Angry Joe – wywiady z REDami

+
Nie mogę się doczekać. Aż mnie skręca. Co takiego Joe dla nas szykuje? Im dłużej nad tym myślę, tym bardziej prawdopodobny wydaje mi się jakiś drobiazg w formie DLC do W2. Może jakiś przedmiot albo mały quest?
 
greeks said:
Nie mogę się doczekać. Aż mnie skręca. Co takiego Joe dla nas szykuje? Im dłużej nad tym myślę, tym bardziej prawdopodobny wydaje mi się jakiś drobiazg w formie DLC do W2. Może jakiś przedmiot albo mały quest?
I się pewnie zawiedziesz...
... ja pewnie też
 
Angry Joe ! Kocham gościa
 
Tak w ramach przypomnienia zakładam nowy temat, gdzie można dzielić się swoimi hipotezami co do nowego tytułu CDP.
Już jutro Angry Joe opublikuje swój nowy materiał :)

Materiał z 18 kwietnia (zawiera zapowiedź na końcu):
http://www.youtube.com/watch?v=m8jvRMqSQz0&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ&index=5&feature=plcp
 
szypek26 said:
Nie widzę potrzeby, żeby zakładać nowy temat w celu "przypominania", dlatego scalam.
cholera szypek ty to ze mną masz roboty :D
Dzięki wielkie za scalenie :)

Chyba to nie będzie nic wielkiego coś czuje więc spokojnie, panowie :p
 
Co takiego Angry Joe mógł zobaczyć w biurze CDPR? Pomyślmy:

1. Wiedźmin 3 - moim zdaniem odpada: prace pewnie są jeszcze pod koniec stadium "literackiego"; nawet jeśli Joe zobaczyłby tworzenie jakichś assetów, to nie byłby w stanie dokładnie rozpoznać gry (W3 czy DLC do W2), a Redzi raczej zabroniliby mu o tym mówić do czasu na rok przed premierą, czyli do 2013 lub 2014 roku.

2. Edytor do gry - mało prawdopodobne, ale możliwe: Joe na pewno widział edytor, w końcu był w w siedzibie firmy i pewnie ktoś na nim pracował, ale wątpię by było to coś na co Redzi wprowadziliby embargo. Zresztą odniosłem wrażenie, że Joe coś dosłownie "podejrzał", a data udostępnienia edytora raczej nie była przypięta do monitora któregoś z pracowników. Zresztą Joe ewidentnie pisze o nowych grach...

3. Wiedźmin 2 na PS3 - prawdopodobne i ja obstawiam tę opcję:
  • Po pierwsze, bardzo łatwo zobaczyć, że studio pracuje nad grą na PS3 - przecież nikt nie będzie chował kilkunastu padów i konsoli z okazji przyjazdu jakiegoś recenzenta - wystarczy, że Joe zajrzał przez uchylone drzwi do jakiegoś pokoju.
  • Po drugie, obecnie w wywiadach nt. PS3 redzi nie mówią już "może kiedyś, nie wiemy" ale "za wcześnie by teraz o tym mówić" - ktoś pamięta podobne wypowiedzi? (Hint: premiera wersji PC w zeszłym roku i pytania o Xboxa).
  • Po trzecie, wersja na Xboxa została zapowiedziana miesiąc po premierze wersji na PC - dlaczego ten schemat nie miałby się powtórzyć?
  • Po czwarte, wszyscy trąbią od dwóch lat, że RED Engine jest silnikiem na wszystkie trzy platformy i wiemy, że działa na PS3, a adaptacja zawartości do konsolowego stylu gry (przebudowanie lokacji by pomóc w streamingu i redesign menu) już nastąpiła z okazji portu na Xboxa.
  • Po piąte, wg strategi CDPR w pierwszym kwartale 2013 pojawi się gra AA, - wydana na jedną platformę, mająca średnią ocen powyżej 85%, a sprzedaż na poziomie 500 tysięcy sztuk, z czasem produkcji 1-2 lata. Jeśli tak to chyba warto by ją już zapowiedzieć, nie?
  • Po szóste, już teraz CDPR pracuje nad dwoma grami AAA, wątpię by starczyło im zasobów by pracować od początku jeszcze nad trzecią, zupełnie nową grą lub dużym dodatkiem (a tylko takie Redzi przyrzekli sprzedawać) - kolejna konwersja już istniejącej gry to o wiele sensowniejsze wyjście.

Dobra, to obstawianie mamy za sobą...
Teraz tylko czekać.
 
Wpis na Fejsie AJ Show:

Wooo! Almost April 30th! In Just a few hrs I can finally reveal what I discovered on my Visit to CDProjekt RED on the Witcher!

Czyli sprawa się częściowo rypła. Jeśli dobrze rozumiem angielski, to mamy do czynienia z czymś ze świata wiedźmina. Za kilka godzin wszystko stanie się jasne.
 
No i jak należało się spodziewać, nic nie stało się jasne. Nawet nie bardzo wiem, skąd ta cała tajemnica. Film jest ciekawy, ale nie ma w nic zaskakującego.
 
Ta tajemnica pewnie po to, by nie odwracać niczyjej uwagi od W2 na Xbox'a podczas pierwszego tygodnia sprzedaży. Filmik fajny.
 
Takie se, nawet zabawne, ale takowe "ustawki" wypadają lepiej, gdy "aktorzy" sa bardziej doświadczeni. O ile joe jest dosyć swobodny w swoim wygłupianiu , tak Redzi, niezwyczajni do takich filmików, są zdeczka drewniani i udawać nie potrafią ...jak zawsze z duzej chmury ,mały deszcz...naprawde spodziewałem się jakiś konkretów... no kurcze... był w tym studio to mogli chociaż jakies concept arty pokazać, jakies modele 3d, co kolwiek... to byłby dobry sposób na zapowiedzenie nowego ID... no ale...na plus świetnie pokazane studio, zawsze podobała mi sie ta goła cegła
 
Oczekiwałem czegoś w tym stylu ale liczyłem, że pointa nie będzie żartem tylko prawdziwą zapowiedzą. :(

Co nie zmienia faktu, że uśmiałem się po pachy. Najlepszy moment to ten, kiedy Joe chowa się za stołem do piłkarzyków! :D No i oczywiście świetny podkład prosto ze Star Wars Kinekt Dancing. ;) Warto było czekać.
 
Idealny przykład, że wystarczy ludziom powiedzieć dwa słowa, by ich oczekiwania wystrzeliły w kosmos, a oni sami dostali świra. ;)

Trochę głupie, że znowu ocenzurował Triss. Bez sensu. :p


@ Scani

Adam Badowski powiedział, w którymś wywiadzie filmowym (chyba dla Hypera), że duże RPG-i są na etapie pre-produkcji. A zatem scenariusz i concept arty. Co do planów - oby to nie była wersja na PS3. Naprawdę szkoda czasu na chlebak - za max. 1,5 roku będzie już PS4, a ludzie czekają przecież na nowe rzeczy...
 
Top Bottom