Anime i manga

+
Gryffith jest bogiem (czy tam protegowanym, pretendentem na mrocznego księcia Bożej Ręki, mniejsza), więc się nie starzeje.

I prawdopodobnie ci się Rickerto z Judeau pomylił. :p

1600804005960.png

To jest młody Rickert ze Złotego Wieku

rickerto avatar.jpg

A to jest Rickert-płatnerz
z czasów spotkania odrodzonego Griffitha w stolicy

1600804202498.png

A to jest Judeau łotrzyk, opiekun Rickerta
zjedzony przed demony w czasie Zaćmienia
(PS. Śmieszne, że jak się Rickerto wpisze w Google, to mi wyskakuje mój twitter i profil na CD-Action na topce :p, zżyłem się z moim awatarem poza-Fantazjelowym.)
 
Last edited:
Pierwotnie taki był plan, ale potem wszystko się posypało z powodu pandemii i ostatni zwiastun nie zawierał w ogóle daty premiery. Stąd moje przypuszczenie o obsuwie na kolejny rok, a tymczasem tylko dwa miesiące.
 
Pewnie i tak będzie przerwa, mała ale będzie.
Ciekawe jak tam z Bleachem, nadal 2021 czy już bardziej 2022.
 
Trafił ktoś już na jakieś konkrety odnośnie tego wielkiego ogłoszenia dotyczącego Berserka, które miało się pojawić dzisiaj? W Japonii już po 18 więc najwyższa pora...

Mnie się udało znaleźć tylko dwie rzeczy:
1) Manga wraca 23 października;
2) W styczniu ruszy czasowa wystawa poświęcona serii (oczywiście w Japonii);

Ale to chyba nie wszystko, bo jeśli tak to bieda.
 
Trafił ktoś już na jakieś konkrety odnośnie tego wielkiego ogłoszenia dotyczącego Berserka, które miało się pojawić dzisiaj? W Japonii już po 18 więc najwyższa pora...

Poza tym że Prime1Studio zapowiedziało kolejną figurkę Gutsa, nic.
 
Trafił ktoś już na jakieś konkrety odnośnie tego wielkiego ogłoszenia dotyczącego Berserka, które miało się pojawić dzisiaj? W Japonii już po 18 więc najwyższa pora...

Mnie się udało znaleźć tylko dwie rzeczy:
1) Manga wraca 23 października;
2) W styczniu ruszy czasowa wystawa poświęcona serii (oczywiście w Japonii);

Ale to chyba nie wszystko, bo jeśli tak to bieda.
Postawili statuę Zodda w Tokio. To o to chodziło.
 
Jeśli faktycznie na tym się zakończy to żenada. Zapowiedź nowego rozdziału, który powinien być normą, a nie wydarzeniem oraz wystawa figurek...
 
Kolejne anime na Netflix...


Zdecydowanie nie mój target wiekowy (jest jeszcze taki dla mnie w anime? :ohstopit: ), ale prezentuje się ciekawie. Tak lekko zalatuje stylistyką studia Ghibli.

Poczekamy, zob zobaczymy.
 
@Nars

Od strony artystycznej bardzo fajne, ale animacji w tym tyle co w Berserku 1997 roku :p...

Nie no własnie mi o tą kreskę chodzi, wiadomo, ze animacja oszczędna, w końcu to jeden facet robił. Strasznie mi brakuje takich "rysowanych" animacji.
 
Kto ogląda finalny sezon AoT?

Poczekam chyba aż wyjdzie całość zwłaszcza, że po tym co się obecnie dzieje w mandze (jestem na 31 tomie) to coraz mniej mi się podoba dokąd zmierza ta historia. To nigdy nie była wybitna opowieść, ale była całkiem spoko + świat bardzo mi się podobał. Od jakiegoś czasu wszystko się posypało, a autor serwuje nie mające sensu zwroty akcji dla samych zwrotów akcji.
 
Top Bottom