Assassin's Creed

+
Jedno nie wyklucza drugiego. Na konferencji Microsoftu mogą dać krótką pokazówkę, a konkrety pokażą na konferencji Ubisoftu. Przykładowo, nową grę Bioware zapowiedzieli króciutkim materiałem na konferencji EA, a coś więcej z tejże gry ma być dzisiaj właśnie na konferencji MS.
 
No tak, ale Bioware należy do EA, więc debiut zaliczyło na ich prezentacji, a nie później (potem może być - jak mówisz - rozwinięcie).

Obawiam się, że nowy AC (tym bardziej po przerwie) to nazbyt ważny tytuł dla Francuzów aby nie debiutował na ich wewnętrznej konferencji. To tak jakby się spodziewać, że MS na Scorpio nagle pokaże Cyberpunk 2077 ;).

No ale zobaczymy.

A mówiąc o konferencji...

[video=youtube;39HaM-mh7LM]https://www.youtube.com/watch?v=39HaM-mh7LM[/video]

P.S. Dobra, miałeś rację :( .
 
Last edited:
I_w_a_N;n8868050 said:
P.S. Dobra, miałeś rację :( .

:cool:

W sumie to ten Assassin's Creed Origins wygląda jak każdy inny Asasyn. Największą różnicą był orzeł zamiast wież (ale coś podobnego było już w Watch Dogs 2) i zróżnicowany ekwipunek pełen cyferek, na które nigdy mi się nie chce zwracać uwagi. Dodatkowo sama prezentacja była słaba, doczytujące się i przenikające tekstury, wszystko jakieś takie sztywne. W ogóle miałem wrażenie że z tymi grami na konferencji Microsoftu było coś nie tak. Może to wina streama, może tej nowej konsoli, a może wszystkie gry są w rozsypce. Ciężko ocenić.

Tak czy siak czekam, bo jestem fanem serii, a klimaty egipskie jak najbardziej trafiają w moje gusta. Wciąż jeszcze mam do nadrobienia Rogue, Liberation i Syndicate, ale będę wyglądał kolejnych informacji i materiałów z Origins. Co nieco dostaniemy pewnie już dzisiaj na konferencji Ubisoftu.

PS. Październik będzie przytłaczający. Asasyn, Wolf i jeszcze parę innych gier wychodzi w podobnym czasie.
 
Mi tam nowe AC klimatem pasowało (tak nieco przywodziło na myśl pierwszą odsłonę). A to, że czasem nie było w 100% dopracowane można uznać za nic złego (w końcu mają jeszcze nieco czasu do premiery) i przynajmniej wiadomo iż mamy pokazany prawdziwy gameplay, a nie spreparowany materiał typu Watch Dogs czy The Division.

Nie jaram się jakoś zbytnio ale czekam.
 
Niczego mi zwiastun nowego AC nie urwał, a szkoda - bo mam spore oczekiwania wobec nadchodzącej odsłony flagowej serii Ubisoftu. W materiale z konferencji jest jakiś gameplay?


Ok, już znalazłem - jakby się komuś nie chciało przekopywać przez trzygodzinny film bez timestampów, to podrzucam LINK
I w sumie zgadzam się z Huntem, że wygląda jak każdy poprzedni AC. Nie bardzo wiem, czego się spodziewałem, może jakiegoś powiewu świeżości, ale dopóki Ubi nie zagłębi się w szczegóły dotyczące nowego systemu walki i projekt rozgrywki, nazwijmy ją, stricte sandboxowej wstrzymuję entuzjazm.
 
Last edited:
Mi też niczego urwał, chyba po prostu uwierzyłem, że to będzie jakaś większa rewolucja. Ale może głupoty gadam, bo w końcu po krótkim materiale nie można zbyt wiele powiedzieć.
Martwi mnie tylko bohater, jakoś nudno się zapowiada, zwłaszcza ten monotonny głos, który wszystko komentuje.
 
Walka jest zupełnie inna, dużo bardziej przypomina Dark Souls i tym podobne. Podobno są również bossowie. Jak bedzie z tym nowym asasynem to się jeszcze okaże. Wrażenia średnie, setting fajny, zobaczymy co wymyślą pod względem narracji. Elementy rpg (levelowanie) według mnie zupełnie niepotrzebne, Imię głównego bohatera trochę śmieznie brzmiące - Bayek (mam na dzieje, że nie będzie nudny jak Connor)
 
Jak dla mnie Ubisoft zanotował najgorszą konferencje ze wszystkich, ktoś moze mnie wyśmiać ale byli gorsi od M$.

FC5 można podsumować krótko kopiuj/wklej ciąg dalszy, jak się komuś formuła FC od ubi przejadła to na nową część nawet nie spojrzy, recykling pełną parą uprawia Ubi


Nowy AC niczego nie urywa, kreacja świata jest anty-imersyjna:
strzały naprowadzające,
pięciopak strzelniczy
sokół-dron
ucieczka przed krokodylem pod wodą?
przeciwnicy głusi i ślepi nie widać żadnego progresu w tej kwestii
Animacje wyglądają dość biednie i krotko jakby zostały scięte i skrócone, nie ma żadnej płynności między większością ruchów tylko wszystko szarpane.
Całkiem odnoszę wrażenie że ten asasyn jest totalnie casual-friendly, dodatkowo kreacja świata ani trochę nie przekunuje. Już pierwszy AC wypadał lepiej na tym polu.
Zawsze AC jakoś tam w umownym zakresie trzymał się pewnych ram realności historycznej w ogólnym znaczeniu, teraz mają to gdzieś popłyneli całkowicie, strzały naprowadzający anti-climatic feature.
Poza tym nie wygląda to dobrze jeśli idzie o bugi i glitche.
 
Last edited:
froget67;n8915140 said:
Jak dla mnie Ubisoft zanotował najgorszą konferencje ze wszystkich, ktoś moze mnie wyśmiać ale byli gorsi od M$.

Nie wiem czy można tak nazwać konferencję podczas, której spadła największa bomba tegorocznego E3, no ale ilu graczy, tyle opinii. Fakt, było tam trochę recyklingu, ale podobnie było na innych konferencjach. Generalnie szału nie było. Jedyne co zapamiętam z tych targów, to widok Michela Ancela zapowiadającego ze łzami w oczach Beyond Good and Evil 2.
 
Podjarałam się okropnie kiedy usłyszałam, że będzie AC osadzony w realiach starożytnego Egiptu, który uwielbiam, ale trailer i fragmenty gameplaya mnie całkowicie zniechęciły. Gra wygląda kiepsko pod każdym względem, typowa nic-niewnosząca rąbanka, szkoda czasu i pieniędzy.
 
froget67;n8915140 said:
Jak dla mnie Ubisoft zanotował najgorszą konferencje ze wszystkich, ktoś moze mnie wyśmiać ale byli gorsi od M$.
A moim zdaniem najlepszą (z tych co oglądałem), ale... to głównie wynika z biedy pozostałych (MS, Bethesda, EA). Można (i należy) się czepiać recyklingu, ale przynajmniej pokazali sporo tzw. mięcha.

Ogólnie biedne strasznie to E3. Albo może to ja jestem za stary, i nie potrafię się już tak beztrosko jarać?
 
Bo obecnie E3 straciło na znaczeniu. I mimo że są dalej jednymi z głównych pokazów w świecie growym, to jednak wiele wiodących firm nie traktuje tego wydarzenia jako głównego dania i pokazują swoje produkty z pominięciem E3. Dzisiejszy marketing dokłada swoje trzy grosze i mamy sytuację, gdy zapowiedzi, przecieki i plotki muszą pojawiać się nieustannie by karuzela mogła się kręcić.
 
Żeby ta gra nie byłaby zbugowana jak w Unity. Assayn w Egipcie hmm...... yhym..... tak taką mam nadzieje, że będziemy badać piramidy lub ewentualnie zagadki tej prastarej cywilizacji i lubię zagadki, jak ten człowiek zagadka :p
 
Co by nie mówić (złego) o UBI, trzeba im oddać, że trailery potrafią robić naprawdę dobre.

Powyżej właśnie taki mamy.
 
Top Bottom