Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Słuchałeś już może? Jak to brzmi? Lepiej, jak sądzę. :)

Trudno to określić... ;)
"Soczyściej"? Głębiej? Człowiek nie mający odpowiedniego sprzętu audio różnicy nie dostrzeże... raczej. Przyjemne doznania.

Żałuję tylko jednego - mianowicie tego, że takie słuchowiska nie powstają z użyciem dźwięku binauralnego (przestrzennego, "pełnego 3D"), a "jedynie" w stereo...

Jak ktoś słuchał "Blade runnera" to wie, o czym piszę. :D
 
Ja niestety nadal czekam, podobno był już we wtorek wysłany. Jak ja nie lubie naszej poczty.
Co Ty nie powiesz... Mój "Sezon burz" został wysłany 4 grudnia, dotarł na placówkę poczty z tydzień później, po czym... Został odesłany do nadawcy z powrotem! Fonopolis wysłało po raz kolejny kilka dni przed świętami, ale paczka z kolei nie dotarła do dziś. Tym razem jednak nie dostałem od Fonopolis żadnej odpowiedzi.
 
Wszyscy kochamy Pocztę Polską! ;)

Do mnie przyszedł dzisiaj... po dwóch tygodniach od wysyłki. Od jutra - wielkie słuchanie!

Znowu dałem Ci niechcący REDPointa. I to już drugi raz w ciągu kilku godzin. Ale niech będzie, zatrzymaj, mam dziś dobry humor :p.
 
Nie wytrzymałem, zacząłem słuchać już (zamiast jutro). I na razie jestem pod wrażeniem. :)


@Kuboniusz: To przykre, że niechcący. :(
Ale skoro tak, to... "jak Kuboniusz innym, tak inni Kuboniuszowi!" :p
 
Czyli jednak nie będzie audiobook „Wiedźmin - Dom ze szkła” sprzedawany na płytach, tylko cyfrowo. Właśnie dostałem maila:

Hej

Nadszedł długo oczekiwany moment zakończenia naszych zmagań ze słuchowiskiem „Wiedźmin - Dom ze szkła”.

Dystrybutor gry „Wiedźmin 3. Dziki Gon” podjął decyzje odnośnie sposobu wykorzystania naszego słuchowiska, co umożliwia nam przesłanie Ci zamówionego produktu.


Niestety, mimo naszych starań, nie możemy zrealizować Twojego zamówienia tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Słuchowisko nie zostanie wydane na płycie CD, a jedynie w formie elektronicznej. W takiej też formie przesyłamy je Tobie - oto link do pobrania słuchowiska:


Żeby jednak zachować kolekcjonerski charakter Twojego zamówienia, w ciągu najbliższych dni spodziewaj się od nas przesyłki, zawierającej grafikę okładkową komiksu „Wiedźmin - Dom ze szkła” z imiennym autografem naszego Geralta - Jacka Rozenka.

Dobrze że przynajmniej będzie autograf Jacka ;)

---------- Zaktualizowano 21:19 ----------

Dodatkowo w ramach rekompensaty dali 30% kod zniżkowy na dowolny zakup w sklepie cdp.pl (ważny bezterminowo) i 50% zniżki na dowolne słuchowisko w sklepie Sound Tropez (ważny do 30 czerwca 2015)
 
Last edited:
Czyli jednak nie będzie audiobook „Wiedźmin - Dom ze szkła” sprzedawany na płytach, tylko cyfrowo. Właśnie dostałem maila:



Dobrze że przynajmniej będzie autograf Jacka ;)

---------- Zaktualizowano 21:19 ----------

Dodatkowo w ramach rekompensaty dali 30% kod zniżkowy na dowolny zakup w sklepie cdp.pl (ważny bezterminowo) i 50% zniżki na dowolne słuchowisko w sklepie Sound Tropez (ważny do 30 czerwca 2015)

30 zł a nie procent w CDP.pl
 
Czyli, że teraz dostałem niby to ekskluzywne wydanie (pocztą dostane okładkę komiksu z podpisem Jacka Rozenka) dostałem 50% zniżki której raczej tak nie wykorzystam (czekałem tylko na dom ze szkła), oraz 30 zł na CDP.pl
Primo: czyli w maju razem z EK dostanę kolejne słuchowisko (to samo) do pobrania? (Totalny bezsens, po co mi ono),
Secundo: Dlaczego autograf jest tylko pana Jacka Rozenka, miały być wszystkich aktorów.
Niestety zapłaciłem za coś innego a wciśnięto mi coś innego. Nawet się nie zapytano czy mi to pasuje. Wcześniej pytali się czy będziemy czekać do 24 lutego czy chcemy zwrot pieniędzy i nagle dziś takie coś (masz i wypchaj się). Jako klient czuję się oszukany.
 
@zielinski-dawid czuję się tak samo. Zostawiłem sobie zamówienie tylko dlatego, że było w wersji pudełkowej i czekałem na autografy ekipy. Kod na Dom ze szkła i tak już mam ... czyli będę miał trzy ...
 
Last edited:
Ja tam se nagram na płytę i zrobię pudełko :p Słyszałem, że mają fajnego Thorgala, to może się skuszę. A 30zł zniżki chyba będzie można na W3 zastosować, więc zawsze to 320 a nie 350 za EK. A nawet jeżeli nie, kod jest bezterminowy, może coś fajnego się pojawi.
 
Thorgal akurat chyba lepiej wychodzi w cdp.pl bo jest za 9.99zł a tutaj nawet po zniżce wyjdzie więcej :p Może soundtropez do czerwca wyda nowego Thorgala to zniżka się przyda.Tę zniżkę do cdp fakt można przeznaczyć na W3, nawet nie pomyślałem o tym :D
 
Jeśli rabat 30zł można użyć na W3, którego i tak każdy z mas kupuje poprzez cdp.pl, to jest to inwestycja doskonała :D. Kupujemy słuchowisko za 26zł i w maju wychodzimy 4zł na plus. Za Wiedźmina płacimy mniej i mamy Dom ze Szkła.
 
A ja sobie wziąłem Ethana Cartera w pudełku za równe 0,00 złotych :)

Dobry ruch z tym kodem rabatowym. Gdyby go nie przysłali, robiłbym aferę, bo warunków umowy sprzedaży nie wypełnili.
 
Przesłuchałem właśnie Dom ze szkła i jest świetnie. Rozenek gra nawet lepiej niż w W1 i W2, jeżeli tak będzie w W3, to ja nie mam pytań. W scenach walki również sobie świetnie radzi, bardzo żałuję, że w polskiej wersji za dźwięki tego typu i tak odpowiedzialny będzie Cockle.
 
Last edited:
Top Bottom