Anime i manga

+
Anime i manga

Osobiscie polecam :
-Full Metal Alchemist razem z movie
-Samuraj Champloo
-FLCL Furi Kuri (pokopane konkretnie :] )
-Samuray 7
-Neon Genesis Evangelion - dla myslacych >.>
-Fullmetal Alchemist - tylko ostrzegam mozecie miec niedosyt :D/>
-Great Teacher Onizuka - mistrz w rozsmieszaniu :D/>
-Love Hina - OWNZ ale tutaj tez mozecie niedosyc miec
-Dragon Ball (najlebsza manga jak i anime jakie czytalem i ogladalem
-Slayers


oraz oczywiscie odbiegajace komiksy Wiedzmina ktore coraz bardziej dziaki grze rosna w cene.

Piszcie temat się rozwinie bo spewnoscia na forum znajda sie fani tego typu :)/> Mam nadzieje ze admini zakaceptuja ten topic

P.S. Wyskakiwać z tytuów moze mnie cos zainteresuje czego nieogladalem :p/> lub nie czytalem =p

pozdrawiam
 
-Neon Genesis Evangelion - dla myslacych? Cóż... Skoro tak uważasz, to nie będę się sprzeczał :p.Anime dla naprawdę myślących, to ( moim zdaniem, oczywiście ) Death Note. Uważam, że to genialna seria - najelpsze odcinki są do połowy!Poza tym dla wielbicieli akcji i mroku, polecam Hellsinga oraz tzw. "Hellsing Ultimate", czyli tak zwane OAVki :).Dla ludzie, którzy lubią roboty i akcję, polesam starego ( ale jarego! ) Teknoman'a :D. Najlepiej z oryginalnymi głosami, ale jak znajdziecie tylko z dubbingiem, to najlepiej polskim, bo głosy amerykańskie są wybitnie dobijające - jak w filmach kinowych Dragon Ball. brr... :-\
 
- wszystkie wyżej wymienione- Wolf's Rain- Utawarerumono- Cowboy Bebop- Gantz (chociaż manga moim zdanie o wiele lepsza)- Fate/stay night- Gundam WingA ze starych to oczywiście większość tych co leciała kiedyś na Poloni 1 m.in. - Generał Daimos (jap. Tosho Daimos), TU macie opening, normalnie łezka się w oku kręci jak go oglądam- Tygrysia Maska - moje ulubione anime
 
Ta... mnie rozbrajają te stare anime :D. Chętnie do nich wracam, ale czasami to śmiać mi się chce :D. Polecam jeszcze "Devil may Cry". Tutaj link: http://kreskowki.fani.pl/videos/view/4137 ( pierwszy odcinek ).Dodam jeszcze, że na tej stronie znajduje się ogromna ilość różnych anime - słaba jakość ( małe okno ). Sądzę jednak, że większośc osób zna tę stronkę ;).
 
Naruto! wersja oryginalna ( japońska) z napisami offcoz... najlepsze anime jakie ujrzało światło dzienne :p
 
To jak Naruto to i Bleach, chociaż za tym pierwszym to jakoś ludzie nie przepadają ;)A anime to wiadomo, że trzeba oglądać w oryginale, czyli po japońsku, inne języki po prostu nie pasują i tylko psują anime ;D
 
Jak lubisz piłkę nożną to polecam Aoki Denstestsu Shoot. Jak dla mnie suuuuuper, choć muszę przyznać, że dużym fanem i znawcą anime nie jestem.
 

Keth

Ex-moderator
Ergo Proxy! Genialny styl rysowania, niebanalna fabuła i cudowny klimat, polecam :)
 
Keth said:
Ergo Proxy! Genialny styl rysowania, niebanalna fabuła i cudowny klimat, polecam :)
przyznaje ze mam podobny guscik ^^Z filmow kinowych mile ostatnio zaskoczylo mnie VAMPIRE HUNTER DWiecie moze przyjdzie czas na anime wiedzmin ^^ Przyznam ze chcialbym zobaczyc Gerald zaija potworki w TV i podrywa panny hehe :D
 
A ja nie chciałbym zobaczyć Wiedźmina w wersji anime... Bez przesady :p. Anime są fajne, ale trzeba mieć umiar. Natomiast chętnie obejrzałbym Sagę o Wiedźminie zrealizowaną z takim rozmachem i pieczołowitością, jak Władca Pierścieni. Materiał, moim zdaniem, jest zdecydowanie lepszy, niż LOTR i mógłby powstać film wszechczasów, ale jestem niemal pewien, że za swego życia się nie doczekam... Wybaczcie za OT :).EDIT: Do posta poniżej :p. Wiem, że powstał ale ja pisalem o filmie zeralozowanym z rozmachem LoTR, a nie zrobiony przez bandę kretynów.
 
wiesz moge CIe pocieszyc jakos 5lat temu powstal film o wiedzminie w wersji polskiej i uwierz nie chcialbys tego wiedziec xDDD Fabula oki ale graficznie zal.pl Wiadomo wiedzmin ma klimat mam tez nadzieje ze moje wnuki sie tego doczekaja animacji albo filmu :D
 
po pierwsze GENIALNE anime : Elfen Lied wiek lepiej od +18 lat tom oglądać... ujme to tak-nienawidze sporej ilości krwi w anime ,zbyteczną Erotyką (chociasz w Elfenie jest bardzooo lekka) ani wątków miłosnych ...ale Elfen jest Najlepszym Anime jaki w życiu ujrzałem i jestem pewien że lepszej nie zobacze-Fabuła 11/10 Kreska-10/10 muzyka(Cudoooo!!! np opening to jakaś zwrotka z bibli w po łacińsku) 100000/10(serio:p) walki 8/10(według mnie za dużo krwi-nie lubie scen gdzie latają kończyny)ogólnie Elfen lied to Genialne połączenie :Horroru,Filmu akcji,Komedi Romantycznej ...cudo!.2 anime które bym chciał polecić to Naruto-Ogólnie świetna seria choć przekształca sie w tasiemca:/.
 
hehe spoko a ogladaliscie moze serie NINJA SCROLL???Oraz film caly???tez bardzo fajna kreska i niezle scenki [;
 
Mnie osobiście wciągnął Naruto (który niestety teraz trochę zbyt sie "neowaty" zrobił :-\). Full Metal Alchemist też zły nie jest, aczkolwiek taki trochę mętny. Ciekawy jest jeszcze Avatar, jak trochę więcej pooglądam powiem więcej.
 
Klierowski said:
po pierwsze GENIALNE anime : Elfen Lied
Popieram i równo gorąco polecam.Warte wzmianki są również filmy pełnometrażowe, np.: Appleseed, Ghost in the Shell, Ruchomy Zamek Hauru, Spirited Away: W krainie bogów.Z mangi znam (na razie) mało pozycji, ale warto wspomnieć o Great Teacher Onizuka i Kozure Okami (inaczej Samotny Wilk i Szczenię).
 
elfen lied jest mocno przereklamowany ;pOprócz filmów pełnometrażowych z serii polecam:-Hellsing OVA = seria oprarta na mandze (niedługo wyjdzie IV ep)-Darker than BLACK = genialna muza + postacia + fabuła od twórców Fullmetal Alchemist-Gundam SEED + SEED Destiny = najlepsza seria Gundam ;p-Wolf's Rain = muza + fabuła-Death Note = Anime 2007 :]-Ergo Proxy = warto zobaczyć-Akira = klasyk cyberpunka-Ghost In the Shell: Stand Alone Complex 1 & 2 = czyli serie najlepszego cyberpunka ,który wzorował się na Blade Runnerze (co ciekawe twórcy Matrixa wzorowali się na GITS'ie)-Soul Hunter = fabuła + postacie + humor-Naruto Shippuuden = seria dla tych ,którzy nie znoszą poprzedniej szczeniackiej wersji ;pManga:-Death Note = Manga 2007 :] W dodatku jpf jest wydawcą polskiego wydania :]-Hellsing = nie wymaga wyjasnień-Naruto = dużo lepsze niż Anime-DB = wiadomo za co ;p
 
"Initial D" - jak dla mnie genialna seria, ale ja jestem skrzywiony w tym kierunku :)Ostatnio bardzo sie spodobal "Beyond The Clouds". Jesli ktos ma ochote na dosc spokojny film to polecam.
 
Mistic-Gohan said:
elfen lied jest mocno przereklamowany ;pOprócz filmów pełnometrażowych z serii polecam:-Hellsing OVA = seria oprarta na mandze (niedługo wyjdzie IV ep)-Darker than BLACK = genialna muza + postacia + fabuła od twórców Fullmetal Alchemist-Gundam SEED + SEED Destiny = najlepsza seria Gundam ;p-Wolf's Rain = muza + fabuła-Death Note = Anime 2007 :]-Ergo Proxy = warto zobaczyć-Akira = klasyk cyberpunka-Ghost In the Shell: Stand Alone Complex 1 & 2 = czyli serie najlepszego cyberpunka ,który wzorował się na Blade Runnerze (co ciekawe twórcy Matrixa wzorowali się na GITS'ie)-Soul Hunter = fabuła + postacie + humor-Naruto Shippuuden = seria dla tych ,którzy nie znoszą poprzedniej szczeniackiej wersji ;pManga:-Death Note = Manga 2007 :] W dodatku jpf jest wydawcą polskiego wydania :]-Hellsing = nie wymaga wyjasnień-Naruto = dużo lepsze niż Anime-DB = wiadomo za co ;p
Buahahhaaa:D anime które ty zaproponowałeś-żadne z nich nie dorasta do pięt Elfenowi-ten nie jest tak popularny bo nie oglądają go takie dzieci jakie oglądają Naruto czy Death note i większość tych anime które ty wymieniłeś...po prostu Elfen zmusza cie do myślenia i odczuwania tego co sie dzieje w anime:p nieraz myślałem że łezka mi poleci ale jakoś sie powstrzymywałem:p.
 
Buahahhaaa:D anime które ty zaproponowałeś-żadne z nich nie dorasta do pięt Elfenowi-ten nie jest tak popularny bo nie oglądają go takie dzieci jakie oglądają Naruto czy Death note i większość tych anime które ty wymieniłeś...po prostu Elfen zmusza cie do myślenia i odczuwania tego co sie dzieje w anime:p nieraz myślałem że łezka mi poleci ale jakoś sie powstrzymywałem:p.
Mi też łezka się w oku zakręciła widząc jak grupa uzbrojonych po zęby strażników strzela do nagiej kobiety z wiadrohełmem na głowie ,żeby potem zostali rozerwani na strzępy przez niewidzialne ręce ;pbajka , hentai dla po***** ;p w dodatku nieudana kalka innych tytułów takich jak Chobits ;p
 
Top Bottom