Apel o używanie [spoilerów]

+
Apel o używanie [spoilerów]

Myślę, że wielu z Was się ze mną zgodzi. Wszędzie atakują nas spoilery.

Dlatego mam ogromną prośbę do wszystkich użytkowników, aby (NAD)UŻYWALI znaczników spoilera, w edytorze oznaczonych czerwonym wykrzyknikiem.

Oznaczajcie nim imiona postaci, miejsc, nazwy questów - lepiej za dużo, niż za mało.



Mam też prośbę do REDów - nie wypuszczajcie screenów z opisami questów. Jak na developera wyczulonego na punkcie spoilerów, publikacja ostatnich screenów wydała mi się bardzo beztroska. Już sam tytuł questa był dużym spoilerem.


Z góry dziękuję.

PS. Chyba warto przykleić - bo zwłaszcza w ostatnich tygodniach to może być prawdziwa plaga na forum;)
 
Jakby się znaleźli jacyś ochotnicy (męczennicy), którzy powiedzą tutaj, które teksty można czytać, a które oglądać bez ataku spoilerów to nie poszczędzę Redpointów :)
 
Jak jesteśmy przy spoilerach, to mam pytanko - jak je opisywać? Tak żeby na spoilerze było napisane, czego dotyczy?
 
LOL przecież @szypek26 co i rusz daje upomnienia za nadużywanie spoilerów. Jak ktoś tak się obawia wszelkich spoilerów to może lepiej w ogóle nie wchodzić na forum i najbliższe 3 tygodnie spędzić w bunkrze? :hai:
 
Dzisiejszy, i prawdopodobnie jutrzejszy dzień aż się prosi o NADUŻYWANIE spoilerów. Mamy 17 recenzji, każda z 45 minutowym gameplay`em. Lepiej tym razem użyć za dużo, niż za mało. W przeciwnym razie wiele osób, które chcą się powstrzymać od recenzji, ucierpi. Ja planuje obejrzeć maksymalnie cztery i postaram się opisać w tym temacie, czy spoilerują dużo, czy mało.
 
LOL przecież @szypek26 co i rusz daje upomnienia za nadużywanie spoilerów. Jak ktoś tak się obawia wszelkich spoilerów to może lepiej w ogóle nie wchodzić na forum i najbliższe 3 tygodnie spędzić w bunkrze? :hai:
Mam nadzieję, że @szypek26 zmieni politykę na te najbliższe tygodnie.

W ostateczności na forum można nie wchodzić, prawda - ale przecież ja tylko poprosiłem, żeby użytkownicy myśleli też o innych. Nic wielkiego, prawda?
 
Ale Ty zawsze musisz swoje trzy grosze wtrącić, a potem mnie od spamera wyzywasz... :p



P.S. Dodam tylko, że przynajmniej z tego tematu przynajmniej dowiedziałem się jak dawać opisy spoilerów.
Człowiek uczy się nowych rzeczy każdego dnia :).
 
Ja bardziej się boję tego, co będzie się działo na forum tuż po 19 maja, kiedy zaczną się dyskusję o samej grze. Wtedy to dopiero zaleje nas masa spoilerów. Rozważę wtedy odpoczynek od forum na jakiś czas, żeby sobie w spokoju pograć.
 
Oczywiście, przecież każdy będzie się chciał pochwalić screenem, typu: "Patrzcie co znalazłem w krzakach, na północy, przy tej rzeczce w górach!" albo "Co sądzicie o tej zbroi co się ją znajduję w domu, przy bramie w Oxenfurcie? Geralt wygląda w niej idiotycznie moim zdaniem." tudzież "Walczyliście z tą mantikorą na trakcie do Novigardu? Długo się z nią męczyłem, ale patrzcie co z niej zebrałem, warto było." etc. etc.
 
Raczej: "Krzaki obok Novigradu są płaskie", "Ta kurtka jest niezgodna z lore", "Nie widzę tego skalowania mieczy w grze, może mi ktoś wyjaśnić", "Geraltowi broda rośnie za szybko", "Ultra mi nie działa", "Yennefer nie taka ładna jak chciałem", "Ultra mi nie działa", "Kamera jest za daleko"

A z drugiej strony:

"Jestem, po trzech dniach, jak wrażenia, ja wsiąkłem", "Ultra jest piękne, ale mogło być lepsze", "Gra Millenium", "Kocham CD RED", "walka jest super, tylko ta kamera", "Kurtki są świetne, tylko te płytówki...", "Wybrałem Triss"

_____
just in case: to był żart :D
 
Last edited:
@KoenStrass Niby żart, ale boję się, że dość trafnie przewidziałeś przyszłość.

Nie martw się, ujowy ze mnie wróżbita.

Mam nadzieję, że 19tego dział z problemami technicznymi będzie zadziwiony niską frekwencją zgłoszeń.
Mam też nadzieję, że nie będzie to spowodowane tym, że większości spłonęła instalacja elektryczna w domach.

No i że kamera nie będzie za daleko, bo REDzi nie dostrzegą problemu.
 
Top Bottom