Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
Za 20 zł to pewnie że tak!!! Powiedzcie tylko- kiedy??? i gdzie??? ;D
We wrześniu. W sklepach z grami i na gram.pl pewnie też.
Raczej wątpię , aby było to dostępne w sklepach "fizycznych"
Pisali, że bardzo im zależy i się postarają (gdzieś w tym wątku chyba). Nie mam powodu, aby im nie wierzyć, choć pewnie w Empiku będzie soon.
 
Tyle że zakupić to mieli ponoć "posiadacze wersji podstawowej" , ja sobie nie wyobrażam przychodzenia do empiku z grą i okazywania "Ja już kupiłem!"
 
Też mi się tak zdawało.No, ale:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=15189.msg353163#msg353163
 
RurzowaKsienrzniczka said:
Tyle że zakupić to mieli ponoć "posiadacze wersji podstawowej" , ja sobie nie wyobrażam przychodzenia do empiku z grą i okazywania "Ja już kupiłem!"
Po co, skoro w pudełku mają być tylko płyty z rozszerzeniem i dodatkami. Jak kupi to ktoś, kto gry nie posiada, to i tak nic nie osiągnie...
 
Powinny być w sklepach DOBRZE WIDOCZNE informacje ( albo takowe powinien podawać sprzedawca ) mówiące o tym, że jeżeli ktoś ma podstawową wersję gry, to może dodatek ściągnąć za darmo z oficjalnej strony - wystarczy zarejestrować produkt. Nie każdy siedzi na tym forum ( a raczej - zdecydowana mniejszość ), a także w internecie. Po prostu szkoda by było, żeby człowiek nie obeznany z tematem ( a posiadający podstawkę ), w dodatku uczciwy i lubiący Wiedźmina, kupił rozszerzoną wersję, nie wiedząc, że może rozszerzyć swoją bez żadnych kosztów. Mam nadzieję, że CDPRed zajmie się tym w taki sposób, aby każdy konsument był doskonale poinformowany.
 
Dorwall said:
Powinny być w sklepach DOBRZE WIDOCZNE informacje ( albo takowe powinien podawać sprzedawca ) mówiące o tym, że jeżeli ktoś ma podstawową wersję gry, to może dodatek ściągnąć za darmo z oficjalnej strony - wystarczy zarejestrować produkt. Nie każdy siedzi na tym forum ( a raczej - zdecydowana mniejszość ), a także w internecie. Po prostu szkoda by było, żeby człowiek nie obeznany z tematem ( a posiadający podstawkę ), w dodatku uczciwy i lubiący Wiedźmina, kupił rozszerzoną wersję, nie wiedząc, że może rozszerzyć swoją bez żadnych kosztów. Mam nadzieję, że CDPRed zajmie się tym w taki sposób, aby każdy konsument był doskonale poinformowany.
Nie wiem, czemu ktoś taki miałby czuć się oszukany... :p Jak wyda te dwie dyszki to przecież świat się mu nie zawali, bo to śmieszne pieniądze... Poza tym to są koszty pudełka, płyt czy poradnika, a nie samego rozszerzenia, więc nie byłyby to pieniądze wyrzucone w błoto...
 
Sam sobie przeczysz. Logiczne chyba że osoba nie siedząca w necie/forum nie będzie chciała ściągać rozszerzenia ;)
 
Nie przeczę. Nie wiem, na jakiej podstawie stwierdzasz, że by nie chciała. Gdybym nie wiedział, ale się dowiedział, że można mieć legalnie i darmowo produkt, za który właśnie mam zapłacić, raczej bym wybrał tę pierwszą opcję. Ot, żeby sprawdzić, czy warto kupić. Logiczne jest to, że osoba nie siedząca w internecie/forum nie wie, że można rozszerzenie ściągnąć. Jeżeli się dowie, raczej weźmie to pod rozwagę. I dopiero wtedy podejmie decyzję, czy ściągnąć, czy nie. A czy 20 złotych to jest dużo? Cóż... Jeżeli możesz ich nie wydać, to zawsze lepiej tego nie robić ;).I właśnie dlatego taka informacja powinna być podawana przed zakupem. To zwykła, ludzka uczciwość i tyle.
 
Hostile said:
Hostile said:
Powinny być w sklepach DOBRZE WIDOCZNE informacje ( albo takowe powinien podawać sprzedawca ) mówiące o tym, że jeżeli ktoś ma podstawową wersję gry, to może dodatek ściągnąć za darmo z oficjalnej strony - wystarczy zarejestrować produkt. Nie każdy siedzi na tym forum ( a raczej - zdecydowana mniejszość ), a także w internecie. Po prostu szkoda by było, żeby człowiek nie obeznany z tematem ( a posiadający podstawkę ), w dodatku uczciwy i lubiący Wiedźmina, kupił rozszerzoną wersję, nie wiedząc, że może rozszerzyć swoją bez żadnych kosztów. Mam nadzieję, że CDPRed zajmie się tym w taki sposób, aby każdy konsument był doskonale poinformowany.
śmieszne pieniądze
To podeślij mi trochę to pośmiejemy się razem ;]
 
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
Powinny być w sklepach DOBRZE WIDOCZNE informacje ( albo takowe powinien podawać sprzedawca ) mówiące o tym, że jeżeli ktoś ma podstawową wersję gry, to może dodatek ściągnąć za darmo z oficjalnej strony - wystarczy zarejestrować produkt. Nie każdy siedzi na tym forum ( a raczej - zdecydowana mniejszość ), a także w internecie. Po prostu szkoda by było, żeby człowiek nie obeznany z tematem ( a posiadający podstawkę ), w dodatku uczciwy i lubiący Wiedźmina, kupił rozszerzoną wersję, nie wiedząc, że może rozszerzyć swoją bez żadnych kosztów. Mam nadzieję, że CDPRed zajmie się tym w taki sposób, aby każdy konsument był doskonale poinformowany.
śmieszne pieniądze
To podeślij mi trochę to pośmiejemy się razem ;]
Noł problem. Mówisz, masz:
;D​
 
No dobra, tylko niech mnie ktoś 'oświeci' co to ma wspólnego z Ankietą odnośnie pakietu dodatków z ER? Może wystarczy tego OT?
 
Cóż, ciężko nie robić OT, skoro nie ma tematu do dyskusji o tym. Poza tym, skoro jeden z szanownych Redów napisał długi post kilka stron dalej, postanowiłem sie ustosunkować do niego właśnie w tym temacie. A skoro się już ustosunkowałem, to nie mam nic więcej do dodania.
 
Top Bottom