Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Ale o czym wy gadacie? Że redzi jeszcze na tym zarobią? Nie żartujcie sobie, cena za zestaw idealnie pokryje się z cenami za wytłoczenie płyt i stworzenie pudełek. Nie ma mowy o jakimkolwiek zysku, a jeśli już, to całkowicie nieopłacalnym. Co dowodzi, że CDP jest b. dobrą firmą ;]
 
Zysk nieopłacalny? Wyjdą mniej więcej na 0, a reputacja pokryje straty.Co do reputacji:Kupił sobie gość Rolls-Royce’a. Przejechał 100 mil. Ale zadzwonili do niego z działu sprzedaży:- Przepraszamy Pana najmocniej, ale jesteśmy zmuszeni poprosić Pana o odstawienie samochodu do salonu.- Jak to?- Przez pomyłkę sprzedaliśmy Panu samochód bez silnika.- To jakim cudem przejechałem 100 mil?- Proszę Szanownego Pana, na reputacji
 
Według mnie sprzedaż płyty z E.R. wraz z dodatkami do Wiedźmina za dwie dychy tym, którzy już grę nabyli to świetny pomysł :beer: Ja byłem gotów kupić nawet nowy egzemplarz za stówę, ale w takim wypadku... ;) Teraz trzeba tylko wymyślić jakiś rozsądny sposób ich dystrubucji i wsjo budiet w pariadkie... :D
 
lukas91 said:
lukas91 said:
Pomysł jest świetny i prawdopodobnie bym z niego skorzystał (wersja płatna). Z drugiej strony najpierw muszę mieć kompa, który będzie w stanie udźwignąć tę grę (zapowiada się w październiku) no i w ogóle zarejestrować moja kurzącą się EK. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu zestaw nie zniknie z rynku...
EK możesz zarejestrować w każdej chwili. Nie musisz czekać na nowego kompa przecież. Bo jak rozumiem masz teraz kompa z dojściem do neta??
Obawiam się, że nie zrozumiesz, ale zarejestrowanie przed zainstalowaniem wydawałoby mi się... niewłaściwe. Inaczej mówiąc: kodeks mi zabrania xD
 
Ja tam wolałbym wszystko z neta ściągnąć.1."Specjalne nowe pudełko ‘Wiedźmina’" Mam EK to mi wystarczy.2. "Patch zamieniający zwykłego ‘Wiedźmina’ w Edycje Rozszerzoną" Se ściągnie ;)3."Bonus DVD, zawierający edytor D’jinni i nowe przygody" To ja już mam ściągnięte.4."Nowy i lepszy poradnik do gry" Po co, jak i tak już dawno przeszedłem5."Remasterowane DVD ‘Making of The Witcher" Mnie to nie ciekawi.6."Płytę z muzyką inspirowaną Wiedźminem ‘Inspired By’" Mam z autografami zespołu Vader.
 
Runek said:
Runek said:
Runek said:
Pomysł jest świetny i prawdopodobnie bym z niego skorzystał (wersja płatna). Z drugiej strony najpierw muszę mieć kompa, który będzie w stanie udźwignąć tę grę (zapowiada się w październiku) no i w ogóle zarejestrować moja kurzącą się EK. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu zestaw nie zniknie z rynku...
EK możesz zarejestrować w każdej chwili. Nie musisz czekać na nowego kompa przecież. Bo jak rozumiem masz teraz kompa z dojściem do neta??
Obawiam się, że nie zrozumiesz, ale zarejestrowanie przed zainstalowaniem wydawałoby mi się... niewłaściwe. Inaczej mówiąc: kodeks mi zabrania xD
Runek doskonale Cię rozumiem :D . Miałem ten sam problem i jak to nazwałeś "kodeks" mi nie bardzo na to pozwalał. Na moje szczęście dzień przed dostarczeniem mi Wiedźmina przez Pocztę, ojciec kupił laptopa. Więc miałem (i mam nadal) gdzie działać :DJa podobnie jak Hostlie byłem gotów kupować w sklepie ER za stówkę, ale w takiej sytuacji, jak już pisałem, kupuję na 100%. A czy jest jakaś szansa, żeby taki zestwik dotarł do Nas prędzej niż do pozostałych zjadaczy chleba?? Tak jak podstawka (premiera 26. październik 2007, a ja w dłoniach grę miałem już 24)
 
Kupię na 100% bo 20 zł to nie aż tak dużo dodam że wiedźmina zkupiłem niecały tydzień temu (to taka symboliczna złotówka; w końcu CDP Red sporo się natrudziło robiąc taką dobrą grę, a teraz umieszczać ma dodatkowe rzeczy na serwerach do pobrania za darmo) według mnie to jest bardzo dobra propozycja. Wreszcie ktoś pomyślał o graczach, a nie tylko o pieniądzach. Inne firmy powinny brać przykład z CDP REDPS. tak czytając wypowiedzi na forum dostrzegłem coś w stylu - "nie oszukujmy się bez dodatków było by tańsze" - zauważmy że inne gry kosztują ok 100zł a nowości powyżej, a wiedźmin miał dobrą cenę w stosunku do innych i to jeszcze z dodatkami Pozdrawiam wszystkich i ukłony w st
 
NAPEWNO BYM KUPIŁ W KOŃCU TO MOJA ULUBIONA GRA A ZA TĄ CENE TO JESZCZE WAS UCAŁOWAĆWitaj na forum :)Miło nam, że Ci miło... ale nie musisz krzyczeć. CapsLock zostaw w spokoju, hm? ;)Und
 
Mobil1 said:
Ale to w końcu ile będzie kosztować ER?Tyle co Wiedźmin w dniu premiery czy 19,99zł?
19,99 zł to cena samego zestawu 'upgrade`ującego' , wraz z dodatkami. W tym zestawie nie ma płyty z grą.
Mobil1 said:
Czyli jak rozumiem będzie to dostępne tylko w sprzedaży wysyłkowej ? Co oznacza także , że ie będzie kosztowało 19.99 a 19.99 + koszty wysyłki razem pewnie z 30zł
Będziemy się starać aby zestaw był dostępny także w standardowy sposób, czyli na półkach sklepowych.
Mobil1 said:
A ile będzie ważyć ten patch?
W tej chwili nie możemy jeszcze podać żadnego konkretnego rozmiaru. Na pewno będzie on spory, gdyż bardzo dużo miejsca zajmują pliki dźwiękowe wszystkich wersji językowych.
Mobil1 said:
Czy ktoś pomyślał o użytkownikach gry, którzy nie odwiedzają tego forum (a zapewne jest ich kilkadziesiąt tysięcy)? Taki użytkownik wchodzi do sklepu, widzi "dodatek" do Wiedźmina, kupuje... po czym po kilku dniach dowiaduje się, że mógł mieć wszystko za darmo! I wtedy sypią się gromy na twórców, a nasze forum zalewają hektolitry spamu z wyzwiskami od "oszustuf", złodziei i wszelkiego innego plugawstwa.
Wydanie zestawu to tylko alternatywny sposób zdobycia ER. Nie jest to dodatek, nikogo nie zmuszamy do kupowania go.
Mobil1 said:
Interesuje mnie jeszcze taka rzecz, o którą pytał A'taeghane, mianowicie: Czy będzie mapka A3? Albo czy istnieje możliwość dodania jej do tego Zestawu?
W chwili obecnej nie planujemy dodania mapy, gdyż tak jak wcześniej mówiłem, zestaw jest uzupełnieniem wydania podstawowego, a w nim była już mapa.
Mobil1 said:
Ja chyba kupię tą normalną ER,bo w poradniku jest pare błędów a w ER może będą naprawione.A jeżeli kupię te dodatki to nowego poradnika nie będę miał. :)
Część poradnika została napisana od nowa, część została przeredagowana. Staraliśmy się usunąć wszelkie błędy, w szczególności te odnośnie niezgodności treści poradnika z zawartością gry.
Mobil1 said:
Cena świetna wydaje mi się że jest to naprawdę dobry pomysł..... tylko czemu dopiero we wrześniu??
Są niestety pewne rzeczy których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć :)
Mobil1 said:
a mnie gnebi inna watpliwosc. tyle zapowiadanych zmian w ed- w koncu moze sie okazac, ze to inna gra....moze pierwsze wydanie bedzie na wage zlota wtedy:)) a teraz powaznie. mam nadzieje, ze absolutnie nic nie zmienicie w dialogach? bo mi w sumie podoba sie gra taka jest. mimika mi nie przeszkadza i inne rzeczy tez jakos nie. obawiam sie tylko, ze w tym patchu-poprawiaczu moga zajsc zmiany w tekstach i dialogach, a to juz mi sie nie podobaloby zdecydowanie.
Polskie dialogi nie zostaną zmienione, gdyż naszym zdaniem nie ma takiej potrzeby. Ponownie nagranych zostało ponad 5000 linijek dialogowych, ale angielskich.
Mobil1 said:
mam tylko nadzieję,że rozszerzenia i aktualizacje będzie można nie tylko kupić,ale także ściągnąć z serwera.
ER będzie za darmo do ściągnięcia dla wszystkich użytkowników posiadających zarejestrowaną kopie gry, zgodnie z naszym wcześniejszym deklaracjami.
Mobil1 said:
Zmieści się do niego TW podstawka + dodatki, czy będzie to osobna paczka z samymi dodatkami?
Planujemy aby w pudełku zmieścił się podstawowy Wiedźmin, plus nowe dodatki ER.
Mobil1 said:
Jestem ZA. Choć dobrze by było, gdyby nowe pudełko miało rozmiary wystarczające do pomieszczenia w nim zarówno nowych elementów, jak i tych z edycji podstawowej, aby na biurku nie musiały stać dwa odrębne zestawy. Mimo wszystko jest to jednak drobnostka i bez względu na nią z pewnością zaopatrzę się w te dodatki z Edycji Rozszerzonej za 19,99 zł.PS. Czy owe dodatki z Edycji Rozszerzonej w wersji pudełkowej będzie można kupić w jakimś większym sklepie z grami czy też może dostępne będą wyłącznie do zamówienia przez internet dla użytkowników forum z zarejestrowaną edycją podstawową Wiedźmina?
Tak jak pisałem wcześniej, planujemy aby po zakupieniu tego zestawu i połączeniu go z podstawowym wydaniem Wiedźmina, wszystko zmieściło się w jednym pudełku.Mamy nadzieje, że uda się przeprowadzić też normalną dystrybucję tego zestawu (sklepy komputerowe, hipermarkety itd.)
 
MarkedOne said:
Myśle, że cena powinna zawierać tylko koszty produkcji i tych wszystkich podatków, ale i tak kupie :D
Wydaje mi się że te 19.99 to właśnie tylko koszty produkcji. Są to cztery płyty które trzeba wytłoczy dość gruba książeczka i opakowanie. Koszty wyprodukowania czegoś takiego na pewno nie są dużo niższe od tej proponowanej ceny... Chociaż nie jestem pewny, nie znam się na tym.
 
jiti said:
jiti said:
Myśle, że cena powinna zawierać tylko koszty produkcji i tych wszystkich podatków, ale i tak kupie :D
Wydaje mi się że te 19.99 to właśnie tylko koszty produkcji. Są to cztery płyty które trzeba wytłoczy dość gruba książeczka i opakowanie. Koszty wyprodukowania czegoś takiego na pewno nie są dużo niższe od tej proponowanej ceny... Chociaż nie jestem pewny, nie znam się na tym.
Mówiłem o cenie np. 18,53, którą można zaokrąglić do 19,00. Tylko koszty produkcji i podatków nie mogą kosztować akurat 19,99 :/, choć mi nie tak bardzo nie zależy na 1 czy 2 złotych.
 
PanKarol said:
PanKarol said:
Ale to w końcu ile będzie kosztować ER?Tyle co Wiedźmin w dniu premiery czy 19,99zł?
19,99 zł to cena samego zestawu 'upgrade`ującego' , wraz z dodatkami. W tym zestawie nie ma płyty z grą.
PanKarol said:
Zmieści się do niego TW podstawka + dodatki, czy będzie to osobna paczka z samymi dodatkami?
Planujemy aby w pudełku zmieścił się podstawowy Wiedźmin, plus nowe dodatki ER.
Z tego co wiem od początku piszecie, że płyta w owym Zestawie to tylko upgrade podstawki -> czyli płyty z grą nie będzie. Tak zostało odpowiedziane na pierwsze pytanie w cytacie. To czemu na kolejne odpowiadacie, że w pudełku będzie płyta z grą?? Czy sami sobie trochę nie zaprzeczacie?
 
Pomysł popieram, osobiście w cenie jaka jest tu proponowana to bym dokonał zakupu. Co do w tym ze powinno być tez dostępne do ściągnięcia na necie - dla tych co zainteresowani są tylko ściągnięciem tego co im potrzeba.
 
lukas91 said:
Z tego co wiem od początku piszecie, że płyta w owym Zestawie to tylko upgrade podstawki -> czyli płyty z grą nie będzie. Tak zostało odpowiedziane na pierwsze pytanie w cytacie. To czemu na kolejne odpowiadacie, że w pudełku będzie płyta z grą?? Czy sami sobie trochę nie zaprzeczacie?
Chodzi o to, że w pudełku które będzie w zestawie, będzie można 'fizycznie' umieścić pudełka DVD z wszystkimi elementami z pierwszego wydania, dzięki czemu na półce będzie można postawić "pełną" ER.
 
Top Bottom