Animacja Leszego (ducha lasu) przy uzyciu zdolnosci lidera

+
Już kiedyś było to poruszane ale ze względu na jego obecną popularność w mecie pozwolę sobie jeszcze raz to poruszyc: czy można by zmienić jego animacje kiedy używa swojej umiejętności? Bo wyglada wtedy jakby za przeproszeniem srał, a teraz robi to nawet kilkanaście razy na grę grając larwami. Więc naprawdę wygląda to słabo
 
hahahha normalnie się roześmiałem przed monitorem, aż pójdę zbudować talię opartą o pokrzepienie i to sprawdzić.
:ROFLMAO:

A jakie są Waszym zdaniem teraz najgłupsze animacje? Muszę sprawdzić jak Eithne łukiem wzmacnia jednostki na ręce, albo Adda pazurami rozdaje ładunki czy wzmocnienia :D Szczerze to odpaliłem po dodatku grę dwa razy żeby dostać nagrody dzienne. Najśmieszniejsze jest to, że zostały zmienione kontrakty i już chyba nigdy w życiu nie odblokuję takiego Svalbloda czy niektórych dowódców SY, którymi jeszcze nie miałem okazji i czasu pograć bo wolę ładować teraz 100% pkt w drzewka sezonowe a skin jest już najmniej ważny, co oznacza, że nie warto wysilać się na granie więcej niż 6 rund wygranych dziennie bo w zupełności styknie.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
nie warto wysilać się na granie więcej niż 6 rund wygranych dziennie bo w zupełności styknie

Zależy co kto lubi. Drzewka dowódców to nie tylko ich dodatkowe skórki ale też i dodatkowe materiały. Ja staram się grać dziennie powyżej 6 wygranych rund (ale też prawie nigdy nie gram powyżej 18) i mimo że ostatnio co miesiąc zapełniam drzewka sezonowe w całości to pod koniec sezonu zwykle mam dodatni bilans punktów nagród.
 
Top Bottom