Aukcja WOŚP - Nowoczesny, gamingowy komputer od CD Projekt Red & Nvidia

+
Aukcja WOŚP - Nowoczesny, gamingowy komputer od CD Projekt Red & Nvidia



W tym roku razem z firmą Nvidiawspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazując na licytację nowoczesny, gamingowy komputer NTT GAME G920G-X06 z kartą NVIDIA GEFORCE GTX 780. Obudowa maszyny została przyozdobiona unikatowym motywem wiedźmińskim, czyniąc z niej idealny sprzęt dla każdego fana przygd Geralta z Rivii. Cel aukcji jest naprawdę szczytny, więc gorąco zapraszamy do licytacji!
 
Uprzedzając wszystkie pytania chciałem prosić, żeby nie sugerować się specyfikacją tego komputera, jeżeli chodzi o wymagania Wiedźmina 3. O wszelkich technikaliach powiemy więcej w odpowiednim czasie, ale nie martwcie się - nie będzie źle. :)
 
MM360 said:
Uprzedzając wszystkie pytania chciałem prosić, żeby nie sugerować się specyfikacją tego komputera, jeżeli chodzi o wymagania Wiedźmina 3. O wszelkich technikaliach powiemy więcej w odpowiednim czasie, ale nie martwcie się - nie będzie źle. :)/>

A jesteście w stanie zapewnić licytujących, że W3 pociągnie na nim przynajmniej na wysokich? :p
 
Przecież ten komputer jest odpowiedni do najwyższych detali - nie róbcie z Wiedźmina potwora sprzętowego :p

Ja oczekuje tylko świetnej fabuły oraz fajnego zwiedzania otwartego świata - grafikę mogę ustawić na najniższe detale ;)
 
NapoleonPL said:
A jesteście w stanie zapewnić licytujących, że W3 pociągnie na nim przynajmniej na wysokich? :p
Myślę, że to pewniak. Bo jakby tak to nie było, to chyba ludzie się załamią xD
 
MM prosił o pominięcie tego tematu. :D

Szczytny cel i piękny sprzęt, ale cena będzie pewnie wysoka. Poczekam. :D
 
siulnityklulik said:
MM prosił o pominięcie tego tematu. :D/>/>

Szczytny cel i piękny sprzęt, ale cena będzie pewnie wysoka. Poczekam. :D/>/>

Prosił o pominięcie bezpośrednich pytań dotyczących wymagań. :p/> Ja tylko pytam czy na Wiedźmińskim blaszaku będzie można godnie (czytaj na przynajmniej wysokich detalach przy dużej ilości FPSów) pograć w W3... />
 
siulnityklulik said:
REDZI, dajcie te wymagania, bo niedługo w muzycznym będą o to pytać. :D/>

Czepiasz się kluliku drogi. :p Ja tu się nie czepiam, a zadaje istotne pytanie w przerwach między wróżeniem... Znaczy się przepowiadaniem przyszłych ruchów CDPR na podstawie racjonalnych przesłanek.


Ps. Wam też chce się tak spać?
 
NapoleonPL said:
Czepiasz się kluliku drogi. :p

Nic z tych rzeczy. Jest cała masa tematów dedykowanych W3. Mam zrobić listę? :D
Więc nie widzę powodu, aby zaśmiecać ten tego typu pytaniami. :)
Bez urazy kogokolwiek, ofkors. :)
 
siulnityklulik said:
Nic z tych rzeczy. Jest cała masa tematów dedykowanych W3. Mam zrobić listę? :D/>/>/>
Więc nie widzę powodu, aby zaśmiecać ten tego typu pytaniami. :)/>/>/>
Bez urazy kogokolwiek, ofkors. :)/>/>/>

Ale taka lista już istnieje..


siulnityklulik said:
Napoleon, ale może jednak trzymaj się tematu, dobrze?

No... Jak jest taki mus to póki co będę. :p

Ps. Miło po jakimś czasie wrócić do tradycji prywatnego zwracania uwagi. ;) Głupio tak mi było, że tylko Ser-ek był traktowany personalnie, no ale wracamy na prostą. :D
 
MM360 said:
Uprzedzając wszystkie pytania chciałem prosić, żeby nie sugerować się specyfikacją tego komputera, jeżeli chodzi o wymagania Wiedźmina 3. O wszelkich technikaliach powiemy więcej w odpowiednim czasie, ale nie martwcie się - nie będzie źle. :)/>
Trzymam za słowo, że nie będzie źle. ;)
 
NapoleonPL said:
Głupio tak mi było, że tylko Ser-ek był traktowany personalnie, no ale wracamy na prostą. :D
Jakaś hierarchia musi być zachowana :p

Co do kompa, 5k to pewnie będzie minimum, myślę, że za 7k może nawet pójść.
 
ser-ekxD said:
Jakaś hierarchia musi być zachowana


Co do kompa, 5k to pewnie będzie minimum, myślę, że za 7k może nawet pójść.

Oby kwota była jak największa, wszak pieniądze idą na bardzo ważny cel:)
 
Top Bottom