Anime i manga

+
aaaj nie lubimy.....Może być w serwisie VOD "Nowych Horyzontów"(Który uwielbiam jako fan arthouse,u) Bo to dystrybutor w Polsce ale cholernie drogie mają pakiety. Za dużo tych abonamentów.
 
A to dziwna wiadomość. 1 Kwietnia wychodzi Belle a nie długo później w Multikinie będą puszczać Jujutsu Kaisen 0 https://multikino.pl/filmy/jujutsu-kaisen-0-the-movie
Tytułu w ogóle nie kojarzę, dziwię się że ma to premierę w Polsce, ale hej, im więcej anime ma tu premierę tym lepiej, może polscy dystrybutorzy naprawią swój stary błąd i puszczą u nas również nadchodzący Dragon Ball Super: Super Hero?
 
A to dziwna wiadomość. 1 Kwietnia wychodzi Belle a nie długo później w Multikinie będą puszczać Jujutsu Kaisen 0 https://multikino.pl/filmy/jujutsu-kaisen-0-the-movie
Tytułu w ogóle nie kojarzę, dziwię się że ma to premierę w Polsce, ale hej, im więcej anime ma tu premierę tym lepiej, może polscy dystrybutorzy naprawią swój stary błąd i puszczą u nas również nadchodzący Dragon Ball Super: Super Hero?
Wow, nie myślałem że JK kiedykolwiek pojawi się u nas w kinach, przynajmniej teraz nie muszę czekać na blueraya. A co do anime to polecam, serio solidny shounen.
 
Pojawił się też zwiastun Belle z polskim dubbingiem:
Powiem tylko że tak źle zmontowanego zwiastuna to ja jeszcze nie widziałem, wszystko tak byle jak pomieszane ze sobą że szkoda gadać, kwestie tak nałożone na siebie że nie idzie nawet zrozumieć co tam mówią. Już byłoby lepiej jakby dali oryginalny zwiastun, tylko z zamienionymi japońskimi kwestiami na polskie.
 
Ciekawa informacja - otóż podobno jeden z uczniów Miury (który podobno jako jedyny zna całą historię Berserka) - Koji Mori, podejmie się kontynuacji historii. Zrobi to najlepiej jak potrafi i umieści tylko te rzeczy, które dobrze pamięta ze swoich rozmów z autorem.



Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Trzeba gościowi życzyć powodzenia. A wiadomo chociaż w jakim procencie Berserk jest skończony? U Ody One Piece od kilku lat ma zrobione 80% fabuły.
 
Może nie będzie t aż takie złe.

Fajnie by było gdyby RED'zi ujawnili (w okolicach premiery anime) jakieś szczegóły odnośnie dodatku do gry.
 
Top Bottom