Ard'aenye- najlepszy miecz w grze (podobno)

+
Długo się nie wypowiadałem ale dodam słówko od siebie :p Jak wszyscy wiecie miecza nie ma a mod działa w 100%... Można go znaleźć tylko w wersji 1.0... To też wiemy... To w takim razie sprawa Ard`aenye jest chyba rozwiązana więc może by zamknąć temat i zająć się stworzenia może jakiejś nowej skórki dla mieczy? Wie ktoś coś o tym bo chętnie bym zobaczył :)
 
Jeśłi można go znaleśc tylko gdy nie mamy żadnych patchy to wtedy po prostu połowa albo trochę mniej/więcej osób go nie ujrzy w rękach Swojego Geralta...W tym ja :wall:
 
Ja znalazłem tylko meteorytowy. Skazany jestem na brak tego miecza (wersja 1.4). Chyba że mod Raidera pomoże. W sumie... z Ard'aenye gra byłaby pewnie za łatwa, zresztą już z Sihillem jest łatwo.
 
Voe said:
Nie sądzę żeby ten miecz w ogóle był możliwy do zdobycia, nawet w 1.0
Słyszałem, że w 1.0 jest, ale nie mam pewności. Pierwszy raz grę przeszedłem jeszcze na 1.0, a wtedy tego miecza nawet nie szukałem.
 
KaiMan said:
KaiMan said:
Ten najleprzy miecz można dostać w V rozdziale u łowczego królewskiego po trym jak mu oddasz 10 trofeum w grze.
temat zaś jest o Ard'aenye... Sihila z Mahakamu można zdobyć na kilka sposobów: -na polach w akcie 4-od Żan Piera po "odpowiednim postępowaniu"...-od Wielkiego Łowczego po 10 trofeum...-od dentysty(za wszystkie podstawowe zęby + ząb pięściarza z bagien) dentysta jest w wieży kata
 
Zainstalujcie sobie moda to będziecie go mieć już w prologu, w truchle przerazy.Do tego jeszcze miecz od pani jeziora, z 3 żółtych meteorytów, wszystkie 3 zbroje kruka, eliksiry i tysiąc orenów :evil:
 
Ja też nie znalazłem tego miecza w krypcie kruka i nie rozumiem dlaczego piszą błędy w poradniku.Cały czas otwieram sarkofag ,a tam jak zwykle meteorytowy szmelc.
 
jacksonheyes1990 said:
Ja też nie znalazłem tego miecza w krypcie kruka i nie rozumiem dlaczego piszą błędy w poradniku.Cały czas otwieram sarkofag ,a tam jak zwykle meteorytowy szmelc.
Ard' aenye występuje tylko w wersji 1.0.
 
Mam go od Prologu. Był w ciele Przerazy. ale to dlatego, że ściągnąłem mod :(( w grze go niema (przechodzę 4 raz i nic)
 
Ukończyłem grę 6 razy z czego 4 razy na 1.0. I jakoś nie spotkałem Ard'aenye . Jak dla mnie to miecz usunieto niedługo po wydaniu poradnika, przez co solucja jest błędna.
 
;D jego można zdobyć już na drugim akcie on jest generowany losowo ja go mam od drugiego aktu :teeth: znalazłem w opuszczonym domu i sie ciesze szukajcie a znajdziecie jak sie komus nie chce szukac to jest taki mod ktory go daje do ciala przerazy na prologu i najlepszy srebny miecz + wszystkie zbroje kruka szukajcie na forum bo ktos dal link ;D :evil: pozdr------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ jakby co mozna go znalezc nawet na patchu 1.3 i na kazdym innym ]:->
 
Top Bottom