Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Co do audiobooka "Coś się kończy......." to słucha się na prawdę przyjemnie ;). Jak zwykle wysoki poziom :).
 
Audiobooka słuchało się bardzo dobrze, kilka razy się uśmiałem jak norka, trochę się wzruszyłem :) A potem tchnięty wstydem, że nie posiadam jeszcze Miecza przeznaczenia i Ostatniego życzenia, czym prędzej postanowiłem nadrobić ten błąd i zaraz zamówiłem :D Teraz pozostaje czekać na Krew Elfów :)
 
U mnie w pierdzionce były 4 sztuki (koło 9 rano). Kodu żadnego nima, więc piszę do cdp.pl maila.
Okładka słabej trwałości. Grafika ładna, choć dla mnie Geralt z brodą tam nie pasuje.
Słuchowisko na 5+!
 
Odpowiedź z cdp.pl odnośnie kodów do słuchowiska:

Dziękujemy za skontaktowanie się z działem obsługi klienta CDP.pl

Do informacji na naszym Blogu niestety wkradł się drobny błąd. Kody były dodawane wyłącznie do audiokomiksów, a nie audiobooków.
Niemniej jednak przygotujemy ów kod specjalnie dla Pana, aby można było pobrać kopię cyfrową. Skontaktuję się z Panem ponownie, jak tylko wygenerujemy te kody w naszej bazie danych.
 
Last edited:
Co do okładki Słuchowiska:
"Witam Państwa Serdecznie. Czy tak będzie wyglądać okładka Słuchowiska jak prezentuje się na zdjęciu? Czy jednak będzie to wariant pierwszy, ten który był wcześniej? Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź."

"Panie Dawidzie,

Ostateczny projekt okładki ujawnimy podczas premiery. Do końca chcemy pozostawić tą jedną małą tajemnicę jak przystało na tajemniczy świat fantasy:) Jedno jest pewne, tamta, która zdjęliśmy, na pewno nie będzie ozdabiała słuchowiska.
Cała saga w dźwiękowej wersji będzie odróżniała się od wersji książkowej i w niczym nie będzie przypominała również grafik z gier.

Pozdrawiam
sylwia z fonopolis"
 
Ja jestem w sumie ciekaw takiej pierdoły, w jakim formacie będzie wydana Krew, czy będzie pasował do Coś się kończy, czy raczej do poprzednich czterech płyt z opowiadaniami.
 
Ja bym wolał poprzednie części, po pierwsze opakowanie Coś się kończy ... wydaje się być strasznie podatne na uszkodzenia, a po drugie jak już wspomniałem zmiana okładek mnie cieszy, bo nie przepadam ze growymi/filmowymi wydaniami.
 
"Witam serdecznie. W jaki formacie będzie pudełko do owego Słuchowiska? Takie jak do opowiadań czy takie jak do "Coś się kończy, coś się zaczyna" oraz czy będzie wydane opowiadanie "Droga z której się nie wraca"? Pozdrawiam, Dawid Zieliński".

"Panie Dawidzie,
Format będzie taki jak w przypadku naszych wcześniejszych słuchowisk.
Opowiadanie "Coś się kończy..." było częścią kolekcji z audiokomiksami i stanowiła z nimi integralną część. Reszta niech będzie niespodzianką, którą obiecaliśmy tej jesieni:)

Pozdrawiam,
sylwia z fonopolis"
 
Właśnie dotarłem do perlistego śmiechu Jaskra i na Wieczny Ogień ... ten kto obraża Kopczyńskiego chyba nie słyszał tego cuda :p
 

Guest 2686910

Guest
Puszczaj sobie przed spaniem:
[video=youtube;lHrlLMSY-nY]https://www.youtube.com/watch?v=lHrlLMSY-nY[/video]


Jak dobrze, że wolę czytanie od słuchania. Panie Kopczyński, przepraszam za wszystko, już będę cicho.
 
Top Bottom