Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Kocis1524 said:
Hmm 19,90 to ie aż tak dużo chociaż według mnie powinno byc za darmo dla tych którzy kupili wcześniej ;)
Będzie... do ściągnięcia. Trudno sobie wyobrazić, żeby REDzi tłoczyli darmowe płytki, nie? :p
 
Runek said:
Pomysł jest świetny i prawdopodobnie bym z niego skorzystał (wersja płatna). Z drugiej strony najpierw muszę mieć kompa, który będzie w stanie udźwignąć tę grę (zapowiada się w październiku) no i w ogóle zarejestrować moja kurzącą się EK. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu zestaw nie zniknie z rynku...
EK możesz zarejestrować w każdej chwili. Nie musisz czekać na nowego kompa przecież. Bo jak rozumiem masz teraz kompa z dojściem do neta??
 
Myślę że to dobra cena. 100% kupie. Ale mam nadzieje że to co tam będzie dobrze opracowane z wysoka dokładnością. Na pewno kupię.
 
Jasne, że kupię. Mam nadzieję, że każdy sprzedany egzemplarz przybliża nas do Witchera II :evil: Tak btw Wiedźmin osiągnął już "podstawowy plan" sprzedaży?
 
nie wiem czy to już było ani czy mam rację ale to jest chyba zapowiedź edycji rozszerzonej, lektor wspomina tam coś o tym że modele postaci będą różniły się teraz kolorem włosów, ubrań itp. http://pl.youtube.com/watch?v=owC66J5jLQ4
 
Co to ma do wątku? Ale tak będzie.BTW w Empikach raczej nie będzie można tego kupić, bo jak sprawdzą, czy zarejestrowałeś grę?
 
@Firnomir:po pierwsze: jak inaczej myślisz rozprowadzać ten zestaw? Przesyłki kurierskie, które zwiększą cenę o 15 zł?Po drugie: w zestawie będzie jeno łatka aktualizująca Wiedmolol Bula do ER, działający tylko z oryginalnymi wersją, a nie cały Wiedźmin, więc nie wiem czy rejestracja gry jest tu wymagana. Poza tym zawsze można stworzyć algorytm, który będzie sprawdzał czy dana kopia gry jest zarejestrowana, dopiero po pozytywnej weryfikacji (brzmi jak z IPNu) instalacja patcha będzie możliwa.EDIT: literówka
 
Wielokrotnie zaznaczano, że zestaw dostępny dla osób, które mają zarejestrowaną grę.A przesyłka z gram.pl z wPLN najlepiej. :p Albo poczta za kilka złotych.
 
Przesyłki pocztowe to już nie kilka złotych a chyba z 10 (priorytet), Wirtualne Pieniądze brzmią rozsądnie (jeśli ktoś ma ;) ). Nie oszukujmy się- najrozsądniej tego nie kupować, a ściągnąć. Tyle, ze większość z nas zamiast rozsądku wybierze kolekcjonerstwo i zmysł estetyki :)Pozdro
 
FirnomirIFRIT said:
Wielokrotnie zaznaczano, że zestaw dostępny dla osób, które mają zarejestrowaną grę.A przesyłka z gram.pl z wPLN najlepiej. :p Albo poczta za kilka złotych.
Chwila, chwila, jak dla mnie to brzmi jak nonsens. Wydaje mi się, że ten pakiet jest wydawany głównie dla ludzi, którzy nie mają dostępu do internetu (wciąż sporo w naszym kraju), a tym samym nie mogących zarejestrować gry. Tak przynajmniej nakazuje logika.
 
Brysiu said:
Pamiętamy jednak o danych obietnicach i zgodnie z naszymi wcześniejszymi deklaracjami, osoby posiadające zarejestrowaną kopie gry, będą mogły ściągnąć specjalne uaktualnienie, który zamieni zwykłego ‘Wiedźmina’ w Edycje Rozszerzoną. W związku z licznymi zmianami, a także dodatkową zawartością (Dialogi wszystkich wersji językowych, dodatkowe przygody, edytor D’jinni), mamy pełną świadomość, jak duży będzie rozmiar tego pliku. W związku z tym, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom graczy, którzy nie chcą ściągać go z Internetu i przygotowaliśmy dla nich coś specjalnego.
Fir, pijesz do tego, czy do jakiegoś innego fragmentu, który musiałem przeoczyć? Bo z tego wynika to niejednoznacznie ;) Bo twierdzą, że osoby posiadające zarejestrowaną kopię mogą ŚCIĄGNĄĆ, nie ma tu mowy o kupnie zestawu ;) Chociaż też następne zdania niekoniecznie to potwierdzają ;)Tak czy siak uważam, że ten zestaw powinien być do kupienia niezależnie od tego czy posiada się zarejestrowaną grę czy nie.Po 1) jeśli tak nie będzie, to sądzę, że już tego samego dnia do kupienia będą te pakiety na allegro pewnie po jakieś 25złPo 2) skoro ktoś ma tę grę "po piracku" znaczy się nie zapłacić za nią, to może na te 20 zł nie będzie taki skąpy i jednak kupi, a jest to mimo wszystko zysk dla REDów
 
Agloval said:
Agloval said:
Pamiętamy jednak o danych obietnicach i zgodnie z naszymi wcześniejszymi deklaracjami, osoby posiadające zarejestrowaną kopie gry, będą mogły ściągnąć specjalne uaktualnienie, który zamieni zwykłego ‘Wiedźmina’ w Edycje Rozszerzoną. W związku z licznymi zmianami, a także dodatkową zawartością (Dialogi wszystkich wersji językowych, dodatkowe przygody, edytor D’jinni), mamy pełną świadomość, jak duży będzie rozmiar tego pliku. W związku z tym, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom graczy, którzy nie chcą ściągać go z Internetu i przygotowaliśmy dla nich coś specjalnego.
Fir, pijesz do tego, czy do jakiegoś innego fragmentu, który musiałem przeoczyć? Bo z tego wynika to niejednoznacznie ;) Bo twierdzą, że osoby posiadające zarejestrowaną kopię mogą ŚCIĄGNĄĆ, nie ma tu mowy o kupnie zestawu ;) Chociaż też następne zdania niekoniecznie to potwierdzają ;)Tak czy siak uważam, że ten zestaw powinien być do kupienia niezależnie od tego czy posiada się zarejestrowaną grę czy nie.Po 1) jeśli tak nie będzie, to sądzę, że już tego samego dnia do kupienia będą te pakiety na allegro pewnie po jakieś 25złPo 2) skoro ktoś ma tę grę "po piracku" znaczy się nie zapłacić za nią, to może na te 20 zł nie będzie taki skąpy i jednak kupi, a jest to mimo wszystko zysk dla REDów
ODP na 1) Jeśli nawet by tak było to na allegro takie zestawy się pojawią i tak i takODP na 2) taki pakiet kupić i zainstalować będą mogli jedynie gracze, którzy zarejestrowali grę. Tak przynajmniej wynika z tego co dotychczas wiadomo o tym Zestawie.I jeszcze do pierwszego. Po co miałby ktoś wydawać te 25 zł na allegro, skoro ze strony witchera będzie można to pobrać za darmo. Jak ktoś nie chciał pudełka, poradnika i innych bonusów podstawki to po co mu taki zestaw, który daje właśnie to pudełko i poradnik??
 
lukas91 said:
I jeszcze do pierwszego. Po co miałby ktoś wydawać te 25 zł na allegro, skoro ze strony witchera będzie można to pobrać za darmo. Jak ktoś nie chciał pudełka, poradnika i innych bonusów podstawki to po co mu taki zestaw, który daje właśnie to pudełko i poradnik??
O to mi właśnie chodzi, że ze strony witchera będzie to do pobrania tylko dla zarejestrowanych :) A mam na myśli tych bez zarejestrowanej gry, którzy nie chcą się rejestrować/mają grę ze źródła "legalnego inaczej" (nie żebym to pochwalał, wręcz przeciwnie, ale nie zmienia to faktu, że oni też pewnie chcieliby zagrać w poprawioną wersję i w mody).@Firnomir - owszem, zgadzam się, ja mówię tylko o tym, że będą mogli sobie to spokojnie kupić na allegro.
 
Top Bottom