Ażeby w Nowej Grze Plus przenieść z Wiedźmina 2 zapis...

+
Witam.

Jako, że minął już rok od mojego ostatniego pobytu na szlaku w Wiedźminie 3 nadszedł czas na Nową Grę Plus. Za pierwszym razem zacząłem serię od drugiej części, ale właśnie dokupiłem sobie pierwszą część i chciałbym tym razem zacząć od niej. Dobra mniejsza z tym, przejdę do konkretów.

Przy tworzeniu Nowej Gry Plus w Dzikim Gonie nie widzę już możliwości zmiany zapisu do wczytania wyborów z Zabójcy Królów. I właśnie w tym rzecz - już teraz wiem, że chciałbym poprowadzić historię trochę inaczej.

Jest jeszcze jakaś metoda na wybranie innego zapisu? Może można to jakoś ręcznie zrobić? A jak nic nie da rady zrobić to jest jakaś różnica między importem, a symulacją? Głównie chodzi mi o to czy wszystko co ma jakikolwiek wpływ jest zawarte w symulacji wyborów?

Z góry dziękuję i pozdrawiam
 
Głównie chodzi mi o to czy wszystko co ma jakikolwiek wpływ jest zawarte w symulacji wyborów?
Tak, poza jedną rzeczą - tatuażem Błękitnych Niebieskich Pasów, który możesz opcjonalnie odziedziczyć po Zabójcach Królów. W symulacji wyborów jesteś tej możliwości pozbawiony i zawsze będziesz miał Geralta bez tatuażu.
 
Last edited:
Chodzi o ten tatuaż:

W2_SS_Tatuaż.jpg


Można go zdobyć w Zabójcach Królów we Flotsam w zadaniu "Na kacu" po tym, jak członkowie wesołej ferajny (w tej liczbie również Geralt) podczas niezłego ochlaju chcieli - tu powołuję się na prawo cytatu - "na kurwich dupach przepłynąć Pontar". Obrazek pochodzi z Zabójców Królów, bo nie znalazłem screena z Dzikiego Gonu.
 
He he he... byłem parę lat temu w podobnej sytuacji (straciłem zapisy z W1 i W2).

Tatuażu jednak przeboleć nie mogłem i skończyło się na powtórce całej trylogii. :D

Grając po raz pierwszy po stronie Roche'a w W2 do pewnego momentu chcialem go nawet usunąć, ale pewne wydarzenia sprawiły, że z pijackiego wybryku uróśł do rangi tragicznego symbolu i pamiątki.

Swoją drogą @Unknown152 - obawiam się, że przegapiłeś jedno z najlepszych zadań Zabójców Królów. ;)
 
Top Bottom