Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
u mnie jest tak (ale zamawiałem TYLKO wersje cyfrowe w preorderze):
 
Rozmawialem dzis z kims z Fonopolisao audiobookach. Opuznienia zwiazane sa z tym ze cala "Krew Elfow" byla przerabiana pod katem wymawiania pewnych nazw miast i wymowy starszej mowy. Wspomniala rowniez o kolejnych czesciach, min. "Czasie Pogardy" i o filmie ktorym ma sie podobno zajac Baginski. Zapowiada sie ciekawie.
 
Rozmawialem dzis z kims z Fonopolisa. [...]
Wspomniala rowniez [...]o filmie ktorym ma sie podobno zajac Baginski. Zapowiada sie ciekawie.
Możesz powiedzieć o tym coś więcej?
Może współpraca Bagiński-Fonopolis polega na tym aby ujednolicić wymowę?
Fajnie wiedzieć, że projekt filmowy żyje bo ta cisza była już trochę denerwująca ;)
 
News z Facebooka od fonopolis:

Kochani nasi Klienci,
Wiemy, że oczekiwanie na pliki mp3 i CD z Krwią elfów wydłuża się już maksymalnie. Ale prosimy Was jeszcze o chwilę cierpliwości. Pliki na wirtualną półkę włączymy 15 grudnia wieczorem, a płyty CD zaczynamy do Was wysyłać od 18 grudnia priorytetem, aby dotarły do Was jeszcze przed świętami. To jest bardzo napięty i pracochłonny czas dla nas. Stanęliśmy na głowie, aby jakość słuchowiska była wręcz idealna i do ostatnich chwil były wprowadzane poprawki, abyście mieli na swoich wirtualnych półkach, na półkach w domu, najlepsze z najlepszych!!! Krew elfów i Sezon burz to nasze najbardziej dopracowane słuchowiska, na których spędziliśmy wiele więcej godzin. Ale wiemy, że warto tak ciężko pracować, bo Wy doceniacie każdy dźwięk, każdą odegraną rolę i każdą wprowadzoną (poprawioną) nazwę, którą sugerowaliście nam tu na FB, w mailach... Dziękujemy Wam, że jesteście tak cierpliwi, wytrzymali i lojalni... Mamy nadzieję, że odbierze Wam mowę ze wzruszenia jak zaczniecie słuchać I tom sagi, tak jak nas wzrusza Wasza postawa!!!
Dzisiaj był pierwszy dzień nagrań do Czasu pogardy, kolejne sesje w styczniu, a to ważna informacja dla wszystkich, którzy oczekują kolejnych wydań:)
 
Szybko idą, myślałem że po Krwi Elfów zrobią przerwę a tu lecą kolejny tom. Świetnie, za to ich lubię ;)
 
Odnosnie filmu dowiedzialem sie ze bedzie to film z prawdziwymi aktorami, chociaz na obecnym etapie animacji komputerowej to niepogardzilbym nawet sagi zrobionej na bazie RedKita. A co odnosi sie wymowy, to podobno kontaktowali sie z samym A. Sapkowskim. Mimo iz on nigdy nie zrobil zadnego slownika ani regol wymowy, widac zasugerowal im pare zmian, poniewaz musieli sciagac czesc obsady zeby jeszcze raz nagrywac pewne czesci djalogu.
 
Świetna ta okładka. Motyw z rogatym hełmem był już na okładce pierwszego książkowego wydania. No i ładnie się komponuje z Sezonem. :)
A jak u Was wygląda status zamówienia? U mnie "gotowe do wysłania" - jak na razie.

---------- Zaktualizowano 10:57 ----------

Właśnie przeczytałem na fanpage'u Fonopolis, iż wysyłka zacznie się od 18 grudnia. :)
 
Ja co prawda dostaję fizyczną CD z wersjami bezstratnymi, ale otrzymałem też w gratisie pliki do pobrania. ;)
Co ciekawe, w paczce są pliki w różnej jakości - część 160 kbps, część 192 kbps.

Pojawiły się też bonusy.
Jednym z nich jest "Rzecz o chronologii" w świecie wiedźmińskim.
Są też trzy wywiady z aktorami (Dereszowska, Pacek, Marzecki)
Do pobrania tutaj, w zakładce "Pliki do pobrania" http://fonopolis.pl/Wiedzmin-Krew-elfow :)
 
Top Bottom