Ard'aenye- najlepszy miecz w grze (podobno)

+
Trofix said:
Co? W drugim akcie już miałeś ?
Była i taka plotka, ale specjalnie grając za drugim razem (patch 1.3) na trudnym poziomie sprawdzałem każdą skrzynię/schowek/ciało i nigdzie go nie znalazłem. Dla mnie informacje że Ard'aenye jest generowany w losowym schowku na poziomie trudnym należy włożyć raczej między bajki.
 
"jak w starym dworzyszczu jest takie ukryte pomieszczenie nie trzeba użyć zankow tam jest duzo flederów i brux i tam jest szkrynka z zwojem i dziesz do krypty kruka tam gdzie byl ten miecz z meteorytowej stali pojawia się drugi sarkofag i tam jest miecz;p" Dostalem taka wiadomosc od pewnego " kolesia " , mowi ze to nie jest z moda i ze jest z " takiej misji ", jesli ktos ma czas prosze zeby sprawdzil :D:)
 
Dyaebl said:
Jest mod, który dodaje ten miecz do szczątków przerazy i jest też taki sam tylko że do kościeja
i są edytory savów dzięki którym możesz mieć przy sobie trzy Ard'aenye ale nie o to chodzi. Pytanie czy da się zdobyć ten miecz w toku naturalnej i oryginalnej fabuły i mechaniki gry.
 
Ja mam pytanie co do tego miecza. W poradniku wyczytałem, że znajduje się on w Krypcie Kruka, w grobie grafa. Znalazłem ten miecz ale jego "parametry" nie są takie piękne, jak opisują je poradnik i użytkownicy forum. Poza tym broń nazywa się "Pradawny miecz" (czy jakoś tak),a nie Ard'aenye. Na koniec dodam, że mam wersję gry bez żadnych patchy. Czy może ktoś mi odpowiedzieć, czemu to nie ten miecz? Może chodzi o nie ten sarkofag, albo błąd w poradniku?
 
nie pamiętam nazwy. Wiem, że tam, gdzie wg poradnika powinien być ten Ard'aenye jest jakiś inny. Może to wina tego że jedną z części zbroi Kruka (tą, którą zdobywamy w sarkofagu grafa w V akcie) zdobyłem w IV akcie (o ile to możliwe)... Właściwie to już mi jest to niepotrzebne, gdyż grę dzisiaj przeszedłem, ale zamierzam przejść jeszcze raz, więc wole wiedzieć na przyszłość.
 
Riv001 said:
Ja mam pytanie co do tego miecza. W poradniku wyczytałem, że znajduje się on w Krypcie Kruka, w grobie grafa. Znalazłem ten miecz ale jego "parametry" nie są takie piękne, jak opisują je poradnik i użytkownicy forum. Poza tym broń nazywa się "Pradawny miecz" (czy jakoś tak),a nie Ard'aenye. Na koniec dodam, że mam wersję gry bez żadnych patchy. Czy może ktoś mi odpowiedzieć, czemu to nie ten miecz? Może chodzi o nie ten sarkofag, albo błąd w poradniku?
jeśli faktycznie masz ten pradawny miecz to wyślij zrzutę ekranu!
Riv001 said:
miałem miecz sihill od dentysty a księzycowe ostrze odwilkiego łowczego to też były super miecze :) :) :) ;)
ja nie mogłem znaleźć worefa i nie miałem księżycowego ostrza.I tak moim zdaniem przy mieczu od pani jeziora księżycoe ostrze jest niczym :wall: Napisałeś 5 postów, z czego 4 traktujące o tym samym, jeden pod drugim.Opcja "edytuj" działa bez zarzutów i radzę z niej korzystać, jeśli nie chcesz zarobić warna za multiposting i SPAM.Vatt
 
damian248 said:
Zainstalujcie sobie moda to będziecie go mieć już w prologu, w truchle przerazy.Do tego jeszcze miecz od pani jeziora, z 3 żółtych meteorytów, wszystkie 3 zbroje kruka, eliksiry i tysiąc orenów :evil:
to powiedz jak ściągnąć ten mod bo ten mieczyk mnie korci
 
Ard`aenye można zdobyć w IV akcie na polach pod warunkiem, że nie masz edycji rozszerzonej a tak jest tam harvall
 
Stawiam ze Ard'aenye był po prostu zbyt potężny i wycofano go z gry a w poradniku wciąż zapisek o nim został.Imo ja go kupiłem (z modem oczywiście) u Najstarszego Druida w V akcie zamierzając użyć gdyby Sihill nie wystarczył na Jakuba, ale rozszatkowałem go nim bez problemów więc nawet raz nie użyłem tej potęgi ;)(link do tego moda na 9 stronie tego tematu w poście Aalarona)
 
Kauzuro said:
Stawiam ze Ard'aenye był po prostu zbyt potężny i wycofano go z gry a w poradniku wciąż zapisek o nim został.Imo ja go kupiłem (z modem oczywiście) u Najstarszego Druida w V akcie zamierzając użyć gdyby Sihill nie wystarczył na Jakuba, ale rozszatkowałem go nim bez problemów więc nawet raz nie użyłem tej potęgi ;)(link do tego moda na 9 stronie tego tematu w poście Aalarona)
to weś powiedz jak się ten mod ściąga.proszę
 
bosscyrt said:
bosscyrt said:
Stawiam ze Ard'aenye był po prostu zbyt potężny i wycofano go z gry a w poradniku wciąż zapisek o nim został.Imo ja go kupiłem (z modem oczywiście) u Najstarszego Druida w V akcie zamierzając użyć gdyby Sihill nie wystarczył na Jakuba, ale rozszatkowałem go nim bez problemów więc nawet raz nie użyłem tej potęgi ;)(link do tego moda na 9 stronie tego tematu w poście Aalarona)
to weś powiedz jak się ten mod ściąga.proszę
:wall:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=5268.0;attach=19575 - kliknij to po prostu :dead:
 
Jeśli chcecie mieć wszystko co można mieć w ekwipunku(miecze, jedzenie, eliskiry itp)[normalnie wszystko co powstało w wiedźminie]) albo tylko poszczegulną żecz to zapraszam na na tą stroneŚciągnijcie sobie edytor save'ów i mozecie wszystko macie ;D ;Dpozdro :peace:
 
Top Bottom