Apple i Macintoshe

+
@Marcin Skowroński(forum.purepc.pl??!!):Na Darwinie :D-------------------------------------------------------Cóż jak na razie Mac vs PC wygrywa PC :] Mac'i są takie.. elitarne?? :] Drogie jak kosmos ale ładne :)Informatyka=ciągła modernizacja :D Nie ma tak że zlituj, po prostu wszytsko sie starzeje :) Ciekawe jestem jakie gry będą że X1900XTXT będzie wydajny w grach jak GF3Titanium na Oblivionie :]Maca nie musisz kupywac nowego, mozesz go modernizowac, kto ci powiedział że nie możesz?? :]Tylko w polsce jest problem bo Apple nie pomaga polakom(nie wierzycie to spróbujcie zdoby ć np.licencje na Quick Time Player'a :D Albo chociaż wymieńcie Mac(zwrot) to chyba sobie go sprzedacie, kupicie PC i bedzie OK :DP.S:Działam bez myszki
 
O ile wiem, to nie.A to, że Macros jest oparty na Darwinie, to już zdążyłem przeczytać, ale co ma Darwin wspólnego z Unixem, tego nie łapię do końca, więc jak możesz, to mnie oświeć dobrze?
 
Nazwa jądra systemu Tak się nazywa, jądro MacOsX'a A Darwin o ile jeszcze dobrze pamiętam(buehe zabrzmiało jak wypowiedź starca), to wywodzi si.ę z Unixu, próbowano podrobić OS/2 :) Chyba ^,^
 
Na iMacach pracujemy w szkole na informatyce i szczerze mowiac....:na samym poczatku wszystko nam sie podobalo, grafika, bajery, ale dzieki tej grafice wszystko inne siada, przy uruchomionych 3 aplikacjach juz sie tnie... Jedyne co mi sie w nich podoba to program do pisania w c++ (i milusia myszka :] (bez skojarzen)) :)
 
Top Bottom