[Ankieta] Jak spędzisz swój słoneczny wolny dzień?

+

Jak spędzisz swój wolny dzień?

  • Na kolejce górskiej w Coast View

    Votes: 10 17.9%
  • Na plaży w Little China

    Votes: 29 51.8%
  • W parku w Glen

    Votes: 8 14.3%
  • W kinie samochodowym w North Oak

    Votes: 9 16.1%

  • Total voters
    56

Lilayah

CD PROJEKT RED
Latem w Night City robi się gorąco
🔥
Nawet legendarni najemnicy tacy jak V zasługują wtedy na krótki odpoczynek.

Więc jak spędzisz swój wolny dzień?
Na kolejce górskiej w Coast View, na plaży w Little China, w parku w Glen czy może w kinie samochodowym w North Oak?

CP2077_StartofSummerPoll_SocialMediaBanners1080x1920.png
 
Latem w Night City robi się gorąco
🔥
Nawet legendarni najemnicy tacy jak V zasługują wtedy na krótki odpoczynek.

Więc jak spędzisz swój wolny dzień?
Na kolejce górskiej w Coast View, na plaży w Little China, w parku w Glen czy może w kinie samochodowym w North Oak?

View attachment 11230658
Nie mam pojęcia kto wpadł na taką ankietę, patrząc na to, że 3 z tych rzeczy nie możemy zrobić w samej grze w otwartym świecie
Jeżeli jest to jakiś marketingowy trick żebyście się dowiedzieli na co jest największy popyt, na co poświęcić czas w rozwoju gry to propsuje.
Ale jeżeli ni, no to trochę słabo to wygląda.
Pozdrawiam i życze sukcesów
 
Nie potrafimy wyłapać sarkazmu, co?
No na to wygląda, że nie potrafisz :)
Latem w Night City robi się gorąco
🔥
Nawet legendarni najemnicy tacy jak V zasługują wtedy na krótki odpoczynek.

Więc jak spędzisz swój wolny dzień?
Na kolejce górskiej w Coast View, na plaży w Little China, w parku w Glen czy może w kinie samochodowym w North Oak?

View attachment 11230658
Najwolniejszy rollercoaster świata all the way.:ohstopit:
 
Sądząc po liczbie kąpiących się to raczej pasuje do sloganu: "Chcesz mieć wrzody - wejdź do wody!"

Mi brakuje na najtrudniejszym poziomie mechaniki że na deszczu (poza zadaszeniami i pojazdami krytymi) schodzi minimalnie energia, żeby przypominać graczowi ze to kwaśne deszcze padają.
 
>@Inzynier_Bombka niech zgadnę, bez tego nie masz immersji?

Ja tam nie narzekam na brak imersji :D Jak mam za mało imersji to sam sobie ją robię np. stawiam obok monitora wentylator w twarz, ubieram skórzaną pilotkę po dziadku, długi biały szal zawiązuję nonszalancko wokół szyi i ruszam w niebiosa Sopwith Camelem strącać cyrkowców pewnego czerwonego pana.

Ale poważnie to taka drobna mechanika trochę by przybliżała świat. Grając w CP2020 mieliśmy takiego mistrza gry, że znajdując stary zardzewiały pistolet, który nie rozpadł się po pierwszym strzale można było się cieszyć, to trochę mi się wydaje ten świat CP2070 za przyjazny. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że w grach AAA raczej nie eksperymentuje się zbytnio - szczególnie z uciążliwymi mechanikami dla gracza.
 
Top Bottom