Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Nawet największa złośliwość świata nie usprawiedliwia takiej perlistości :p

Prawda, toż to wejście Jaskra w słuchowisku jest przerażające. On się zaśmiał niby to perliście, a i ja parsknąłem zdezorientowany jak cholera.
Może się aktorowi tusz na karcie rozmazał i zamiast "perlistego" miał tam "obłąkańczy".
Szczęśliwie dalej jest o niebo lepiej, ba, jest naprawdę dobrze (chyba, że akurat, hmm... "śpiewa").
Ale pierwsze pojawienie to swoiste wejście smoka. Niezapomniane, brrr...
 
Fonopolis przesuwa datę premiery Krwi Elfów:

Ostatnio milczeliśmy o słuchowisku Krew elfów, dlatego dzisiaj trochę informacji co się z nim dzieje.
Wszyscy, którzy zakupili w przedsprzedaży, otrzymali od sierpnia kilka fragmentów. Na początku zasypaliście nas uwagami, że wymowa nazw nie jest taka jak być powinna. A jak wiecie sporo dziwnie brzmiących nazw bohaterów, miejsc, no i ten język elficki.
Wiele mądrych głów myślało co z tym faktem począć, bo aktorzy nagrani, 15 godzin materiału zgrane i co dalej?
Podeszliśmy do tematu profesjonalnie, bo inaczej się nie dało. Skoro na jakość dźwięku nigdy nie narzekaliście, to chcemy, abyście byli zadowoleni z wypowiadanych słów. Z Waszą olbrzymią wyrozumiałością przesunęliśmy datę premiery na grudzień.
Poprosiliśmy Andrzeja Sapkowskiego, aby stworzył słowniczek wszystkich nazw jakie padają w sadze. Przedstawiliśmy Wasze opinie i niektóre wziął pod uwagę:). No a my znowu wzięliśmy się do pracy. Lista aktorów zamyka się w 30tce. Zostało do poprawy jeszcze kilku, bo czekamy na tych, którym przytrafiła się choroba i albo chrypią, albo mają złamaną nogę.
Trzeba przyznać, że będzie to najdłużej dopieszczane słuchowisko jakie przyszło nam realizować do tej pory i mamy nadzieję, że ostateczna wymowa nazw przypadnie Wam do gustu.
Chcemy Wam to rekompensować niespodziankami jakie przygotowujemy. Najbliższą poznacie już za kilkanaście dni.

Pytacie nas o okładkę Krwi. Format będzie taki jak dotychczasowe nasze słuchowiska, a projekt?.... to zostawiamy na deser i mamy nadzieję, że jego smak sprawi, że powiecie pod nosem... warto było czekać:)

Tymczasem w naszym serwisie komunikujemy słuchowisko tak:

http://fonopolis.pl/Wiedzmin-Krew-
 
Widać od razu, że porządna firma, która pieczołowicie dba o klientelę i jej słucha. :respect:
 
Czy ktoś mając opakowanie zbiorcze poprzednich audiobooków mógłby powiedzieć czy jest to czarne pudełko z Geraltem a w nim osobno 4 płyty w osobnych opakowaniach, czy to jakoś inaczej jest?

E: @zielinski-dawid dzięki :) bo nie wiedziałem czy kupować osobno, czy wszystko razem.
 
Last edited:
Fonopolis przesuwa datę premiery Krwi Elfów:

Ostatnio milczeliśmy o słuchowisku Krew elfów, dlatego dzisiaj trochę informacji co się z nim dzieje.
Wszyscy, którzy zakupili w przedsprzedaży, otrzymali od sierpnia kilka fragmentów. Na początku zasypaliście nas uwagami, że wymowa nazw nie jest taka jak być powinna. A jak wiecie sporo dziwnie brzmiących nazw bohaterów, miejsc, no i ten język elficki.
Wiele mądrych głów myślało co z tym faktem począć, bo aktorzy nagrani, 15 godzin materiału zgrane i co dalej?
Podeszliśmy do tematu profesjonalnie, bo inaczej się nie dało. Skoro na jakość dźwięku nigdy nie narzekaliście, to chcemy, abyście byli zadowoleni z wypowiadanych słów. Z Waszą olbrzymią wyrozumiałością przesunęliśmy datę premiery na grudzień.
Poprosiliśmy Andrzeja Sapkowskiego, aby stworzył słowniczek wszystkich nazw jakie padają w sadze. Przedstawiliśmy Wasze opinie i niektóre wziął pod uwagę:). No a my znowu wzięliśmy się do pracy. Lista aktorów zamyka się w 30tce. Zostało do poprawy jeszcze kilku, bo czekamy na tych, którym przytrafiła się choroba i albo chrypią, albo mają złamaną nogę.
Trzeba przyznać, że będzie to najdłużej dopieszczane słuchowisko jakie przyszło nam realizować do tej pory i mamy nadzieję, że ostateczna wymowa nazw przypadnie Wam do gustu.
Chcemy Wam to rekompensować niespodziankami jakie przygotowujemy. Najbliższą poznacie już za kilkanaście dni.

Pytacie nas o okładkę Krwi. Format będzie taki jak dotychczasowe nasze słuchowiska, a projekt?.... to zostawiamy na deser i mamy nadzieję, że jego smak sprawi, że powiecie pod nosem... warto było czekać:)

Tymczasem w naszym serwisie komunikujemy słuchowisko tak:

http://fonopolis.pl/Wiedzmin-Krew-



To, że wyjdzie w grudniu (lub połowie listopada o ile kupiło się w przedsprzedaży) było wiadome już od jakiegoś czasu.
Konkretnie od 26 września ;)

Co do samych poprawek - widocznie było tak jak pisałem i w późniejszych fragmentach (nieudostępnionych do wglądu klientom) także pojawiały się jakieś "kwiatki" z wymową.

Niech poprawiają i szlifują. Na taką wersję sagi warto czekać... :)
 
Dokładnie a potem gdy już wypracują sobie pewne szablony w wymowie to już łatwiej im będzie zrealizować pozostałe tomy ;).
 
Zgadzam się - lepiej poprawiać teraz i wydać kapkę później, potem pójdzie już z górki i będą mieli dużo łatwiej (vide szablony wymowy właśnie :yes ).
 
No ... to się niespecjalnie wysilili...
:sad:

Choć w miniaturkach jeszcze "starą" okładkę mają.

Eee tam. ;)

Dobrze, że nagrali "Sezon..." teraz. Wiadomo - to nie ta jakość (mówię teraz w odniesieniu do twórczości Sapkowskiego i to tylko IMHO) co zbiory opowiadań czy saga, ale wydanie "opowiadaniowego Sezonu burz" przed sagą wydaje się logicznym posunięciem :)

W poniedziałek będę miał informację dot. ew. wersji bezstratnych, więc zainteresowani: stay tuned! :)

Dostałem też sugestię, żeby "na razie, przez jakiś czas" wstrzymać się z zakupem opowiadań wiedźmińskich.
Ich okładka bowiem nie będzie współgrać z tą stworzoną na potrzeby "Sezonu burz" i sagi. Hmmm... :)

Co do zniżki - to całe 5 zł, ale zawsze to jedno piwo więcej :p

A okładki to będą całkowicie nowe i nigdzie wcześniej nieprezentowane. Tak podejrzewam.
 
Dostałem też sugestię, żeby "na razie, przez jakiś czas" wstrzymać się z zakupem opowiadań wiedźmińskich.
Ich okładka bowiem nie będzie współgrać z tą stworzoną na potrzeby "Sezonu burz" i sagi. Hmmm... :)

Co do zniżki - to całe 5 zł, ale zawsze to jedno piwo więcej :p

A okładki to będą całkowicie nowe i nigdzie wcześniej nieprezentowane. Tak podejrzewam.
A to ciekawa informacja. Dobrze, że wiem, bo już chciałem sobie zamówić
A zniżka - ha! W moim sklepie nawet i o dwa piwka więcej. ;)
 
Top Bottom