Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Wielka szkoda, do końca wierzyłem, że dostaniemy kompletny cykl w przeciągu najbliższych lat. Jednak ta susza nie zwiastowała niczego dobrego. Szkoda, bo byłbym jednym z pierwszych (pewnie jak większość śledząca ten wątek), który zamówiłby brakujące tomy. Wiedźmińskie słuchowiska były jedyne w swoim rodzaju.
 
No ok, ale krążyły plotki, że "Wieża Jaskółki" jest już nagrana, trzeba ją tylko wydać. Wiadomo coś na ten temat?
 
"krążyły plotki"... Sam sobie odpowiedziałeś.

Po upadku Fonopolis formalnie nie ma przeciwwskazań, aby projektem pokierowała sama SuperNowa, ale jak widać brak siły napędowej do działania.
 
Koronawirus. Aktorzy mają teraz czas. Idealna pora, żeby dokończyć sagę.
Cały czas się łudzę, że coś się ruszy w temacie.
 
niedawno zauważyłem że na yt usunęli kanał chyba "audiochill" gdzie były wszystkie 3 tomy sagi plus kilka innych, kanał zdjęli chyba po pół roku od jego założenia.
 
niedawno zauważyłem że na yt usunęli kanał chyba "audiochill" gdzie były wszystkie 3 tomy sagi plus kilka innych, kanał zdjęli chyba po pół roku od jego założenia.

No i dobrze. Nagrywanie trwa ile trwa, bo przez piratów nie ma za co. Tutaj nie działa wymówka "i tak miliony ludzi zapłacą za bilety", bo rozchodzi się po 10 tys. legalnie kupionych egzemplarzy.
 
Czy są jakieś informacje o wznowieniu słuchowisk od fonopolis? :think:
Wciąż czekam na "Wieżę Jaskółki"...
 
Jak ktoś nie miał okazji to na stronie radia szczecin są dostępne za darmo do odsłuchania słuchowiska Miecz przeznaczenia i Ostatnie życzenie
To są dwa pojedyncze opowiadania z dwóch oddzielnych książek. Czy jeśli kupie to słuchowisko, to dostane wszystkie opowiadania w tej konwencji z ostatniego życzenia?
  • Głos rozsądku,
  • Wiedźmin,
  • Ziarno prawdy,
  • Mniejsze zło,
  • Kwestia ceny,
  • Kraniec świata,
  • Ostatnie życzenie.
 
Czy są jakieś informacje o wznowieniu słuchowisk od fonopolis? :think:
Wciąż czekam na "Wieżę Jaskółki"...
Pytałem o to i dostałem odpowiedz, że nie mają praw do ksiązek i dlatego nie mogą zrobić dwóch ostatnich części sagi niestety. Więc póki nie dogadają się z autorem to nie ma na co liczyć :(
 
Last edited:
Top Bottom