Animacja piwa

+
Dzień dobry, mnie i większość graczy bardzo martwi brak animacji picia piwa w Cyberpunk 2077 . Miejmy nadzieję, że w przyszłości zobaczymy tę funkcję w akcji.
 
Dzień dobry, mnie i większość graczy bardzo martwi brak animacji picia piwa w Cyberpunk 2077 . Miejmy nadzieję, że w przyszłości zobaczymy tę funkcję w akcji.
Najwidoczniej nie należę do większości graczy :ohstopit:, bo wcale mnie rajcują takie pierdoły graficzne. W całej grze może z pięć razy mamy sytuacje że możemy (a wcale nie musimy) coś wypić.
Jeśli już - to bardziej bym wolał animację upicia się i zabawę w walkę po pijanemu :giveup:
 
Dzień dobry, mnie i większość graczy bardzo martwi brak animacji picia piwa w Cyberpunk 2077 . Miejmy nadzieję, że w przyszłości zobaczymy tę funkcję w akcji.

Kolejny miłośnik alkoholu na forum. ;) Oczywiście żartuję, zgadzam się z Tobą. Ja osobiście byłem baaardzo zdziwiony, że gdy po raz pierwszy chciałem zamówić w jednym z barów NC drinka pojawił się panel zakupowy, a napić się można tylko poprzez "kliknięcie" w ikonkę trunku. Szkoda, bo animacje picia drinków są stosunkowo częste w CP przy różnych questach i wyglądają bardzo przyzwoicie.
 
Top Bottom