Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Ja kupię na 200% ;D. Zwłaszcza że mam bardzo wolnego neta... Choć nawet jakby był wystarczająco szybki, by ER ściągała się komfortowo, to jednak wolę materialną ER niż po prostu parę plików na dysku...
 
Na pewno bym kupił za tę cenę przecież wiedźmin jest genialny bez tego to z dodatkiem będzie jeszcze lepszy a 20 zł. to przecież niedużo to bardzo dobre rozwiązanie też zanim ogłoszono ankietę to było mi szkoda że nie dostanę całego zestawu na oryginalnych płytkach a tak to miodzio
 
Neta mam bardzo szybkiego (2 mb) ale i tak bym kupił na 100 %. 20 złotych to nie majątek, a pudełko i wszystko lepiej się prezentuje od zwykłej płyty cd.
 
20 zł to mało a przecież sama muzyka inspirowana grą kosztuje 30 zł. Na pewny kupię jeśli będzie!!!PS: A ja mam takie pytanie. Czy ten zestaw będzie normalnie na półkach sklepowych czy do kupienia tylko w internecie?
 
Biorę od razu za 20 zł nie ma o czym gada zastanawiałem czy kupić jak będzie 60 zl za taka cenę grzech nie kupić:p
 
zientek106 said:
20 zł to mało a przecież sama muzyka inspirowana grą kosztuje 30 zł. Na pewny kupię jeśli będzie!!!PS: A ja mam takie pytanie. Czy ten zestaw będzie normalnie na półkach sklepowych czy do kupienia tylko w internecie?
Powtórz się jeszcze raz, a będzie warn za spam. Poczytaj uważnie posty REDów w tym wątku, a znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.
 
Kupię, prawdopodobnie 8)Tutaj nie chodzi o cenę, chodzi o to co się dostanie, a dostanie się wiele :)
 
Nabył bym z wielką ochotą i postawił obok podstawki na półce po instalacji ;DNawet dychę na paczkę mogę dać, a co :)
 
A czy będzie jakaś możliwość zamówienia/zrobienia sobie samemu instalki wiedzmina z już zintegrrowanym pathem i djinim. Tak jak było przy premierze,że gry miały naklejkę że są zaktualizowane do wersji 1.1a. Bo fajnie by było mieć jedną instalkę z której instaluje się najnowszy Wiedzmin i od razu Djini.
 
wiecie co mnie ciekawi?? wszyscy pisza w temacie że by kupili a nie ściągali lub że by kupili a jak patrzć na wyniki ankiety to tylko troche ponad połowa zaznaczyła że napewno by kupiła... Nasuwa się pytanie czy ci co zaznaczają nie się nie wypowiadaja czy po prostu piszą że tak a zaznaczaja w ankiecie nie? a jeśli tak robią to w jakim celu? :pA ja mam wolny net więc pewnie kupie:p a 20zł to napewno się znajdzie jak się znalazło 200zł na EK :p
 
DrthKwas said:
wiecie co mnie ciekawi?? wszyscy pisza w temacie że by kupili a nie ściągali lub że by kupili a jak patrzć na wyniki ankiety to tylko troche ponad połowa zaznaczyła że napewno by kupiła... Nasuwa się pytanie czy ci co zaznaczają nie się nie wypowiadaja czy po prostu piszą że tak a zaznaczaja w ankiecie nie? a jeśli tak robią to w jakim celu? :p
Zauważ, że odpowiedzi w tym wątku jest w tej chwili ok. 260, a głosów oddanych w ankiecie - ponad 700. Po prostu nie wszyscy głosujący mają ochotę się wypowiedzieć na ten temat...
 
Top Bottom