Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Jeśli plik do sciąnięcia bedzie na wolnym serwerze i będzie ważył ponad 1,5 GB to rozważę możliwość zakupu.PS. Mam nadzieje ze w edycji rozszerzonej zniknie problem z sprawdzaniem orginalności płyty (kupiłem orginał a musiałem sie bardzo napocić zeby w ogóle grę uruchomić!)
 
za 19 zyka to się opyla kupić dla samej płytki audio "inspired by...." - kawałek kapeli Duan wymiata - najlepszy utwór na tej płytce
 
raczej tak jednak chcialbym aaby te wszystkie dodatki byly do sciagniecia przez neta.Kazdy oddzielnie.Ale poradnik nie wiem po co nowy dajecie.Co oczywiste tylko jesli zarejestrujeym gre sciagnac mozna.
 
Nie , nie kupil bym go poniewarz mam Polska wersje gry a mieszkam w Ameryce, lepjej bylo by mi sciagnac patcha zamiast pytac albo blagac jednego z moich znajomych w Polsce o wyslanie mi rozszerzonej wersji. Prosze was dajcie nam sciagnac a ci co chca sobie kupic niech sobie wydaja wiecej.
 
Będziesz mógł ściągnąć ER ze strony Wiedźmina :)
Pamiętamy jednak o danych obietnicach i zgodnie z naszymi wcześniejszymi deklaracjami, osoby posiadające zarejestrowaną kopie gry, będą mogły ściągnąć specjalne uaktualnienie, który zamieni zwykłego ‘Wiedźmina’ w Edycje Rozszerzoną.
 
20zł za taki sympatyczny zestawik? Biorę w ciemno :p No i jeszcze płytka z muzyką inspirowaną Wiedźminem, która była sprzedawana po 30zł, z tego co pamiętam. Jak najbrdziej byłbym zainteresowany upem takiego pakietu.
 

IsengrimR

Guest
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
Zdecydowanie nie. Patch i dodatkowe przygody powinny być do ściągnięcia w Internecie.
Ech... W sklepie będą dla estetów, kolekcjonerów i osób ze słabym łączem/bez neta więc nie ma co panikować.
Ściągnąłbym z neta, a nie wydawał 20 zł na coś co można dostać za darmo... (Chodźby mi się to miało sciągać pół roku!!) Za te 20 dychy to sobie lepiej kupcie coś z "Gry Extra Klasyka"... I proszę bez tych cen z Biedronki.A co do tych estetów to może niech porposzą Redów żeby im płytę Wiedźmina wydali w grubości opakowanie do płyt DVD??(Żeby lepiej na pólce wyglądało)Na dodatek zajęliście 16 stron na teksy typu "Kupię na pewno"...
 
MrAssassin said:
Ściągnąłbym z neta, a nie wydawał 20 zł na coś co można dostać za darmo... (Chodźby mi się to miało sciągać pół roku!!) Za te 20 dychy to sobie lepiej kupcie coś z "Gry Extra Klasyka"... I proszę bez tych cen z Biedronki.A co do tych estetów to może niech porposzą Redów żeby im płytę Wiedźmina wydali w grubości opakowanie do płyt DVD??(Żeby lepiej na pólce wyglądało)
I ściągniesz! Z tego co jest wiadomo to będziesz mógł ściągnąć to bez problemu za darmo z neta - ale nie wszyscy mają na to czas i cierpliwość, nie wszyscy mają w końcu neta - ale ta dyskusja trwa już od momentu ogłoszenia ER, więc poczytaj inne wątki, bo nie chce mi się tu powtarza wypisywanych przeze mnie już argumentów.Przykładowe tematy:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=10556.0http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=10549.0
 
I kupię i ściągnę :) Kupię do kolekcji - a ściągnę bo mi się nie chce odinstalować i ponownie instalować :p
 
W żadnym wypadku nie kupie. Nie dla każdego 20zł to pryszcz. A skoro obiecywaliście, że owe dodatki będzie można ściągnąć to licze na takie rozwiązanie problemu. Po co komu nowe pudełko? :|
 
dudzio12 said:
W żadnym wypadku nie kupie. Nie dla każdego 20zł to pryszcz. A skoro obiecywaliście, że owe dodatki będzie można ściągnąć to licze na takie rozwiązanie problemu. Po co komu nowe pudełko? :|
Przecież wyraźnie jest powiedziane, że dodatki będą do ściągnięcia w 100%. Ta ankieta dotyczy osobnej kwestii - "czy OPRÓCZ bezpłatnej wersji do ściągnięcia interesuje nas wersja >>pudełkowa
 
Jak dla mnie IDEALNIE. Chciałem kupić właśnie coś takiego + ta muzyka inspirowana grą więc jest to według mnie genialny zestaw!A ja mam takie pytanie. Czy ten zestaw będzie normalnie na półkach sklepowych czy do kupienia tylko w internecie?
 
Top Bottom