Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Polska ekipa, stworzyła polską grę, na podstawie polskiej książki, a dodatek za 20 zl :eek:...kupiłbym bez wahania, i dam se ręke uciąć nilfgardzkim sztyletem, że wszyscy na tym forum też to zrobią, jeżeli bedzie to jedyne wyjście aby ją dostać. Dla mnie może być zapakowana w karton po telewizorze. :peace:
 
PanKarol said:
Chodzi o to, że w pudełku które będzie w zestawie, będzie można 'fizycznie' umieścić pudełka DVD z wszystkimi elementami z pierwszego wydania, dzięki czemu na półce będzie można postawić "pełną" ER.
ooo fajnie :)bo moje "etui" przyszło do mnie z mocno pogniecionym grzbietemkupię upgrade na bank-- a jak będzie możliwość po pijaku zapiąć Vaskę - to nawet 5 zyka mogę dołożyć ;-)
 
gdyby można było to już by był zamówiony dodatek i w drodze do mnie ;Dna pewno bym go kupił nawet gdyby kosztował 100 zł
 
Kupiłbym, nawet za 250 PLN, w całości z "podstawką" gdyby tylko gra wyszła na konsolę PS3.Co ma mniej więcej taki związek z ankietą, co Jaskier z przyzwoitością.Za spam dziękujemy.Undomiel
 
Kupię bardzo chętnie o ile muzyka inspirowana grą będzie na osobnej płytce. Jeśli nie to... raczej też kupię ale nie myślcie że będę was wtedy w jakikolwiek sposób chwalił.
 
Jeżeli taka wersja pojawi się na półkach będę pierwszym zadowolonym klientem :) Czegoś takiego było trzeba - wolę postawić ładne pudełko na półkę, z nadrukowaną płytą, a nie nagraną, podpisaną pisakiem ;D
 
Rhey said:
Kupię bardzo chętnie o ile muzyka inspirowana grą będzie na osobnej płytce. Jeśli nie to... raczej też kupię ale nie myślcie że będę was wtedy w jakikolwiek sposób chwalił.
Rhey, płyta z muzyką będzie na oddzielnym krążku
Skład Zestawu:Specjalne nowe pudełko ‘Wiedźmina’Patch zamieniający zwykłego ‘Wiedźmina’ w Edycje RozszerzonąBonus DVD, zawierający edytor D’jinni i nowe przygodyNowy i lepszy poradnik do gryRemasterowane DVD ‘Making of The Witcher’Płytę z muzyką inspirowaną Wiedźminem ‘Inspired By’
 
Jeśli przyjąć, że to jest tylko koszt produkcji i dystrybucji rozszerzenia, to jak najbardziej mogę za to zapłacić (oczywiście dla tych, którzy nie chcą ponosić dodatkowych kosztów wszystko powinno być dostępne do pobrania za darmo).
 
Jakbyś przeczytał pierwszy post tego wątku to byś wiedział, że będziesz mógł to sobie ściągnąć z sieci zupełnie za darmochę - zarejestrowana kopia gry Ci to umożliwia. Wydanie o którym tu mowa ma być dla estetów/wiernych fanów/osób z g***** netem/tych którzy tak wolą...Witamy wśród wiedźmińskiej braci...
 
Ja już odłożyłem pieniądze ;D Kupię bo znając życie patch będzie mi się ściągał trochę czasu a tak będę miał prawie nową edycje rozszerzoną ;)
 
kedziorchoszczno said:
Ja już odłożyłem pieniądze
Odnoszę wrażenie że tutaj jest pełno "wiedźminów z podstawówki", dla których 20 zł to suma niebagatelna. Najs.
 
Top Bottom