Apel do stworcuw, a zwłaszcza do dziwaka, ktory zepsul DLC "Hert of Stone",zrobiw jego piekelnie trudnym.

+
Status
Not open for further replies.
Apel do stworcuw, a zwłaszcza do dziwaka, ktory zepsul DLC "Hert of Stone",zrobiw jego piekelnie trudnym.

Translation by google ranslate
-----------------------------------------------------------

Gratuluję CD Projekt - udało się zepsuć moją grę, która moim zdaniem jest to arcydzieło, mimo błędów, braków i kilka poprawek privnosyaschih więcej nowych niż naprawić stare błędy.
Poszedłem do złożoności Wiedźmin 3 "na drodze ku zagladzie" od początku do końca - wszystkie questy, wszystkie gry w gvint, oczyszczone wszystkie lokalizacje, podjęte wszystkie znaki zapytania.
A potem przyszlo idjotychne DLC "Heart of Stone", gdzie jakiś wybryk z CD Projekt postanowił posmarować fanam drocherskij nedoigry na imie "Dark Souls" i uczynił ze ten dodatek jest po prostu nierealne skomplikowane.
Chociaż złożoność całkowicie dibilny - poziom psa 35, poziom 35 utoptsev i pająki na dwóch poziomach poniżej Geralta zabijajom jego za dwa trafienia, pomimo maksymalnego rozwuja i pełnego komplektu mistschowkij broni kota i najlepszych run obronnych.
Dlaczego to bylo robic?
Dlaczego?
Dlaczego?
Dlaczego?


Gra zamieniła się w pieprzone gówno!
Chcialy spodobac sie hardcore gracham ,ktorych malo i zepsuli grę dla milionów fanów, którzy cały ten nonsens ze złożoności nie jest potrzebny w ogóle.
Dlaczego rozwijal swego wiedzmina w glownej gre, jeśli teraz on nie może nawet zabić utoptsev co dibilizm "poziom psa 35" jako utoptsev być więcej Bossów w głównym gry?
Kto to jest zdegenerowana w studio, który wydał decyzję, radykalnie zwiększając złożoność.
Takih dibilov trzeba gnac z branży stworcow gier.
-----
 
 
Zmień poziom trudności. Dla mnie na najwyższym jest super w Sercach. Wreszcie jakieś wyzwanie, a nie bezmyślne ciachanie. Tak poza tym to są różne wersje językowe forum.
 
@argo2001

Google translator nie jest najlepszym sposobem na prowadzenie dialogu w polskiej części forum. Poza tym na forum nie tolerujemy obrażania innych osób. Jeśli masz feedback dla twórców gry, to zapraszam do odpowiedniej sekcji rosyjskojęzycznego forum.

Zamykam.

Reszcie przypominam, żeby zamiast wrzucać obrazki i gify skorzystali z funkcji raportowania.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom