Assassin's Creed

+
W rezultacie posiadacze wersji PlayStation 4 już mogą w pełni cieszyć się usprawnieniami, ale posiadacze gry na Xbox One powinni wstrzymać się z aktualizacją.

Aha, czyli posiadacze PS4 już mają, posiadacze Xboxa One muszą nieco poczekać, a posiadacze PC dostali jak zwykle środkowy palec? Dzięki, stęskniłem się za tym...
 
A gra u mnie i tak jest niegrywalna (15-23 klatki we wnętrzach oraz 9-11 na plenerach). Oczywiście wyłączone i zredukowane wszystko co się da (szkoda, że tak mało się da, bo czuję, że pozbycie się symulacji włosów czy ubrań coś by tam dało), łącznie z rozdzielczością (czemu zablokowali jej wartość minimalną? ).

Jednym zdaniem - Watch Dogs chodzi o niebo szybciej :).
 
Bez patchy znowu nie będę miał tych sieciowych pierdół, nie wiem czy działa wtedy system zapisu, nigdy nie testowałem.
 
Każdy kto kupili Unity wraz z Season Passem dostaną jedną z poniższych gier:

The Crew
Far Cry 4
Assassin's Creed 4: Black Flag
Rayman Legends
Watch Dogs
Just Dance 2015

Jupi? :huh: ....
 
Każdy kto kupili Unity wraz z Season Passem dostaną jedną z poniższych gier:

The Crew
Far Cry 4
Assassin's Creed 4: Black Flag
Rayman Legends
Watch Dogs
Just Dance 2015

Jupi? :huh: ....
Niema co rekompensata jakich mało wolałbym pokatować na bieżni zespół programistów odpowiedzialny za optymalizacje bardziej by człowiekowi ulżyło, albo zmusić do harówki górę która przybiła te datę premiery.
 
Na PC zawitał najnowszy patch do Unity, waży jedyne pięć i pół giga :p Może tym razem poprawią wreszcie grę zamiast zepsuć albo chociaż usuną to co zepsuli poprzednimi patchami i będę mógł wreszcie skończyć kampanię.
 
Tak to jest jak się*wydaje grę z serii rok do roku a potem dziwy, że niedopracowana :)

Ja za to nabyłem AC IV i właśnie leci, chociaż słaby transfer na razie. Mam nadzieję, że się*nie zawiodę*:D
 
@rafal12322, jeśli szukasz fajnej i lekkiej gry o piratach to łykaj, jeśli szukasz dobrej gry o asasynach to w sumie nie wiem, z ręką na sercu polecić nie mogę.
 
W AC to już bardziej gram tak z przyzwyczajenia do serii, chcę po prostu zaliczyć kolejną część :p Z tego względu czekałem aż gra zejdzie do możliwie najniższego poziomu cenowego na steamie bo mam tam pozostałe części (z Unity będzie podobnie). Pewnie będzie jeszcze taniej ale kiedy nie wiadomo :p Lubie pirackie klimaty więc może być ciekawie ;)
 
Lubie pirackie klimaty
Albo ściągaj, skoro lubisz. Jeszcze bardziej poprawisz imersje :D :troll:.

A tak poważnie. Jeśli podoba Ci się walka na morzu z AC3 to właściwie będziesz wniebowzięty.
Jeśli chcesz ciekawego Assassyna to już mniej.
 
Poczekam jeszcze do jutra i zobaczę może gdzieś w sklepach pojawią się edycje gold lub deluxe i season pass w lepszej cenie niż na steamie :p Póki co najtańszy gold był za ~130zł. Tutaj deluxe + sp wychodzi 14,98 ojro czyli w przybliżeniu jakieś 64zł :p
 
Ja się właśnie zastanawiam nad AC4 bo na steamie w końcu -75% :p

Ja bardzo lubię pirackie klimaty, dlatego kupiłem. Polecam na G2A.com przy płatności PayPal i z Shield wyszło mi 36zł tylko, że na Uplay. No ale czy Steam czy Uplay to i tak trzeba grać na U ;)
 
Unisoft przechodzi sam siebie. Premierowa wersja gry działała mi dobrze, czasem wywaliła na pulpit i tyle. Po kolejnych patchach wywalała coraz częściej aż za którymś razem zaczęła wywalać zawsze przy próbie wczytania zapisu. W najnowszym patchu poszli jeszcze dalej, bo gra zawiesza mi się już przy pojawieniu się loga gry, za każdym razem.

Idę spać, bo szkoda słów...
 
Takie od Ubusoftu podziękowanie dla tych, którzy nie wyobrażają sobie jesieni bez Assassin's Creed^^ Szczerze powiedziawszy to żal mi tej marki. Kiedyś byłem ogromnym fanem AC.
 
Poproszę o link do miejsca, gdzie mogę nakląć na Ubisoft i nikt mi nie usunie posta. Bo mam ten sam problem chyba co i @HuntMocy, po logach wywala do pulpitu, jest brak odpowiedzi i koniec.

---------- Zaktualizowano 19:22 ----------

Mam rozwiązanie, może Tobie Hunt też pomoże. Ściągnąłem cracka 1.3 stąd:
***
Po czym w uplay kliknąłem opcję weryfikacji plików, coś tam się poładowało, wykazało, że jest kilka złych plików, kazałem naprawić, pobrało 290MB i można było grać, oraz save'y się zachowały.
Nie namawiam do piracenia, bo to nic wspólnego z tym nie ma, ale do naprawy gry poprzez pośredni crack.

@Nars przepraszam za to, ale to był dobry sposób na naprawę oryginalnej gry. Ewentualnie następnym razem dam informację, że dysponuję linkiem na PW.
 
Last edited:
http://www.cdaction.pl/news-40561/a...od-ubisoftu-zgadzacie-sie-ich-nie-pozwac.html

Ubisoft wciąż taki zabawny - okazuje się że przyjmując darmową grę w ramach przeprosin za problemy z Unity automatycznie podpisujemy umowę w ramach której zrzekamy się prawa do ewentualnego pozwu, sprytnie.

@P ATROL, wiem że chciałeś pomóc też m. in. mnie, ale jednak udostępnienia takich linków jak również dzielenie się informacjami o nich (np. że udostępniasz przez PW) nie jest rozsądne. Crack ingeruje w kod gry, a o ile pamiętam jest to niezgodne z EULĄ, którą akceptujemy instalując grę.
 
Top Bottom