Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Yeah.Piękne legalne płytki zamiast syficznego rar'a.Brawo, brawooooo!!!!!Jeśli to przejdzie będę was nosił na rękach (zaczynając od żeńskiej części załogi :beer: )
 
Zakładając, że sugerując się opinią graczy wydacie te dodatki w wersji z pierwszego posta to:czy to "Specjalne nowe pudełko ‘Wiedźmina’' będzie takie jak w ER, 'czerwone japońskie' czy może coś jeszcze innego 'specjalnie dla zasłużonych'? Zmieści się do niego TW podstawka + dodatki, czy będzie to osobna paczka z samymi dodatkami?
 
Tak, tak, ludzie, przeca zapłaciliście dwiesta ciężko zarobionych złociszy to i to mają wam wysłać za darmo. KPINA. A pudełko, wydrukowanie dodatków i wytłoczenie płyt, to co, za free CDP ma? ;] Symboliczne 20 zł za to czego bym w miesiąc (z moją 256kb/s) nie ściągnął, to chyba odpowiednia cena... Przestańcie więc psioczyć, nie dość że redzi wyszli z taką inicjatywą (równie dobrze mogli powiedzieć że macie pliki na stronie, ściągajta jak chceta), to jeszcze kilka osób pragnie tego za darmo... To wszystko tylko kolejny dowód że CDP to bardzo dobra firma, która ma w poważaniu community. Brawo ;)
 
W pełnej wersji Edycji Rozszerzonej powinien być jakiś nowy i unikalny gadżet. W jakiejś wiadomości była wzmianka o mieczu wiedźmińskim ... do listów. Myślę, że taka miniaturka to super pomysł wart przemyślenia. Osobiście posiadam Ed. kolekcjonerską i zamierzam kupić na prezent drugi egzemplarz i nowy dodatek w postaci "nożyka" na listy byłby mile widziany ;D
 
Posiadanie takiego "dodatku" do Wiedźmina jest moim zdaniem warte tych 20 zeta :) Fajnie jednak było by mieć gwarancję, że ta płytka po miesiącu od premiery nie będzie dodana jako bezpłatny dodatek do CD-A albo Clicka! w takim wypadku poczuł bym się z deczka oszukany :/ Czy wiadomo już jak będzie wyglądało to nowe pudełko?
Jawk said:
W pełnej wersji Edycji Rozszerzonej powinien być jakiś nowy i unikalny gadżet.
Edycja Rozszerzona nie jest Edycją Kolekcjonerską! Ja osobiście nie widzę sensu dodawania tam jakiś wypasionych gadżetów. W gruncie rzeczy ER to zwykła edycja Wiedźmina tyle, że zawiera w sobie najnowsze patche dla wygody kupującego aby ten nie musiał ślęczeć nad kompem i ściągać je z sieci.
 
Nivellen89 said:
bezpłatny dodatek do CD-A albo Clicka! w takim wypadku poczuł bym się z deczka oszukany :/
Bezpłatny? Na CDA i tak czy siak musisz wydać te 15 zł. A co z tego że tutaj kosztować będzie 20? Dostaniesz to co w CDA nie - pudełko, płytę z muzyką itd. W CDA najwyżej zamieszczą Djinniego i patcha, ale i w to wątpie, bo mają mało miejsca na coverku. Mieczyk do listów w ER? Chyba sobie żartujesz, wyprodukuj takich kilka tysięcy to pogadamy. I jaki miałoby to wtedy sens, jeśli JEDEN taki mieczyk jest dostępny w konkursie wiedźmińskim? xP
 
Nivellen89 said:
Fajnie jednak było by mieć gwarancję, że ta płytka po miesiącu od premiery nie będzie dodana jako bezpłatny dodatek do CD-A albo Clicka! w takim wypadku poczuł bym się z deczka oszukany :/
Płytka, to tak naprawdę ta część, na której mi najmniej zależy, bo mogę sobie dokładnie to samo ściągnąć z sieci ;) A pudełka i reszty bonusów raczej w takim czymś nie będzie ;)Nie wiem, co z Wami (oczywiście tylko niektórymi), ludzie? REDzi wychodzą Wam jak najbardziej naprzeciw, oferując WOLNY WYBÓR, a Wy jeszcze psioczycie. Boże, widzisz a nie grzmisz...
 
mieszkam w anglii, w polandzie jestem 2 razy na rok, tutaj nikt o takiej grze nawet nie slyszal. jesli bede go mogl kupic na stronie wiedzmina i mi go tu wysla to kupie. Super gierka,warto wydac kase a 5 funtow to tyle mnie kosztuje piwo w pubie.
 
Hmm 19,90 to ie aż tak dużo chociaż według mnie powinno byc za darmo dla tych którzy kupili wcześniej ;)Ale trzeba pewnie doliczyć koszty wysyłki więc wyjdzie trochę więcej. Zobaczę ile będzie ważyć cały plik.
 
Uważam,że wszelkie dodatki powinny być zarówno do ściągnięcia jak i kupienia. Osobiście kupię zestaw za 20 zł.
 
lol miliard od tego mój drogi cyprien [IFRIT] jest firma by klientom wychodzić na przeciw a nie klient od tego by na kolanach przyjmować to co mu od firmy, fabryki, sklepu, korporacji spadnie. Ponieważ to oni mają dbać o nas a nie my i nich, im prędzej się tego nauczysz tym szybciej nauczysz się handlu.
 
jako osoba posiadająca edycję kolekcjonerską z pewnością ni kupię tego. muzykę inspirowaną grą mam, patch 1.3 i edytor przygod tez juz dawno mam, wiec nie bardzo widze sens wydawania 20zł (toż to 10 piw :p ) na coś, co mi nie jest potrzebne. czekam z niecierpliwoscią na widźmina 2, ale jakąkolwiek inną grę związaną z książkami sapkowskiego :)
 
Top Bottom