Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Mamy kolejne wieści, tym razem te na które wszyscy czekali ;)
Można nas kochać za słuchowiska, można nienawidzić za opóźnienia, ale jednego nie można nam zarzucić: konsekwencji w działaniu.
Kilka lat temu wydawca superNOWA zaprosił nas do koprodukcji słuchowisk wiedźmińskich i wspólnie rozpoczęliśmy piękną, trudną, wyboistą drogę szlakami uniwersum Sapkowskiego.
Za kilka dni dostaniecie zwieńczenie kolejnego odcinka drogi "Chrzest ognia". Wszyscy na niego długo czekaliśmy. Mamy nadzieję, że te osoby, które nas znielubiły, "nawrócą się" i docenią trud jaki włożyliśmy. Czytelnictwo usiadło i nie chce powstać. Na słowo "audiobook" wciąż słyszy się "a co to?". Świadomość wciąż za mała, aby wydawcy ryzykowali i wydawali słuchowiska innych autorów. Nie wspominając o kampaniach marketingowych wspierających sprzedaż. Zawsze trzymamy kciuki za innych producentów, którzy wydają/ reklamują słuchanie audiobooków!!! Wciąż walczą o potencjalnych klientów, bo wielu nigdy nie przesłuchało jednego audiobooka.
Tu na Fonopolis są ludzie, którzy czekają na premierę słuchowiska prawie tak jak na amerykańską produkcję Star Wars. W Was jest siła. To przede wszystkim dla Was to robimy. Jesteście ambasadorami naszych słuchowisk. Jesteście marketingiem szeptanym, viralem i mailingiem w jednym. My wydajemy przede wszystkim na nagrania, bo wiemy, że kupicie nasz produkt. Dziękujemy.
No dobra, ręka w gorę kto odlicza dni do 14tego?

To ile mamy jeszcze czasu? ;)

Świetna informacja! Szczerze to kompletnie zapomniałem o tym. Szkoda, że kupić będzie można dopiero w dniu premiery. Oby kolejny tom wyszedł szybciej.

Trochę to trwało, ale ... nareszcie. Niestety w przedsprzedaży na stronie Fonopolis brak możliwości zamówienia.

Bo ni ma przedsprzedaży. Ponoć całkiem z niej zrezygnowali, widząc, jak kiepsko im idzie z dotrzymywaniem terminów :p

adventus.991;n10408922 said:
Bo ni ma przedsprzedaży. Ponoć całkiem z niej zrezygnowali, widząc, jak kiepsko im idzie z dotrzymywaniem terminów :p

Tak było

Widać idą w zaparte ;)
Ale to nie koniec niespodzianek na dzisiaj.

Ciri- genialna aktorka- Joanna Pach-Żbikowska ogłasza, że rozpoczęliśmy nagrania do Wieży Jaskółki. I ma rację!
Godzina materiału nagrana. Pozostało jeszcze około 19stu.
Obsada pęka w szwach. Naliczyliśmy ponad setkę aktorów.

Hej, tylko nie piszcie, że za dwa lata premiera, bo się spełni

@CannibalisticCorpse

O, to jest świetna wiadomość. Nie mam FB, więc siłą rzeczy nie śledzę profilu Fonopolis, a na maile mi nie odpowiedzieli, więc wywnioskowałem, że na razie temat nie istnieje. Dzięki za informację, pozostaje tylko czekać na premierę.

No i nareszcie długo oczekiwany "Chrzest Ognia" w mojej łapie :)
https://i.imgur.com/MP7zVQj.jpg
Okładka piękna jak to zwykle bywa w tej serii. Myślę że Milva została przedstawiona jak najbardziej kanonicznie :D.
Co ciekawe wraz z słuchowiskiem dostałem debiutancką książkę Pani Sylwii Kukli z odręcznym wpisem zupełnie za darmo :).

zuber1906;n10492452 said:
Co ciekawe wraz z słuchowiskiem dostałem debiutancką książkę Pani Sylwii Kukli z odręcznym wpisem zupełnie za darmo .
14 lutego pakując Chrzest ognia dołożyłam Wam w prezencie książkę, którą napisałam kilka lat temu. Zatrzymajcie ją lub podajcie dalej komuś kto Waszym zdaniem z niej skorzysta.
- słowa Pani Sylwii z fb fonopolis.
Jakieś konkrety co do tej książki? O czym ona jest? Ja jeszcze czekam na swój egzemplarz bo wybrałem opcję z paczkomatem.

Ja już mam przesłuchaną połowę audiobooka, bardzo fajnie. Do Milvy się przyzwyczaiłam i po dłuższym czasie stwierdzam, że pasuje, Cahir świetny, natomiast trochę mi nie odpowiada jednak Bauman jako Regis. Nie ma koszmaru, ale no... to nie to. No i niezmiennie trochę mi szkoda, że mając danych aktorów Fonopolis nie obsadza ich w swoich growych rolach, do których świetnie pasowali.

Ja jak na razie przesłuchałem tylko pierwsze fragmenty udostępnione X lat temu. Na całość przyjdzie poczekać gdyż obecnie słucham Krzyżaków i nie chcę sobie mieszać :D. Nie mogę się doczekać :)

Czy jest jakaś ogólna rozpiska kiedy mają wychodzić kolejne części i czy jest całe książki opowiadań w podobnym boxie za 30zł-40zł? Bo z tego co widziałem, są pojedyncze opowiadania, a całości w nowym wydaniu z aktorami chyba nie ma w takiej cenie?

Top Bottom