Anime i manga

+
Kolejny film anime w polskich kinach, tym razem kinówka Spy X Family
bandicam 2024-03-13 18-08-59-606.jpg
 
Ciekaw jestem co dalej z Dragon Ballem po śmierci Toriyamy. Wiadomo, że manga Dragon Ball Super przynajmniej na razie będzie kontynuowana, pytanie tylko jak długo? Na ten moment czekamy też jeszcze na nowe anime tj. Dragon Ball Daima i nową grę z serii Budokai Tenkaichi, a jakiś czas temu była mowa o tym że w planach jest kolejny po Super Hero film kinowy. Co dalej? Czy Dragon Ball Super zakończy się na najnowszym wątku? Czy doczekamy nowego serialu spod znaku Dragon Ball Super? Czy ten nowy, nie-do-końca-zapowiedziany film kinowy powstanie?
 
Cokolwiek będzie, na pewno wydawnictwo i studio będzie chciało coś jeszcze tworzyć. Ale mam spore obawy co do ewentualnych nowych mang, serii, filmów itd bo zawsze mam wrażenie, ci ludzie nie do końca łapali na jakich zasadach działa uniwersum DB i jak dla mnie anime fillery w DB, DBZ, czy samo GT to były porażki.
Jedynym usprawiedliwieniem jaki mam wobec nich, to to że sam Toriyama zdawał się nie dbać o to jak działa jego uniwersum i miał to po prostu gdzieś, tylko pisząc swoje historie kierował się metodą róbta co chceta.
 
Top Bottom