Atrybuty, Zdolności, Atuty

+
W jaki sposob mozna podciagnac wysportowanie? Bo to jest po prostu koszmar.
Zablokowałem myszkę taśmą klejącą, tak, by postać uderzała pięścią w ścianę i poszedłem spać ;) Wolno, ale działa.
Ale fakt, w porównaniu do innych umiejętności, rozwijanie wysportowania to jakaś masakra (i pewnie nie takie było założenie, no ale...)
 
Zablokowałem myszkę taśmą klejącą, tak, by postać uderzała pięścią w ścianę i poszedłem spać ;)
I tak nie przebijesz mojego patentu na rozwoj atletyki w Morrowind wiele lat temu. Tam do wciskania spacji na afk zbudowalem specjalne urzadzenie z silniczkiem na baterie :p Co do wysportowania w CP sporo punktow daje silowe otwieranie drzwi, tylko niezbyt czesto sie na nie trafia.
 
Co do wysportowania w CP sporo punktow daje silowe otwieranie drzwi, tylko niezbyt czesto sie na nie trafia.
Włamuj się do samochodów na drodze w gorszej dzielnicy, np. Pacifice gdzie jak dostaniesz gwiazdki to spawnują się ubijalni najemnicy lub gangusy. Zaparkuj wóz w poprzek żeby je zablokować i do dzieła.
 
Z racji tego, że zamierzam przejść grę na 100% ale bez unikania się do "sztucznego" trenowania wysportowania (build Body/Tech ale nastawiony na broń palną), ciekaw jestem jaki będę miał jego poziom pod koniec. Strzelam, że może z 5. :D

Szkoda, że nie ma opcji powtarzalnych walk bokserskich, bo to by pozwoliło na naturalny rozwój tego talentu.
 
Z racji tego, że zamierzam przejść grę na 100% ale bez unikania się do "sztucznego" trenowania wysportowania (build Body/Tech ale nastawiony na broń palną), ciekaw jestem jaki będę miał jego poziom pod koniec. Strzelam, że może z 5.
Jak będziesz wyrywał wszystkie wieżyczki i otwierał drzwi siłowo to może do 6 dobijesz. Dziś zachęcony radą znalezioną na forum poszedłem popływać. Po 10 minutach sprintu i pływania wpadło mi 20 expa. :giveup:
 
Ok, znalazlem cos - nawet bez glitcha berserk sporo daje. Wrzucilem piesci goryla + berserk i porobilem troche kronik policyjnych, skill rosnie w miare przyzwoicie. I przestalem sie martwic o amunicje :)
 
Ale masz na myśli berserk + walkę wręcz?

Co do amunicji, to nie wiem jak można się o nią martwić, wszak w dowolnym momencie poza walką można wytworzyć dowolne ilości. Zielonych i bialych materiałów raczej nie powinno brakować, no chyba że ktoś je sprzedaje.
 
Ale masz na myśli berserk + walkę wręcz?

Tak, dokladnie. Rosnie wtedy wysportowanie i walka uliczna. Co do aminicji - pare razy juz zapomnialem uzupelnic i robilo sie ciekawie z jednym albo dwoma magazynkami :p
 
Ja bym tylko dodał, że za zdobywanie poziomów można otrzymać 49 pkt Atrybutów, a nie 50. W związku z tym, suma punktów do zdobycia wynosi 71, a nie 72.
 
Top Bottom