Anime i manga

+
Chciałbym polecić tutaj Future Boy Conan. Jest to anime przy którym pracował Miyazaki, i widać to na pierwszy rzut oka. Kiedy się za to zabierałem, spodziewałem się że będzie to jak inne jego filmy, tylko w formie serialu, i w zasadzie miałem rację, bardzo przypomina mi to np. Laputę.
bandicam 2024-06-24 12-03-43-965.jpg

Aż szkoda że Miyazaki nie robił więcej seriali, mam wrażenie że w jego filmach nigdy nie ma dość czasu by w pełni rozwinąć postacie, wątki i budować świat.
Swoją drogą, nie zdziwiłbym się jakby to był kolejny tytuł który inspirował Odę w OP.

Last edited:
Nowe wieści na temat 2 sezonu OP Netflix, pojawiają się w obsadzie nowi aktorzy.
bandicam 2024-06-26 10-56-26-900.jpg

bandicam 2024-06-27 11-15-37-392.jpg

I znów, chyba nigdy nie otrząsnę się z tego, jakie te casty w tym serialu są trafione, w przeciwieństwie do witchflixa.
Ciągle nie ujawniono najważniejszych postaci nadchodzącego sezonu, jak Crocodile'a, Vivi, Robin, Ace'a, (Być może nawet Doflamingo i Kumę?)
ale prawdopodobnie będą wrzucać teraz codziennie nowe nazwiska, tak jak robiono to przed pierwszym sezonem, więc pewnie to kwestia czasu.
Przy okazji, odkąd zapowiedziano 2 sezon, a potem potwierdzono że Little Garden zostanie zaadaptowane, zastanawiałem się w jaki sposób ekipa serialowa podejdzie do kwestii olbrzymów.
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zastosowac ten sam numer co z Peterem Dinklage w Infinity War. Czyli aktorów przebrać i ucharakteryzować, kazać im grać na green/blue screenie, może na makiecie Little Garden, no i tyle.
Podejrzewam, że ten sposób wcale nie były jakiś mocno kosztowny, a na pewno będzie to mniejsze wyzwanie niż stworzenie w tym serialu Choppera, lub pokazanie mocy Crocodile'a.
bandicam 2024-06-27 11-18-12-681.jpg

Zaskoczył mnie David Dastmalchian, obok Mackenyu to chyba najbardziej rozpoznawalny aktor. Oby tak dalej!
Już niektórzy żałują że Devito nie zatrudnili :D
Ale pojawiło się coś takiego:
bandicam 2024-06-27 23-41-13-629.jpg

Ze Smokerem i Tashigi się potwierdziło, ale nie chcę mi się wierzyć z Manganiello, choć on jako Crocodile to byłbył straszny wygryw.
No i aktorka Vivi mi nie pasuje.

Top Bottom