Avatary i style walki na witcher.phx.pl [AKTUALIZACJA]

+
Avatary i style walki na witcher.phx.pl [AKTUALIZACJA]

Miło nam poinformować, że lewa część naszego menu ponownie się rozrosła.W dziale 'Walka' znajdziecie artykuł dotyczący stylów walki. Co prawda, dla starych wyjadaczy to nic nowego, lecz warto odwiedzić ze względu na grafiki prezentujące każdy ze stylów.Natomiast nasz dział graficzny wzbogacił się o kolekcję animowanych avatarów.Zapraszamy do odwiedzenia witcher.phx.pl.
 
Super. Wreszcie mam avatara o jakim marzyłem. Najładniejszego na forum ;)Pozdrawiam i dziękuje.
 
Bardzo fajnie to wygląda. Tylko, żeby teraz nie rozpoczęła się na forum plaga kopiowanych animowanych awatarów :dead:
 
Baardzo mi się podoba. Jak zrobiliście te grafiki prezentujące walkę poszczególnymi stylami (bo chyba REDZI nie zrobi tego)? Bo jest to zrobione naprawdę profesjonalnie. :) Avatary też są świetne, ustawił bym sobie jakiś, gdyby nie to, że za kilka dni 3/4 forum będzie miało taki sam. ;)
 
Widzę, że z tym wspieraniem stron, to na serio było. Awatary fajne, ale przywiązałem się do tego, a wkrótce co trzeci będzie takie miał.
 
zobacz jeszcze szkice lokacji (dziennik/lokacje) - też exclusive, tylko w artbooku to jest. a będzie więcej, tylko publikacja hamowana jest przez naukę;)
 
Materiałów exclusive ciąg dalszy.Zapraszamy do działu TAPETY, gdzie znajdziecie pięć tapet przedstawiających postacie z gry. W tej chwili oferujemy tapety w rozdzielczości 1024x768. W przypływach wolnego czasu postaramy się przygotować również inne rozmiary.Zapraszamy!
 
kto się ze mną załoźy,źe po tygodniu wszyscy będą mieli avatara Zygfryda?Ja osobiscie pozostanę przy starym avatarze.
 
Jeśli wszyscy będą mieć Zygfryda to wtedy ja sobie zmienię na inny. Żaden problem. Nie przywiązuję się do avatarów :)
 
Cały czas ściśle współpracujemy z adminami stron fanowskich na całym świecie.Materiały ekskluzywne, wywiady, informacje ii wiele innych rzeczy staje się codziennością w naszych relacjach ze społecznością.
 
zabrzmiało jak:
:D
 
Top Bottom