Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Norbert690 said:
Norbert690 said:
Ja już zamówiłem pre-order na gram.pl Pozostaje mi tylko czekać :).
Norbert690 said:
No, przyznam, że już dawno nie widziałem studia, które karze płacić fanom swojej gry za patche... :whistle:
Przecież nikt nie karze Ci kupować :p. Ja uważam, że to dobry pomysł. Przynajmniej nie muszę wydawać kasy na pełną Edycję Rozszerzoną, tylko mogę sobie kupić Update. Zawsze trochę zaoszczędzonej kasy,nie? ;)
No właśnie przecież nikt nie karze ci płacić. Przecież całość możesz (jak zwykły patch) ściągnąć z internetu :-\
malo tego! on moze wogole go nie sciagac! nikt mu nie karze :D
 
Bardzo przepraszam, Pani Moderator, ale nie chciałem zostawić bez odpowiedzi tych 5ciu miłych panów, którzy post pod postem mi uświadamiali, że nie muszę ściągać ER. Musiałem odpowiedzieć, bo inaczej kto wie, ile by się to jeszcze ciągnęło... :p Żeby nie było, że znów spamuję, usuwam poprzedniego posta. Poza tym jestem jeszcze trochę nieobyty z waszym zachodnim modelem dyskusji - u nas, w CCCP wyglądało to zupełnie inaczej... ;p
 
Właśnie zamawiam grafe do kompa i nie długo po raz pierwszy odpalam wiedźmaka :D ( mam PREorder i jeszcze nie grałem !!! ) zastanawiam się tylko czy nie poczekać jeszcze trochę na ER (kilka tygodni już mi nie robi różnicy ;D ) BTW za te 15zł na pewno zakupie :)
 
A ja mam pytanie z innej beczki.Co z graczami za granicami Polski?Nie, nie chodzi mi tu o szwabów, angoli czy innych gadów. Chodzi mi o Polaków takich jak ja NIE mających żadnej możliwości zakupu polskiej wersji językowej gry. Przecież nie zamówię gry poczta. Bynajmniej nie chodzi tu o koszta wysylki. Chodzi o to, ze poczcie zapłacę więcej niz twórcom gry. Niejako nie mamy wyboru i jesteśmy zmuszeni "piracic" i ściągać spolszczenia z sieci p2p.Nie wszyscy sa 5 razy w roku w Polsce. Niestety, ja np nie będę w Polsce wcześniej niż 2 kwietniu/maju przyszłego roku. Znam i takich, którzy nie będą wcale. Czy twórcy gry zamierzają zwrócić uwagę na ten problem i wykonać choćby mały gest w kierunku całkiem sporej grupy graczy polskich graczy mieszkających za granicami?Przyznam, ze po zakupie gry czułem pewien niesmak. Wydałem 50 euro... a później ratowałem sie torrentami aby grę spolszczyć. Jest to dla mnie trochę dziwne. No chyba, ze na płycie DVD brakowało miejsca i dodanie kolejnej opcji w menu instalacyjnym aż tak komplikowało sprawę...Mimo tego może jest szansa na integracje tego w wersji do ściągnięcia?Aha, dla bezpieczeństwa... Prosiłbym o kontakt kogoś przebywającego w kraju kto zgodziłby sie zakupić dla mnie pojedynczy egzemplarz. Naturalnie koszta pokryje. Moj numer gg to 3765973
 
^^O ile mi wiadomo bedzie tylko jedno wydanie z 10 wersjami językowymi (w tym z jez. polskim).Zakupisz wiec grę tam gdzie aktualnie przebywasz, zmienisz ustawienia na PL i po sprawie.
 
@ dejv667:W Edycji Rozszerzonej będą dostępne wszystkie wersje językowe, w tym polska. Za granicą CDPR również wyda The Witcher Update, w cenie 14,99 euro. Możesz więc śmiało kupować za granicą lub ściągnąć za free z internetu, i tak będziesz miał polską wersję. Więcej informacji tutaj.
 
Pytanko do redów: czy cena 19, 90 to cena pre- order czy normalnie tak będzie kosztować na półkach w sklepach min.: empik ?
 
Normalna cena rynkowa :) Na gram.pl jest zniżka jedynie dla posiadaczy zarejesrtowanego Wiedźmina. Wtedy możesz kupić Update za 14.99 L)
 
Ja już sobie zamówiłem, ale koszt wysyłki troszkę mnie zdziwił. Łączna kwota to około 30 zł i w sumie nie wiem czy to najlepszy sposób, bo jeśli sama aktualizacja do ER będzie możliwa do kupienia w sklepach, to wychodzi na to, ze przepłacę :p
 
Sylvin said:
Ja już sobie zamówiłem, ale koszt wysyłki troszkę mnie zdziwił. Łączna kwota to około 30 zł i w sumie nie wiem czy to najlepszy sposób, bo jeśli sama aktualizacja do ER będzie możliwa do kupienia w sklepach, to wychodzi na to, ze przepłacę :p
.W CD-a itp pisze że update będzie do kupienia w sklepach.
 
Hostile said:
@ dejv667:W Edycji Rozszerzonej będą dostępne wszystkie wersje językowe, w tym polska. Za granicą CDPR również wyda The Witcher Update, w cenie 14,99 euro. Możesz więc śmiało kupować za granicą lub ściągnąć za free z internetu, i tak będziesz miał polską wersję. Więcej informacji tutaj.
To świetna wiadomość! Dzięki za rozwianie moich wątpliwości.
 
Edycji Rozszerzonej nie można jeszcze ściągnąć z oficjalnej strony, gdyż nie było jeszcze premiery ER.
 
Ja już zamówiłem pre-order Wiedźmin Update i czekam, bo mam zamiar zagrać od nowa w Wiedźmina i chciałbym już z poprawkami :)
 
Top Bottom