Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
W dwójce na szczęście tych odgłosów było mało, i były dosyć ciche. W gameplayu W3, szczególnie we fragmencie gp pl z bandytami na bagnach, słychać bardzo wyraźnie, że to nie Rozenek :(
 
W dwójce na szczęście tych odgłosów było mało, i były dosyć ciche. W gameplayu W3, szczególnie we fragmencie gp pl z bandytami na bagnach, słychać bardzo wyraźnie, że to nie Rozenek :(

Rozenek jest człowiekiem z klasą i nie harczy, ani nie rzęzi do mikrofonu.

:troll:
 
Skończyłem "Dom ze szkła" i kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu że słuchowiska Sound Tropez stoją na dużo wyższym poziomie niż te z Fonopolis. Odgłosy w tle, efekty, gra aktorów z Rozenkiem w roli głównej, najlepsze kawałki z W2 i nie tylko razem tworzą świetne słuchowisko. Ciekawe jakby wypadła saga w ich wykonaniu, myślę że dużo lepiej ;)
 
Skończyłem "Dom ze szkła" i kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu że słuchowiska Sound Tropez stoją na dużo wyższym poziomie niż te z Fonopolis. Odgłosy w tle, efekty, gra aktorów z Rozenkiem w roli głównej, najlepsze kawałki z W2 i nie tylko razem tworzą świetne słuchowisko. Ciekawe jakby wypadła saga w ich wykonaniu, myślę że dużo lepiej ;)
Da się to gdzieś jeszcze kupić? Na maila nic nie dostałem, na stronie Sound Tropez też nic nie widzę :(.
 
Jeszcze wczoraj był. W każdym razie już usunięty. A szkoda, bo słuchowisko pierwsza klasa. Pan Rozenek po raz kolejny udowadnia, że ma monopol na Geralta :).
Ode mnie tylko jeden minus. Za krótkie! :D
 
Oj tak chciałoby się tego słuchać jeszcze dłużej. Świetna robota ;) Tak nagrane opowiadania i sagę mógłbym słuchać godzinami :p

---------- Zaktualizowano 22:17 ----------

Pewnie teraz wszyscy muszą czekać na premierę W3 bo osobno już się tego raczej nie da kupić.
 
Last edited:
Po dłuższym oczekiwaniu w końcu dotarł Thorgal



Co ciekawe w środku znajduje się również kod na darmową kopię audiobooka a także 2 kupony po 20% zniżki do sklepu soundtropez. Fonopolis mógłby też dawać kody na cyfrową kopie ;)
 
Dostał ktoś już od Sound Tropez grafikę okładkową komiksu „Wiedźmin - Dom ze szkła” z autografem Jacka Rozenka? Bo tak czytam tego maila od nich, miało przyjść w ciągu kilku dni a jest już ponad miesiąc czasu a tu nic nie przyszło :p
 
W sumie do mnie też długo szło, ale w końcu doszło, gdzieś 20 lutego. Proponuję wsadzić to od razu do koszulki, w ramkę itp. gdyż autograf się lekko kruszy, do mnie doszedł z leciutko posypanymi końcówkami ogonków. No i w sumie szkoda, że to okładka zbiorcza, miałem nadzieję na okładkę pierwszego numeru :p
 
Ja skończyłem całość kilka dni temu i... za dzień lub dwa posłucham sobie wybranych fragmentów jeszcze raz. Zresztą mam tak samo z Sezonem.
Będzie naprawdę do czego wracać, gdy całość zostanie wydana. :yes
 
"Krew Elfów" Coś niesamowitego! "Sezonu burz" nie słuchałem. Oddam pół królestwa Pontaru mahakamu i Soden za opowiadanie wiedźmińskie w audiobooku w Box-ie.
 
Top Bottom