Ankieta — pomóż nam zaprojektować Oficjalny Sklep CD PROJEKT RED!

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Kojarzycie ten oficjalny sklep CD PROJEKT RED o który nas prosiliście? Wiecie, ten z tymi wszystkimi gadżetami z Wiedźmina, GWINTA i Cyberpunka… No więc, robimy to! A najlepsze jest to, że możecie nam pomóc go zaprojektować!

Wystarczy wypełnić krótką ankietę tutaj.

Dziękujemy!
 
Hmm...jak będą jakieś rozsądne ceny to z checią coś zakupię.
Oby wybór był spory :)
 
Świetny pomysł, na razie ciężko kupić nawet koszulkę z Gwinta, a co dopiero jakieś lepsze gadżety. Mam nadzieję, że sklep powstanie
 
(...)
Kojarzycie ten oficjalny sklep CD PROJEKT RED o który nas prosiliście? Wiecie, ten z tymi wszystkimi gadżetami z Wiedźmina, GWINTA i Cyberpunka… No więc, robimy to! A najlepsze jest to, że możecie nam pomóc go zaprojektować!

Wystarczy wypełnić krótką ankietę tutaj.

Dziękujemy!
Kojarzymy;). Wreszcie będzie sklepik.
Mam nadzieję, że jeszcze na te święta Bożego Narodzenia kupię w nim jakieś prezenty dla córek...:)
 
@Vattier Dziwna ta ankieta, po angielsku, ale komunikaty po polsku:unsure:

Globalizacja, pogódź się z tym.


A tak swoją drogą to ciekawe co zaproponują?

Kubeczki, puzzle, koszulki i ile z tego (procentowo) będzie Wiedźmina, a ile Cyberpunk?

P.S. Swoją drogą widzę widzę też wyodrębniony GWINT, który przecież jest częścią uniwersum Wiedźmina. Co oni tam mogą kombinować?
 
Globalizacja, pogódź się z tym.


A tak swoją drogą to ciekawe co zaproponują?

Kubeczki, puzzle, koszulki i ile z tego (procentowo) będzie Wiedźmina, a ile Cyberpunk?

P.S. Swoją drogą widzę widzę też wyodrębniony GWINT, który przecież jest częścią uniwersum Wiedźmina. Co oni tam mogą kombinować?
Przypinki frakcyjne, może nowe fizyczne karty do gwinta?
 
Piwo z naklejką gęby Geralta w wyborze towarów, to będzie mi się podał wtedy ten "sklep".
 

Vattier

CD PROJEKT RED
@Vattier Dziwna ta ankieta, po angielsku, ale komunikaty po polsku:unsure:

Język komunikatów jest zależny od ustawień użytkownika w aplikacji Google Forms. Wygląda też na to, że jak nikt nie jest zalogowany, to Google sam dobiera język w zależności od ustawień przeglądarki.
 
Top Bottom