Assassin's Creed

+
Meh, wygląda to gorzej, niż oczekiwałem. Mam flashbacki sprzed dziesięciu lat jak patrzę na ten gameplay.
Tradycyjnie recykling assetów - zdecydowanie nie wygląda to jak nowy tytuł. A sądziłem, że z uwagi mniejszą skalę Ubi uderzy w nextgen z grubej rury.
 
To jest tylko next-gen?

Wygląda jak jakiś cross-gen. Znaczy się nie jest brzydkie ale nie zachwyca.
Chociaż jak sobie ostatnio odpaliłem Valhallę (zakupiłem nie dawno na wyprzedaży UBI) to przygoda z wikingami wygląda dość średnio (i w sumie Mirage nieco lepiej).
 
Jak jaram się grą i powrotem do korzeni serii, tak ten trailer jest okropny, szczególnie pierwsza połowa. Jestem przekonany, że te animacje przy graniu postacią, a nie oglądaniu, będą ok, ale patrzenie przez minutę na koślawe animacje gameplayowe (które w większości gier takie są, bo sterowanie postacią rządzi się responsywnością), pokazane jako sceny, albo i bezpośrednio zza pleców, jest "oczokrwawne" XD Montaż fatalny, ten słup opadał przez trzy godziny i to jeszcze z rwaniem klatek przy cięciach, o-hy-da.
 
7n6r37.jpg


Legenda mówi, że stworzenie tego mema wymagało większych nakładów pracy niż najnowsze AC.

Kupno AC Mirage w pełnej cenie to chyba opcja tylko dla prawdziwych kolekcjonerów tej serii. Reszta może poczekać na promocje, choć nawet wtedy nie ma co być wyrywnym.
 
Top Bottom