Angry Joe z wizytą w CD Projekt RED, część 2

+
Angry Joe z wizytą w CD Projekt RED, część 2



Nadszedł czas na drugą część relacji z wizyty Angry Joe w CD Projekt RED.
Podczas swojego pobytu u nas Joe miał okazję zagrać w Edycję Rozszerzoną przed jej oficjalną premierą, a także przeprowadzić kilka wywiadw z twrcami gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw. Joe planował jednak coś jeszcze Jeżeli chcecie poznać wszystkie szczegły związane z jego wizytą, koniecznie obejrzyjcie cały film.
Nie zapomnijcie też zajrzeć na oficjalną stronę programu Joe, gdzie dostępny jest dodatkowy materiał pokazujący kulisy pracy nad tym specjalnym odcinkiem Angry Joe Show.
 
Nic nie znalazł, w komentarzu na stronie jest jak byk napisane, że to było tylko dla jaj ;)
 
filmik super :)
brakowało mi tylko muzyki z DE gdy Angry uruchomił Stealth Mode.

Ktoś podnosi słuchawkę telefonu i słychać - macie zielone światło.
Wbiega oddział szturmowy a Joe przemyka się pomiędzy nimi używając jensenowskich sztuczek. Na koniec, gdy Joe dowiaduje się prawdy (ON JUŻ WIE!), zostaje złapany - standardowa procedura prania mózgu i wymazywania pamięci - posadzenie Joe przed kompem - 24h gra w Wiedźmina EE i zapomina o wszystkim co widział :D
filmik nazwałbym missing link.
 
Ale jaja były by gdyby Joe przykładowo nagrał kilka kwestii po angielsku i zostały by one wykorzystane do W3 dla jakiegoś pobocznego NPC który mówi nam kilka zdań i ucieka. Eee zbyt odważny pomysł.. ciekawi mnie tylko dlaczego Joe dostał nakaz na publikacje filmiku najwcześniej 30 ?. Chowanie za kwiatkiem wymiata
 
Filmik świetny, chociaż Redzi trochę sztywni:p. Szkoda, że ta "wielka tajemnica" okazała się tylko żartem.
 
ciekawi mnie tylko dlaczego Joe dostał nakaz na publikacje filmiku najwcześniej 30 ?

Pewnie żeby zwiększyć zainteresowanie ;) Przez chwilę Wiedźmin znowu był na ustach wszystkich, bo poszła plota że 30 kwietnia coś ma zostać ujawnione :p
 
Gdzie kupić tę koszulkę co ma Marcin ?
Wiedziałem że balsamik będzie:) Kiedy spojrzał na Triss
 
Dziwi mnie dlaczego nie powiedzieliście Joemu wprost, że Wiedźmini łuków nie używają. Oraz nie ustosunkowaliście się do jego prośby o fast ravel. Naprawdę na wszelkie pytania odnośnie kontynuacji i gier pozostających w produkcji odpowiadaliście "no comment"?
 
Bardzo fajna przechadzka a zarazem kabaretowe ukazanie studia. ten Angry Joe jest pozytywnie walnięty, nie mówiąc inaczej. Fajnie to wszystko wyszło. Chętnie pojechałbym pooglądać wasze studio, lecz niestety nikt o tak sobie wejść nie może.
 
Na pierwszej strone jak podałes MM360 nie ma nic na drugiej niestety też.
Zróbcie jakiś konkurs aby móc zdobyć jakąś koszulkę z Wiedzmina te np. patriota,zabójca pls :(
 
WikPes said:
Na pierwszej strone jak podałes MM360 nie ma nic na drugiej niestety też.
Zróbcie jakiś konkurs aby móc zdobyć jakąś koszulkę z Wiedzmina te np. patriota,zabójca pls :(

Ah, rozumiem, że nie chodziło Ci o koszulkę z żółwiami... Sorki to przez ten upał xD
 
Sprawdziłam przed chwilą linki, u mnie na ff działają. A koszulki były wysyłane posiadaczom edycji kolekcjonerskiej, w ramach przeprosin za zamieszanie przy premierze.
Moja czerwona z Iorwethem właśnie sobie schnie :>
 
Top Bottom