Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Dostałem też sugestię, żeby "na razie, przez jakiś czas" wstrzymać się z zakupem opowiadań wiedźmińskich.
Ich okładka bowiem nie będzie współgrać z tą stworzoną na potrzeby "Sezonu burz" i sagi. Hmmm... :)

Ech i znowu będzie mnie oko bolało, że mi opowiadania do sagi nie pasują :p Nie mogli tego wcześniej powiedzieć?
 
Dobrze wiedzieć bo miałem właśnie zamawiać opowiadania a tak to się wstrzymam jeszcze trochę. :p Zamiast tego zamówię Sezon ;)
 
Last edited:
Jasna cholercia no. We wtorek zamówiłem, wczoraj otworzyłem. :(

Ale Sezon i Krew to można już spokojnie zamawiać? Nie chciałbym znowu głodować, żeby mnie było stać :p
 
Last edited:
Jasna cholercia no. We wtorek zamówiłem, wczoraj otworzyłem. :(

Ale Sezon i Krew to można już spokojnie zamawiać? Nie chciałbym znowu głodować, żeby mnie było stać :p

Sezon i pierwsza część (oraz kolejne) sagi będą miały okładki w tym samym, jeszcze nieujawnionym stylu graficznym. Wydaje się więc, że można spokojnie zamawiać.
Podejrzewam, że opowiadania dostaną inną okładkę lub całkowicie nowe wydanie "za jakiś czas".
Zapewne ze względu na "czynnik zestawu" do kompletowania całości Wiedźmina w wersji audio. A jak już wszystkie części wyjdą, to dostaniemy możliwość kupna pełnej paczki. W takim wypadku trudno byłoby pogodzić styl okładek opowiadań (postaci z gier) z resztą nowych okładek sagi + Sezonu. ;)

A okładki podane na stronie Fonopolis to nie są finalne okładki, które zostaną użyte na opakowaniach. Tak tylko przypominam... :)

P.S.
Wg informacji przekazanej mi przez Fonopolis po weekendzie, w poniedziałek, powinien pojawić się 30. minutowy fragment "Sezonu burz" na YT. Teraz mogą go odsłuchać jedynie osoby zamawiające produkt w przedsprzedaży.

EDIT:
Z FB Fonopolis:
Drako, słuchowiska wiedźmińskie doczekają się nowych szat iście królewskich, jedynych w swoim rodzaju. Saga będzie spójną calością, a w dalszej przyszłości weźmiemy się też za BOXa
 
Last edited:
To ja chyba poczekam na BOXa z całością, będzie czas na zebranie kaski. Zapewne cena to będzie gdzieś 350zł.

A na półce box z opowiadaniami i tak ładnie mi się prezentuje :D
 
Ja też zamówiłem sezon i bardzo mnie cieszy że zostanie wydany ;). Co do okładek to jeśli nie jest to jeszcze fnalna wersja tak jak w przypadku krwi to spoko ;).
 
EDIT:
Z FB Fonopolis:
Drako, słuchowiska wiedźmińskie doczekają się nowych szat iście królewskich, jedynych w swoim rodzaju. Saga będzie spójną calością, a w dalszej przyszłości weźmiemy się też za BOXa

Ten Box to dotyczy opowiadań? Ciekawe kiedy zamierzają wydać to w tych nowych szatach.
 
Czyli jednak trochę dalszy termin niż oczekiwałem ale spoko będzie w tym czasie Sezon Burz, Krew Elfów także będzie czym zabijać czas ;)
 
Ech, kupiłem sobie dzisiaj w empiku kompletny audiobook wiedźmińskich opowiadań, teraz sprawdzam zawartość, a tu dwa razy pierwsza część Ostatniego Życzenia zamiast drugiej. Jutro muszę iść z reklamacją (a to był ostatni egzemplarz, więc i z tym mogą być problemy) :/ Że też zachciało mi się to kupować w formie fizycznego nośnika :(
 
Teraz to ja czekam jeszcze bardziej :p I coście uczynili Panie nick?! Przez Ciebie będę musiał zaprządz do pracy wszystkie swoje schizofreniczne osobowości, żeby mi tak ładnie książę czytały :p
 
Udało mi się wczoraj wymienić wybrakowany audiobook na nowy, chociaż musiałem się udać do drugiego Empiku, gdzie znalazłem ostatni egzemplarz w Kielcach ;P Teraz pozostało 25 godzin słuchania do czasu wydania Krwi Elfów :)

BTW: W bonusie do zakupu W2 dostałem kiedyś kod do Audioteki na pobranie audiobooka opowiadania Wiedźmin, jednak tam Velerada grał Adam Ferency. W wersji, którą kupiłem, zastąpił go Marian Opania. Wie ktoś może, skąd ta zmiana (i po co?)?
 
Jak dla mnie zmiana na gorsze bo Ferency grał Velerada dużo lepiej. No ale taka zmiana następiła ta czy owak. Po co nie wiem. Też spotkałem się z tą zmianą przy okazji słuchania swojej wersji z wersją bodajże ja youtube czy gdzieś tam. W każdym razie najpierw był Pan Adam a potem Pan Marian.
 
Mam dokładnie to samo zdanie, dla mnie Ferency grał świetnie Velerada. Ten głos idealnie oddawał tę postać, Opania już mi średnio pasuje ale trudno trzeba to zaakceptować.
 
Zamówiłem pre-order Sezon Burz, przesłuchałem oba udostępnione fragmenty i jest świetnie. Koral mogłaby wyrażać trochę więcej emocji ale podoba mi się jej barwa głosu, ogólnie Karolina fajnie brzmi. ;) Teraz czekamy na premierę, z tego co piszą wysyłać będą 1 grudnia, także już niedługo ;)
 
O tak! Aż bym chciał umieć zakrzywiać czasoprzestrzeń i skrócić to czekanie do grudnia.
Ale, w sumie to tylko tydzień i ewentualnie kapka - wytrzymam. :D
 
Marzy mi się dostać w końcu jakieś próbki głosów z polskiej wersji językowej gry. Najbardziej ciekawi mnie oczywiście Yennefer oraz Ciri.
 
Top Bottom