Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Kupuję oryginalne gry wyłącznie z jednego powodu, nie chce mi się czekać aż się ściągnie z neta ... :beer: Dlatego te dwie dyszki na 100% przeznaczę na zakup rozszerzenia do Wiedźmina ;D
 
Jeszcze nie mam zdania na ten temat, ale jeśli będzie ładnie wydane to może kupie, chociaż i tak transfer mam zadowalający :D Dobrze mieć wybór ;P
 
IMO bardzo dobra oferta. Jeżeli ta propozycja zostanie zrealizowana, będę bardzo zadowolony.
 
Zaznaczyłem "prawdopodobnie bym go kupił", bo wszystko zależy jeszcze ile będzie ważyć ten patch. Ale za 2 dyszki + dodatki to naprawdę będzie korzystna oferta. Choć tej płyty inspirowanej i tak nie odsłucham - nie przepadam, delikatnie mówiąc, za metalem.. czy rockiem. ;)
 
Pewnie kupie żeby mieć na półce choć logiczniej byłoby po prostu ściągnąć ;)Pozdro
 
Czy ktoś pomyślał o użytkownikach gry, którzy nie odwiedzają tego forum (a zapewne jest ich kilkadziesiąt tysięcy)? Taki użytkownik wchodzi do sklepu, widzi "dodatek" do Wiedźmina, kupuje... po czym po kilku dniach dowiaduje się, że mógł mieć wszystko za darmo! I wtedy sypią się gromy na twórców, a nasze forum zalewają hektolitry spamu z wyzwiskami od "oszustuf", złodziei i wszelkiego innego plugawstwa. To tak pesymistycznie ;D
 
Jestem jak najbardziej ZA ;D . Te dwie dyszki to w końcu nie majątek, nie? A jak będę niezadowolony (w co bardzo mocno wątpię) to kupię normalną ER w empiku :p I w sumie nie zgadzam się za bardzo z czyimś tam stwierdzeniem (już nie pamiętam kto to pisał), że inni wydawcy dodatki do swoich gier wypuszczają za darmo. Przykład?Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy (cena 60 zł).Interesuje mnie jeszcze taka rzecz, o którą pytał A'taeghane, mianowicie: Czy będzie mapka A3? Albo czy istnieje możliwość dodania jej do tego Zestawu?
 
Ja chyba kupię tą normalną ER,bo w poradniku jest pare błędów a w ER może będą naprawione.A jeżeli kupię te dodatki to nowego poradnika nie będę miał. :)
 
Cena świetna wydaje mi się że jest to naprawdę dobry pomysł..... tylko czemu dopiero we wrześniu??
 
Mobil1 said:
Ja chyba kupię tą normalną ER,bo w poradniku jest pare błędów a w ER może będą naprawione.A jeżeli kupię te dodatki to nowego poradnika nie będę miał. :)
Przecież napisali, że w tym dodatku będzie nowy, poprawiony poradnik ;).
Skład Zestawu: * Specjalne nowe pudełko ‘Wiedźmina’ * Patch zamieniający zwykłego ‘Wiedźmina’ w Edycje Rozszerzoną * Bonus DVD, zawierający edytor D’jinni i nowe przygody * Nowy i lepszy poradnik do gry * Remasterowane DVD ‘Making of The Witcher’ * Płytę z muzyką inspirowaną Wiedźminem ‘Inspired By’
 
Fangorn said:
Przecież napisali, że w tym dodatku będzie nowy, poprawiony poradnik ;).
Kolega Mobil 1 jest zupełnie niereformowalny, choć jest na dobrej drodze aby dogonić Prometeusza18... Walka z wiatrakami...
 
lukas91 said:
Jestem jak najbardziej ZA ;D . Te dwie dyszki to w końcu nie majątek, nie? A jak będę niezadowolony (w co bardzo mocno wątpię) to kupię normalną ER w empiku :p I w sumie nie zgadzam się za bardzo z czyimś tam stwierdzeniem (już nie pamiętam kto to pisał), że inni wydawcy dodatki do swoich gier wypuszczają za darmo. Przykład?Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy (cena 60 zł).Interesuje mnie jeszcze taka rzecz, o którą pytał A'taeghane, mianowicie: Czy będzie mapka A3? Albo czy istnieje możliwość dodania jej do tego Zestawu?
ER to nei dodatek lol
 
Top Bottom