Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Remedium said:
Wydanie o którym tu mowa ma być dla estetów/wiernych fanów/osób z g***** netem/tych którzy tak wolą...
Zaliczam się do każdej z wyżej wymienionych kategorii... ;) Taka karma, muszę kupić... :)
 
Jestem ZA! Ta idea chodzilła mi po głowie gdy tylko pierwszy raz dowiedziałem się o edycji rozszerzonej i ciesze sie ze nie tylko mnie ;) Napewno kupie jesli tylko takie wydanie pojawi się w sklepach! ;D
 
Ja na to ide! Dałem głos na TAK! Głosujcie!! 20 zł to mała kasa wiec kazdego stać a nie kazdy ma superneta zeby ściągnąć!
 
Witam! W Wiedźmina gram od premiery i powiem, że gra naprawdę wciąga! Jak Polacy się za coś wezmą to potrafią zrobić bardzo dobry produkt! Ukłon w Waszą stronę. :) Czekam na ER i gdyby wyszła za te 20 zł to chętnie bym ją kupił. Nie chciało mi się zbytnio czytać wszystkich stron, więc się zapytam jak wygląda sprawa pudełka? Może to i drobiazg, ale przyjemnie by było, gdyby pasowało ono do reszty z Wiedźmina. :) Pozdro.
 
Kwietas said:
Witam! W Wiedźmina gram od premiery i powiem, że gra naprawdę wciąga! Jak Polacy się za coś wezmą to potrafią zrobić bardzo dobry produkt! Ukłon w Waszą stronę. :) Czekam na ER i gdyby wyszła za te 20 zł to chętnie bym ją kupił. Nie chciało mi się zbytnio czytać wszystkich stron, więc się zapytam jak wygląda sprawa pudełka? Może to i drobiazg, ale przyjemnie by było, gdyby pasowało ono do reszty z Wiedźmina. :) Pozdro.
Cała ER nie będzie kosztowała dwudziestu złotych, a jedynie same dodatki, bez gry. :)
 
Kwietas said:
Nie chciało mi się zbytnio czytać wszystkich stron, więc się zapytam jak wygląda sprawa pudełka? Może to i drobiazg, ale przyjemnie by było, gdyby pasowało ono do reszty z Wiedźmina. :)
pudełko ma być podobno takie, że pomieści podstawową wersję Wiedźmina + rozszerzenie - podejrzewam, że po prostu będzie podobne do obecnego tylko o jeden slot szersze
 
Niby mam szybkiego neta, ale i tak kupie - dla pudełka, dodatków... lepiej to wszystko na półce wygląda, a pliku w rączkach nie pomacasz :evil:
 
Kupię pod warunkiem, że zamienicie cenę na równe 20 PLN.Jestem przeciwnikiem takich marketingowych manipulacji jak końcówki ,99. Ten jeden grosz nikogo nie zbawi, a jak dacie cenę 20 to wiecej zarobicie (1gr + oszczędność na wydruku ceny) i wybijecie się ponad "marketingową szopkę", która kojarzy mi się z tandetnymi promocjami w Tesco. ;)
 
;D :( ZA 20 ZŁ JASNE LUDZIE NIE PI.....CIE ŻE NIE MACIE KASY ALBO JUZ WYDALIŚCIE JA NA EDYCJE KOLEKCJONERSKĄ ZA 20 ZŁ TO EXTRA KLASYKA CHODZIJA JESTEM ZA I NA PEWNO KUPIE :) ;) :D ;D 8) ::) :p :-X :-* :beer: ]:-> :angel: :peace: :wave:Edit: Witamy na forum i jednocześnie prosimy o pisanie z zasadami netykiety - bez krzyku oraz z mniejszą ilością emot. Za coś takiego następnym razm będzie warn.Keth.
 
CROSEK said:
;D :( ZA 20 ZŁ JASNE LUDZIE NIE PI.....CIE ŻE NIE MACIE KASY ALBO JUZ WYDALIŚCIE JA NA EDYCJE KOLEKCJONERSKĄ ZA 20 ZŁ TO EXTRA KLASYKA CHODZIJA JESTEM ZA I NA PEWNO KUPIE :) ;) :D ;D 8) ::) :p :-X :-* :beer: ]:-> :angel: :peace: :wave:
I na pewno zaraz któraś z Moderatorek serdecznie przywita Cię na forum, jednocześnie dając ostrzeżenie za wielkie litery i zbyt dużo emotikonów. ;)A ja dostanę ostrzeżenie za offtop. :DEd: ja tam się nie czuję moderatorką.KethLiczyłem na Iwonę lub Undomiel... jestem rozczarowany ;)Jak Cię z Kethem utulimy, to będziesz jeszcze bardziej, ale nie będziesz w stanie o tym powiedzieć. ^^Elwer[size=7pt]Teraz to jestem mocno wystraszony, już nic więcej nie piszę, żeby się bardziej nie pogrążyć... ;) [/size]
 
Kupił bym to rozszerzenie ale oprócz tego wszystkiego mogli by dać spolszczenie do D'jinniego. :wave:
 
Talar77 said:
Kupił bym to rozszerzenie ale oprócz tego wszystkiego mogli by dać spolszczenie do D'jinniego. :wave:
No mogłaby powstac jakaś łatka spolszczająca Djinniego, bo tak czytac instrukcję jest trochę ciężko
 
Top Bottom