Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Pozostaje zasadnicze pytanie , jakie są dalsze plany fonopolis ? . Czy mają zamiar wydać kolejne części siedmioksiągu Wiedzmina ?.
 
Hmmm...
Właśnie sobie uświadomiłem, że nie mam jeszcze kupionych tych Audiobook'ów...
Chyba trzeba wydać trochę oreniaków!
:yes:
 
Właśnie dostałem maila od pani Sylwii z Fonopolis że muza czeka już na półce. Świetne kawałki, szczególnie miło wspominam utwór o nazwie "Krew Miłości" w scenach z Geraltem i Yenn ;)
 
@ up Tak - to też mój ulubiony utwór. Cudnie się tego słucha.
Ciekawym, kiedy dadzą fragmenty "Krwi elfów" do posłuchania.
 
Na twarzoksiążce pojawił się wpis o fragmencie Krwi Elfów na wirtualnych półkach. Jeśli nie macie jeszcze tego fragmentu, jest to związane z zamieszaniem związanym z zakupem jednorazowym i brakiem konta w tym momencie - ja tak miałem. Także zgłoście fakt. Dostaniecie, ale kapkę później. Muszą to ręcznie wstawić. Kombinują jednak jak to zrobić, by przy następnych fragmentach odbywało się to automatycznie. Taką informację otrzymałem mailem. :)
 
U mnie też już jest na półce, teraz czekamy kolejny fragment i oczywiście premierę :) To będzie coś pięknego ;)
 
Last edited:
U mnie też pojawia się ten problem. Tak samo było w muzyką ze słuchowisk dodawaną jakiś czas temu na półkę, ale zapewne w krótkim czasie zostanie to rozwiązane ;) Dzięki za info ;).
 
Mógłby ktoś na priva podesłać link do zakupu audiobooka? Bo może się skuszę, słyszałem fragment, bardzo fajny, ale jakoś nie mogę znaleźć linka, gdyż zazwyczaj nie kupuję audiobooków, więc nie orientuję się w temacie. Z góry dzięki.
 
Dostałem maila od Pani Sylwii z Fonopolis, że problem z fragmentem na półce jak i problem z automatycznym dodawaniem kolejnych w przyszłości powinien być rozwiązany jutro :).
 
Jeśli całość będzie zrobiona tak jak ten fragment to będzie coś niesamowitego. Najbardziej to mi się podoba Ciri, pani Joanna Pach-Żbikowska wczuła się świetnie w rolę ;) Ciekawi mnie jeszcze Kożuchowska jako Triss ale to w swoim czasie ;)

Zapomnieli na początku o :

"Elaine blath, Feainnewedd
Dearme aen a’cáelme tedd
Eigean evelienn deireádh
Que’n esse, va en esseáth
Feainnewedd, elaine blath!"

Ale pewnie dodadzą to później.
 
Last edited:
Właśnie dostałem ten fragment. Świetne to jest - jak zawsze. @rafal12322 - na twarzoksiążce napisali, że w pełnej wersji wyliczanka elfów będzie.
 
Last edited:
Top Bottom