Ave Henselt !!!

+
Ave Henselt !!!

Witam chciałbym poznać wasze zdanie na temat króla Henselta jak dla mnie jest jedną z moich ulubionych postaci w grze (on i Vernon Roche) Wiem że nie powinno sie go zabijać bo skarzemy północ na zniszczenie (Nilfgard atakuje) a ja go oszczędziłem bo go lubię ogólnie Kaedwen ale drażni mnie to że wszyscy tak są przeciwni Henseltowi że to on zabił ludzi rocha (gdzie drwa rąbią tam wióry lecą) Roche zrobił to samo z jego szpiegiem Arnoldem i zgwałcił ves ale to nie prawda wszystko to wina czarodzieja Detmolda ponieważ on działał na polecenia Nilfgardu i był magiem czyli mógł rzucić jakiś czar na Henselta by czynił złe możliwe jest też to że klątwa nie została dokońca zdjęta bo w przepowiedz Sabriny było poprzez zwęglone kości niewinnych i tak dalej nie uciekniesz od swego przeznaczenia umrzesz wedle mojej przepowiedni a gdy się henselt pyta geralta czy jest pewien że klątwa została zdjęta ten odpowiada mu że jest pewine że krasnolud przejdzie pod nogami trolla na palcach. Chciałbym poznać waszą opinie w tej sprawie i dajcie szanse henseltowi jest człowiekiem honoru żołnierzem (przyznam że tez się troche na niego wkurzałem ale jak pogadam sobie z żołnierzami to on jest w porządku tylko Detmold to sku****yn i manipuluje Henseltem). Kto lubi Henselta nich da orena i pozdrawiam Za Króla! Za Kaedwen !
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Napisałeś w złym dziale. Następnym razem, zanim napiszesz nowy temat zastanów się, który dział będzie odpowiedni. Tutaj znajdziesz opisy działów i inne wskazówki: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/27219-samouczek-czyli-krotki-tutorial-jak-uzywac-forum/

Przenoszę.

A przy okazji - post byłby znacznie czytelniejszy gdybyś dbał o interpunkcję, taka mała rada dla początkującego forumowicza.
 
Może ktos mi doradzi
Dwa problemy
Ave Henselt
1. Po pokonaniu jednego przeciwnika nie mam propozycji zeby walczyc z nastepnym. Tzn przy rozmowie pojawia sie tylko kwestia zlecenia na zgnilce lub "bywaj" na arene nie moge zeskoczyc, ani pzez przez drzwi
2. Musze zaczekac do jakiejs godziny i nie moge wogole odpoczac, czy to w okolicy zadania, czy na trawie, czy w obozie, wiele miejsc probowalem
Co robic ?:)
 
Top Bottom