Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Jestem za, a nawet przeciw. To znaczy BYĆ MOŻE bym kupił, ale wolę mieć wybór. Wydajcie taki zestaw, na zdrowie, ale wypuśćcie też patcha w internecie. To moje zdanie.
 
Na bank bym kupił! ;D Mam słabego neta, więc ciągłe ściąganie d'jinni albo patchy po formatach mi się nie uśmiecha.Poza tym - dobry pomysł, zwłaszcza z "muzyką inspirowaną...". I to za dwie dychy!
 
matyska87 said:
Jestem za, a nawet przeciw. To znaczy BYĆ MOŻE bym kupił, ale wolę mieć wybór. Wydajcie taki zestaw, na zdrowie, ale wypuśćcie też patcha w internecie. To moje zdanie.
W necie będzie na 100%. To tylko sondaż, czy ktoś chciałby mieć to ładne etc.Ale trochę to durne jes, bo główni zainteresowani - osoby bez neta, nie mogą głosować.
 
matyska87 said:
Jestem za, a nawet przeciw. To znaczy BYĆ MOŻE bym kupił, ale wolę mieć wybór. Wydajcie taki zestaw, na zdrowie, ale wypuśćcie też patcha w internecie. To moje zdanie.
Tak jak zostało powiedziane w newsie, ER będzie za darmo do pobrania dla wszystkich osób posiadających zarejestrowaną kopie gry. Takie było od początku nasze założenie i tego się trzymamy.Wypuszczenie 'zestawów uzupełniających' jest odpowiedzią na prośby graczy, którzy chcieliby mieć pełną ER na półce, bez konieczności kupowania kolejnej kopii gry.
 
Ja i tak kupie Edycje Rozszerzoną jeżeli nawet zapłace za nią 99 złTak postanowiłem wraz z ukazaniem sie informacji o tym że się pojawi
 
Bardzo fajny pomysł. Mam szybkie łącze ale 20 zł to nie jest majątek, więc oszczędzę sobie czasu i kupię.
 
Niewątpliwie obok mojej EK takie pudełeczko z ER będzie się prezentować wybornie :) W dodatku 20 zł to cena w sam raz. Biorę w ciemno. ;)
 
Czyli jak rozumiem będzie to dostępne tylko w sprzedaży wysyłkowej ? Co oznacza także , że ie będzie kosztowało 19.99 a 19.99 + koszty wysyłki razem pewnie z 30zł
 
Mobil1 said:
Ale to w końcu ile będzie kosztować ER?Tyle co Wiedźmin w dniu premiery czy 19,99zł?
Nowe, rozszerzone wydanie Wiedźmina pewnie koło 90 zł, a dla tych, którzy go już mają są same dodatki za 19,99 zł lub do ściągnięcia za darmo. Naprawdę tak trudno to zrozumieć? :wall:
 
Super, że nowe pudełko, bo to moje już nie wyglaa świetnie. Padłem ofiarą już na początku głupiej foli.:D A i prosiłbym, żeby to do zamówienia się pojawiłbo wcześniej niż do ściagniecia, bo poczta lubi sobie przedłużać czas dostarczenie:p
 
w sumei zależy od wielkości patcha. zagłosowałem na tak... ale teraz myślę, że mając EK na półce, kupię pod warunkiem że nie będzie mi się chciało ściągać. Ale IMO powinno to zostać wydane.
 
Rozumiem że będzie można kupic zestaw w sklepie oraz ściągnąc, a czy też będzie można zamówic wysyłkowo?
 
Na pewno bym kupił, bo nie lubię godzinami czekać, aż się ściągnie. A jeszcze pudełko, poradnik...a 20 zetów nie majątek :)
 
Top Bottom