Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

We wrześniu nastąpi premiera Edycji Rozszerzonej ‘Wiedźmina’. W związku z tym wydarzeniem, przygotowujemy nowe, odświeżone i specjalnie przygotowane na tą okazje wydanie gry, które zastąpi to obecnie znajdujące się na półkach.Pamiętamy jednak o danych obietnicach i zgodnie z naszymi wcześniejszymi deklaracjami, osoby posiadające zarejestrowaną kopie gry, będą mogły ściągnąć specjalne uaktualnienie, który zamieni zwykłego ‘Wiedźmina’ w Edycje Rozszerzoną. W związku z licznymi zmianami, a także dodatkową zawartością (Dialogi wszystkich wersji językowych, dodatkowe przygody, edytor D’jinni), mamy pełną świadomość, jak duży będzie rozmiar tego pliku. W związku z tym, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom graczy, którzy nie chcą ściągać go z Internetu i przygotowaliśmy dla nich coś specjalnego.Z myślą o takich o osobach, zamierzamy wydać specjalny zestaw, dzięki któremu będą one mogły cieszyć się wszystkimi przywilejami płynącymi z posiadania Edycji Rozszerzonej, bez konieczności kupowania kolejnej kopii gry.Przy podejmowaniu każdej decyzji związanej z ‘Wiedźminem’, bardzo ważne jest dla nas, co myślicie na ten temat Wy, czyli nasi gracze. Dlatego też kierujemy do was pytanie, czy bylibyście zainteresowani zakupieniem takich zestawów, gdyby pojawiły się one w sklepach?[size=14pt]ZAGŁOSUJ W ANKIECIE DOŁĄCZONEJ DO TEGO TEMATU![/size]Skład Zestawu:
  • Specjalne nowe pudełko ‘Wiedźmina’
  • Patch zamieniający zwykłego ‘Wiedźmina’ w Edycje Rozszerzoną
  • Bonus DVD, zawierający edytor D’jinni i nowe przygody
  • Nowy i lepszy poradnik do gry
  • Remasterowane DVD ‘Making of The Witcher’
  • Płytę z muzyką inspirowaną Wiedźminem ‘Inspired By’
[size=12pt]Cena takiego zestawu wynosiłaby 19, 99 zł[/size]
 
Raczej bym nie kupił. Mam EK - a więc swoje już na Wiedźmina wydałem :). Kolejne bonusy mi nie potrzebne, a patcha ściągnę bez problemów, ileż on może ważyć?
 
Raczej bym kupi, 20 złotych to nie majątek. I tak czekam na tę edycje by przejść jeszcze raz grę...
 

SaLi

Forum veteran
Kupie w ciemno, podziekuje i poprosze o jeszcze ;DTylko czy tu przypadkiem nie zaszla pomylka i przecinek w cenie nie przesunal sie za bardzo w lewo..? ;DZa ta cene to nie ma nawet o czym dyskutowac.Brac i po rekach calowac! :)
 
Mobil1 said:
Kupił bym.Tylko szkoda że ona te 19.99 zł nie będzie kosztować. :(
Myslisz, że będzie tańsza ???Taa, i pewnie zdążylibyście przygotować taką paczkę i ją wydać do września???E: Wyniki tej ankiety są w zasadzie tu, więc moim zdaniem to już przesądzone i teraz sprawdzają za ile... A jak się nie sprzeda to się dołoży wycofaną wersję podstawową i KK jak znalazł w przyszłym roku...
 
Jeśli za tą cenę to bez gadania kupuje - moge nawet juz przedpremierowo zamówić jak dacie taką okazję.To nie bedzie jakas płytka no name, która mi padnie po 2 latach. i trzeba bedzie znowu sciągać.A co do szybkiego łącza to pytanei jak to bedzie się pobierać jak sie wszyscy na to rzucą i obciążą serwery.Czy Djinni tez bedzie poprawiona w wydaniu ER ?
 
ja to na pewno kupię, zważywszy że chciałem kupić płytę z muzyką inspirowaną grą- kosztuje ona coś koło 30 zeta. a tu bym miał za 20 zł nie dość że taką płytę to jeszcze inne dodatki ]:->
 
Hoho, swietny pakiet. Na pewno bym kupil. Rozumiem, ze po zlaczeniu tego z podstawowym wiedzmakiem otrzymamy komplet tego co jest w ER?
 
W sumie jestem za, ale moim zdaniem w tej paczce powininny się znaleźć tylko ta płytka z patchem, to pudełko...i być może DVD z D'jinnim...Jeśli chodzi o trzy pozostałe elementy to:- na poradnik komuś kto już przeszedł wiedźmina???Co da nam (tj. graczom którzy zakupili wiedźmina) "Nowy i lepszy poradnik do gry"?Przecierz majuż nic co można by ''dopowiedzieć'' na temat zadań... Przynajmniej taka jest moja opinia :p- Płytka o powstawaniu gry...Jak już mamy jedną to po co nam następna???Niby że więcej materiału itp.,ale jeśli tak nalegacie tzn.CDP RED, aby DVD znalażlo się w zestawie, to czemu tego materiału nie daliście w pierwszej edycji gry???Ja jako osoba która wydała 90 zł na wersję ''okrojoną'' czuje się nieco oszukany widząc, że jakbym poczekał te 10 miesięcy bym dostał grę owiele lepszą, niż ta którą kupiłem z wielkiego uwielbienia Geralta i AS-a...Coś tu nie gra po prostu... - i wreszcie płytka z muzyką: nie wiem, czy piszę o tych samych utworach o których myślę, ale jeśli tak, to uważam, że nie jest to najlepszy pomysł, gdyż te utwory niezbyt przypadły mi do gustu i gdy pokazywałem je kumplom też je ocenili niezbyt dobrze, choć przyznam, że utwór "Sentelines of Brokilon'' bardzo mi się spodobał, ale jreszta jak już mówiłem jest bardzo przeciętna...Wiem że to tylko moja opinia, ale myśle że po przesłuchaniu tych utworów zaliczy cała płytkę jako niewypał...Także to tyle :)Mam nadzieję, że twórcy zastanowia się nad dodaniem tych dodatków, które się da w wersjii do pobrania przez internet...I pozdrawiam cały CDP RED,gdyz mimo wrzystko Wiedźmin jest zaj****ty... ;)
 
oklaski! Jestem jak najbardziej za! Fajnie wiedzieć, że odezwy community są wysłuchiwane :)@down: ale one chyba będą również do ściągnięcia ;)
 
Zdecydowanie nie. Patch i dodatkowe przygody powinny być do ściągnięcia w Internecie.
 
IMorenn said:
Zdecydowanie nie. Patch i dodatkowe przygody powinny być do ściągnięcia w Internecie.
Będą :) Ale jeśli jesteś estetą i nie chcesz mieć tego wszystkiego na płytce podpisanej markerem, tylko ładnie wydane to kupisz :) Jak nie chce nie kupujesz, tylko ściągasz :)
 
IMorenn said:
Zdecydowanie nie. Patch i dodatkowe przygody powinny być do ściągnięcia w Internecie.
Ech... W sklepie będą dla estetów, kolekcjonerów i osób ze słabym łączem/bez neta więc nie ma co panikować.
 

SaLi

Forum veteran
nerven666 said:
- na poradnik komuś kto już przeszedł wiedźmina???Co da nam (tj. graczom którzy zakupili wiedźmina) "Nowy i lepszy poradnik do gry"?Przecierz majuż nic co można by ''dopowiedzieć'' na temat zadań... Przynajmniej taka jest moja opinia :p
A co z nowymi przygodami? Moze ktos bedzie potrzebowal poradnika do dodatkow...Nie wiadomo na dodatek czy niektore questy z podstawy nie zostaly udoskonalone. Podejrzewam rowniez, ze w ramach niespodzianki dodane zostana jakies nowe zadania poboczne...
- Płytka o powstawaniu gry...Jak już mamy jedną to po co nam następna???Niby że więcej materiału itp.,ale jeśli tak nalegacie tzn.CDP RED, aby DVD znalażlo się w zestawie, to czemu tego materiału nie daliście w pierwszej edycji gry???Ja jako osoba która wydała 90 zł na wersję ''okrojoną'' czuje się nieco oszukany widząc, że jakbym poczekał te 10 miesięcy bym dostał grę owiele lepszą, niż ta którą kupiłem z wielkiego uwielbienia Geralta i AS-a...Coś tu nie gra po prostu...
Zle na to patrzysz. Kupujac gre wczesniej dostales to za co zaplaciles. W chwili obecnej przygotowywane sa dodatki. Sa one fakultatywne i nie sadze, aby mozna miec bylo pretensje do kogos, ze wciaz stara sie udoskonalac to co stworzyl.Czy masz pretensje do autorow np. Neverwinter albo Diablo, ze dodatki i bajery (nie mowiac o patchach) udostepniaja z czasem? Rownie dobrze idac tym tropem mozna stwierdzic, ze"Maska Zdrajcy" mogla sie znalezc w podstawce, a skoro sie nie znalazla to pewnie probuja nas oszukac...
- i wreszcie płytka z muzyką: nie wiem, czy piszę o tych samych utworach o których myślę, ale jeśli tak, to uważam, że nie jest to najlepszy pomysł, gdyż te utwory niezbyt przypadły mi do gustu i gdy pokazywałem je kumplom też je ocenili niezbyt dobrze, choć przyznam, że utwór "Sentelines of Brokilon'' bardzo mi się spodobał, ale jreszta jak już mówiłem jest bardzo przeciętna...Wiem że to tylko moja opinia, ale myśle że po przesłuchaniu tych utworów zaliczy cała płytkę jako niewypał...
Dobrze, ze to tylko Twoja opinia... Znam kilka osob (w tym z zagranicznego forum), ktorym plytka bardzo sie spodobala.Mysle, ze jesli otrzymujesz tyle, za tak niewiele powinienes sie raczej cieszyc niz narzekac.Nie ludzmy sie, ze bez bonusow wyszlo by taniej...Podejrzewam zreszta, ze mimo wydania sklepowego dodatkow, beda one rowniez dostepne oddzielnie na serwerach.Wtedy mozesz sciagnac tylko to co Cie interesuje...Pozdrawiam!
 
Kupuje od razu, kiedy bedzie taka mozliwosc. Bardzo fajnie ze fanowska petycja cos zdzialala ;) Mam co prawda watpliwosci co do przydatnosci nowego poradnika i sensu wrzucania plyty 'inspired by' ale skoro ma byc to nie ma co narzekac :)
 
Ja mam EK (z listy rezerwowej ;D), więc raczej ściągne.Chyba, żeby np. zamiast Making Of włożyliby do zastawu coś naprawde unikalnego, nie do zdobycia nigdzie indziej (nawet przy nieznacznym podwyższeniu ceny).
 
Top Bottom