Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
cyprienIFRIT said:
cyprienIFRIT said:
bezpłatny dodatek do CD-A albo Clicka! w takim wypadku poczuł bym się z deczka oszukany :/
Bezpłatny? Na CDA i tak czy siak musisz wydać te 15 zł.
W sumie bezpłatny bo za CD-A i tak bym musiał zapłacić 15 zeta, a za samego patcha przecież nie każą dodatkowo zapłacić więc w sumie wyjdzie bezpłatny ;)
cyprienIFRIT said:
W CDA najwyżej zamieszczą Djinniego i patcha, ale i w to wątpie, bo mają mało miejsca na coverku.
Zawsze mogą dodać płytę extra :)
cyprienIFRIT said:
Nie wiem, co z Wami (oczywiście tylko niektórymi), ludzie? REDzi wychodzą Wam jak najbardziej naprzeciw, oferując WOLNY WYBÓR, a Wy jeszcze psioczycie. Boże, widzisz a nie grzmisz...
W sumie macie racje. Nie ma co psioczyć! Mamy wybór: możemy ściągnąć patcha bezpłatnie z internetu lub zapłacić 20 zeta i mieć z głowy problem z prędkością ściągania.A co do mojego marudzenia, że ta płyta będzie gdzieś darmowym dodatkiem. Po przemyśleniu sprawy stwierdzam, ze wszystko w końcu tanieje... Gothic II jakiś czas temu kosztował 100 złotych, a nie tak dawno można go było kupić w Gazecie wyborczej razem z kilkoma innymi dobrymi gierkami za 5 zeta...
 
HA. W sumie to fajny pomysł, ja jestem troszkę pedantyczny i lubię jak wszystko jakoś składnie wygląda. Jeśli rozszerzenie zostanie wydane na pewno kupię, nie jest to straszna kwota. Poza tym ktoś już zauważył możliwość pewnych ograniczeń transferu w momencie wypuszczenie ER (czemu się dziwić nie można gdy na raz kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset tysięcy zapaleńców żuci się do ściągania).Uważam pomysł za trafiony. :peace:
 
oczywiście,że bym nie kupił. takie coś należy się nam za darmo,kiedyś się ściągnie.
 
Zastanawiam się czy go kupić...jendak za dwie dychy to mogę mieć starszą gre oryginalną...Moim zdaniem do takiego pudełka dla posiadaczy już gry podstawowej powinien być jakis extra bonus, którego by nie było w pełnej grze ER. Bo tak naprawde mamy wydać 20 zeta za samo pudełko, bo jednak reszte można ściągnąć za darmo.
 
Aranthar said:
Zastanawiam się czy go kupić...jendak za dwie dychy to mogę mieć starszą gre oryginalną...Moim zdaniem do takiego pudełka dla posiadaczy już gry podstawowej powinien być jakis extra bonus, którego by nie było w pełnej grze ER. Bo tak naprawde mamy wydać 20 zeta za samo pudełko, bo jednak reszte można ściągnąć za darmo.
Zgadzam się w 100%. Do zestawu powinien byc dołączony jakiś bonusik bo z instrukcji i tak nie korzystam , wolę wszystko sam odkryc. Muzykę inspirowaną grą już mam i z całej płytki podobają mi się z 3 góra 4 utworki i zaczynam teraz żałowac że ją kupiłem i wydałem na nią 30 zł, a reszta sobie teraz ją ściągnie za darmo lub za dwie dyszki kupią wraz z zestawem. Pomysł jest the best i ciesze się ,że REDZI wciąż o nas myślą i próbują nam dogodzic. Szacun :)
 
Ja bym kupil bez chwili wachania 20zł to naprawde nie duzoAle jednak szkoda bo juz kupilem muzyke inspirowana wiec bede mial 2 takie same plyty -.-Jak na razie jestem jak najbardziej na tak
 
Ej ludzie, to tak samo jak psioczyć teraz na Gothica "bo kupiłem po premierze za stówę, a teraz ledwie 15 zł kosztuje". Płyta z muzyką jest dobrym dodatkiem, ja np. nie mam. A jak masz? Będziesz miał dwie, no popatrz, czary... Nóż się w kieszeni otwiera, w tym kraju trzeba jednak dogodzić każdej pojedynczej jednostce. --.
 
RurzowaKsienrzniczko masz rację ER jako całość to nie dodatek. Chodziło mi tu bardziej o same mody.A co byście powiedzieli, gdyby zamiast jakichś wypaśnych gadżetów do zestawu REDzi dołączyli np. zestaw kursorów z gry. Wiem, że może się to wydawać niektórym dziwne, ale mi np. do Windowsa brakuje już tylko tych fajnych kursorków :) . I zamiast produkcji tysięcy mieczy do otwierania listów, wystarczyłoby dodać tylko kilka pliczków (które i tak najwyżej 2MB ważyć będą) na płytkę z dodatkami.
 
adrianmtl said:
powinien obowiązkowo być medalion i może jeszcze koszulka!
I 51% udziałów w CD-Projekt. Ludzie, nie bądźcie śmieszni. To, że możecie ściągnąć poprawki za darmo to już jest dużo. Jaki inny producent dawał kiedyś taką możliwość? Jeżeli ktoś jest estetą, może kupić dodatki w wersji pudełkowej. Może, ale nie musi-wolna wola.
 
Jestem ZA. Choć dobrze by było, gdyby nowe pudełko miało rozmiary wystarczające do pomieszczenia w nim zarówno nowych elementów, jak i tych z edycji podstawowej, aby na biurku nie musiały stać dwa odrębne zestawy. Mimo wszystko jest to jednak drobnostka i bez względu na nią z pewnością zaopatrzę się w te dodatki z Edycji Rozszerzonej za 19,99 zł.PS. Czy owe dodatki z Edycji Rozszerzonej w wersji pudełkowej będzie można kupić w jakimś większym sklepie z grami czy też może dostępne będą wyłącznie do zamówienia przez internet dla użytkowników forum z zarejestrowaną edycją podstawową Wiedźmina?
 
Pomysł jest świetny i prawdopodobnie bym z niego skorzystał (wersja płatna). Z drugiej strony najpierw muszę mieć kompa, który będzie w stanie udźwignąć tę grę (zapowiada się w październiku) no i w ogóle zarejestrować moja kurzącą się EK. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu zestaw nie zniknie z rynku...
 
Niezmiernie się cieszę, że nie będę musiała czekać przed monitorem pół dnia na połączenie z przeciążonym serwerem. Świetny pomysł!
 
Kupilbym o ile byloby to dostepne od razu w salonach EMPiK czy innych sklepach. Jezeli musialbym czekac nawet dzien - dwa od premiery w necie to zdaze sciagnac patch z Internetu.
 
LeonThePunisher said:
A edycja kolekcjonerska będzie jeszcze raz wydana?
Wielokrotnie już Redzi wspominali, że nie będzie żadnych dodruków do EK, więc na ponowną edycję bym nie liczył.
 
Top Bottom