Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Przecież to zwykły cytat z postu Torpedy http://www.sapkowski.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=3507

No i błędny. Primo, "Kwestia ceny" to październik, nie wrzesień:
Tutaj, po osławionej demolce halli tronowej, odbyła się słynna prytatna rozmowa Calanthe, Pavetty i Zaklętego Jeża. (...) Ciri urodziła się po niecałych ośmiu miesiącach...

Pani Jeziora, str. 401-402

Secundo, Geralt miał przyjść do Calanthe sześć lat po wydarzeniach z "Kwestii ceny", nie sześć lat po narodzinach Ciri.
 
@Torpeda
Można jeszcze dodać rok 1257 jako datę śmierci Pavetty i Duny'ego (równe dziesięć lat przed rozmową Cracha i Yen w WJ) :)

BTW, tak się zastanawiam - Fonopolis ma z AS-em jednak dość dobry kontakt (Wysoka Skała, jupi!), więc może jest szansa, by autor odniósł się do wykrytych błędów związanych z wiekiem Ciri podczas schadzek z Hjalmarem czy też datą akcji "Sezonu burz"?

Co nieco próbowałem dzięki genealogiom naprostować, ale one również mocno niespójne są (i sporo później poprawiałem, więc nie wiem, czy nie pomieszałem czegoś):
http://forums.cdprojektred.com/thre...e-genealogie?p=1371229&viewfull=1#post1371229
 
@Torpeda

BTW, tak się zastanawiam - Fonopolis ma z AS-em jednak dość dobry kontakt (Wysoka Skała, jupi!), więc może jest szansa, by autor odniósł się do wykrytych błędów związanych z wiekiem Ciri podczas schadzek z Hjalmarem czy też datą akcji "Sezonu burz"?
]

Właśnie to zasugerowałem w mailu napisanym do Fonopolis. Zobaczymy.
 
Chodzi Ci o Krew Elfów? Sadzę że nie dostaniesz nigdzie indziej taniej i w ogóle nigdzie indziej. Jest to produkt fonopolis i tylko fonopolis ma do tego prawa a dystrybucja płyt rozpocznie się dopiero w czwartek więc nie sądzę żeby jakiekolwiek inne źródło miało takowe w sprzedaży. Ewentualnie jakieś allegro ale również nie sądzę aby było taniej o ile w ogóle będzie w najbliższym czasie.
 
Cena i tak jest imo dobra, zważywszy na to ile oni w to wkładają pracy i serca :) Osobiście cieszę, się że lecą tak szybko, ledwo Krew Elfów skończyli a już Czas Pogardy się nagrywa, jak tak dalej pójdzie to do końca 2015r całą sagę nagrają :p
 

Guest 3669645

Guest
IMO cena jest niska. Niewiele większa niż najnowsze wydania zwykłych książek, a tu mamy kilkanaście godzin profesjonalnie nagranego słuchowiska z udziałem kilkudziesięciu aktorów którym trza było płacić grube pieniądze za te parę miesięcy ciężkiej pracy. I dźwiękowcom / muzykom, którzy też sporo od siebie wnieśli do produkcji. Toż to prawie jak film, tylko bez kamer i 6x dłuższy :p
 
Jak dla mnie lepsze jak film, bo tutaj słuchając tego można sobie w wyobraźni samemu budować ten świat. Muzyka, efekty dźwiękowe to wszystko jest tak wkomponowane w grę aktorów że powstaje niesamowicie klimatyczne słuchowisko ;)
 
Jak tam u Was to wygląda? U mnie przesyłka w toku. :)

---------- Zaktualizowano 17:02 ----------

U mnie właśnie status zmienił się na konkretny numer przesyłki. :)
 
Jak tam u Was to wygląda? U mnie przesyłka w toku. :)

Dostałem maila od Fonopolis z numerem przesyłki, jednak po wpisaniu go w okno "Śledzenie przesyłek" wyskakuje mi komunikat: Brak danych o tej przesyłce w okresie 30 ostatnich dni - sprawdź czy dobrze wpisałeś jej numer.
 
Dostałem maila od Fonopolis z numerem przesyłki, jednak po wpisaniu go w okno "Śledzenie przesyłek" wyskakuje mi komunikat: Brak danych o tej przesyłce w okresie 30 ostatnich dni - sprawdź czy dobrze wpisałeś jej numer.
Kurierzy bardzo późno wprowadzają paczki do bazy.
 
U mnie też przyszedł mail że wysłane, to teraz czekamy ;) Z tym śledzeniem to różnie jest, pewnie dopiero jutro się coś pojawi.
 
Dostał już ktoś z Was przesyłkę z Krwią Elfów :)? Jakieś pierwsze wrażenia itp:)? U mnie w piątek sprawa miała się tak że listonosz podjechał pod dom. Patrze niesie paczkę. Mówię sobie oho będzie słuchanie :p. A tu jakaś uszczelka do pralki dla mojego wujka sąsiada.... Paczka pewnie jest już na mojej poczcie, ale przyszła za późno żeby mógł dostarczyć ją listonosz. Niestety dostanę za pewne w poniedziałek bo moja poczta w weekendy nieczynna. Jak toś już ma to niech wrzuci jakiegoś screena i podzieli się jakimiś pierwszymi wrażeniami :).
 
Top Bottom