Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Szczerze mowiac to mi tylko dodatkowe przygody/patche sa potrzebne... reszt nawet nie przejrze, chociaz moze.. nie wazne, w kazdym razie z checia kupie, raczej jako wyraz wdziecznosci za dobra polska gre niz z potrzeby posiadania :)
 
A ja mam takie skromne pytanko ... Czy dałoby się dorzucić do tego mapę? Mapę królestw północnych mam już na scianie a fajnie by wyglądała obok mapa okolic wyzimy ale ta niestety jest na drugiej stronie .
 
a mnie gnebi inna watpliwosc. tyle zapowiadanych zmian w ed- w koncu moze sie okazac, ze to inna gra....moze pierwsze wydanie bedzie na wage zlota wtedy:)) a teraz powaznie. mam nadzieje, ze absolutnie nic nie zmienicie w dialogach? bo mi w sumie podoba sie gra taka jest. mimika mi nie przeszkadza i inne rzeczy tez jakos nie. obawiam sie tylko, ze w tym patchu-poprawiaczu moga zajsc zmiany w tekstach i dialogach, a to juz mi sie nie podobaloby zdecydowanie.
 
almauk said:
a mnie gnebi inna watpliwosc. tyle zapowiadanych zmian w ed- w koncu moze sie okazac, ze to inna gra....moze pierwsze wydanie bedzie na wage zlota wtedy:)) a teraz powaznie. mam nadzieje, ze absolutnie nic nie zmienicie w dialogach? bo mi w sumie podoba sie gra taka jest. mimika mi nie przeszkadza i inne rzeczy tez jakos nie. obawiam sie tylko, ze w tym patchu-poprawiaczu moga zajsc zmiany w tekstach i dialogach, a to juz mi sie nie podobaloby zdecydowanie.
Poprawie na pewno mają ulec dialogi w zagranicznych wersjach. O polskiej chyba nikt nie wspominał, bo w końcu była świetna :).
 
Mam nadzieje, że wersja do ściągnięcia nie będzie w jednym wielkim pliku, tylku w kilku. Patch osobno, mod(y) osobno, wersje językowe osobno i muzyka inspirowana grą też osobno.
 
mam tylko nadzieję,że rozszerzenia i aktualizacje będzie można nie tylko kupić,ale także ściągnąć z serwera.
 
zamiast płyty z muzyką, filmu i poradnika (bo to wszystko już mam) - wolałbym książkę z artami oraz bestiariusz (te z kolekcjonerki) :whistle:ale pewnie i tak kupię :)
 
We wrześniu będę w akademiku ;D, więc ściąganie plików po kilka GB nie stanowi problemu.Ale jako wielki fan raczej zakupię ten mały komplecik.
 
Ozywiście że tak!!! Takie rozczerzenie będzie dużo zajmować i dludo ściagac z inernetu!!!!! Za 20 zł napewno to kupie!!!!!
 
Wg. mnie trochę nie sprawiedliwym jest działanie w taki sposób twórców. Kupiłem EK licząc na to że będzie on zawierał wszystkie miłe dodatki i bonusy i ona NIE BYŁA TANIA więc (wybaczcie mi wy twórcy i wy fani bo naprawdę lubię tą grę jak i sagę Sapkowskiego) ale w tym momencie czuję się trochę oszukany uważam że ludziom którzy kupili uczciwie i legalnie tą grę (co w tym kraju jest ewenementem :evil:) taki zestaw powinien być przysłany za darmo a jeśli nie można aż tak to przynajmniej za symboliczne ja wiem 5 zł. Dziękuję przepraszam pozdrawiam. Napisane pod silnymi emocjami ! ! !
 
franekmircea said:
mam tylko nadzieję,że rozszerzenia i aktualizacje będzie można nie tylko kupić,ale także ściągnąć z serwera.
Ludzie :wall: ile razy można powtarzać, że będzie można wszystko ściągnąc za darmo. (Dla zarejestrowanych posiadaczy gry.)Chyba by trzeba zaostrzyć kryteria matury :wall:
 
Napewno kupię bo 20zł to nie majątek a dla osoby bez dobrego internetu (czyli dla mnie) jest to rozwiązanie w sam raz. Bo przypuszczam, że skoro ostatni patch ważył jakieś 150Mb to taki będzie miał ok 1Gb a jak na łącze 128kbps to jest dużo:D No i cały miesięczny transfer by mi zjadło:/ A tak kupie sobie w sklepie i jeszcze pewnie dostane kolorowy poradnik i nareszcie bez błędów:D (w sumie i tak nie korzystam ale czasem się przydaje:))
 
Top Bottom