Babunia od Shani

+
Z babcią sie upić mozna ale nas wywali,ja musiałem kilka razy(gdzies z 5 razy) wychodzic i wchodzic do hałupy,w końcu mnie puściła,chciałbym z nią zagrać w pokera :D
 
ja nie mam takiego problemu 8) mnie zawsze wpuszcza bez niczego "aaa to ty zlociutki..." zawsze to mam ;D
 
Fakt babunia bardzo denerwująca jest :D wczoraj mnie zniechęciła do gry :p ale dzisiaj z nowym zapałem wchodziłem co chwilę do domku i w końcu się udało :)
 
Na nią nie ma sposobu ! za każdym razem jest generowany inny skrypt ! A więc chce się jej zawsze co innego , ale ta karta ??? feee...
 
Babcia i beret Babci kojarzy mi się z pewną stacją radiową i ichniejszym DJ Ojcem.R , brakuje tylko radyjka ... heheh :D. Do tego motyw z sygnetem proroka Lebiody utwierdza mnie w mym przekonaniu ;D . Celowa aluzja twórców gry lub ja już mam tak spaczoną psychikę że wszędzie upatruje spisku Ojca R. :p ;) . Babcia jednak przypadła mi do gustu... stara, upierdliwa i nie wie co czyni ;D.
 
Przez przypadek zacząłem czytać ten wątek. Mnie wpuściła za pierwszym razem nawet nie widziałem sceny z wyrzucaniem, dałem jej jakieś różowe winko czy coś... Jak się robi imprezę u Shani?
 
merilius said:
Przez przypadek zacząłem czytać ten wątek. Mnie wpuściła za pierwszym razem nawet nie widziałem sceny z wyrzucaniem, dałem jej jakieś różowe winko czy coś... Jak się robi imprezę u Shani?
najpeirw zrob sekcje zwlok, potem skocz do Shani ona ci powie zebys skolowal wode (zytnia, Wisniowke i wino) potem jak jej zaniesiesz to poprosi bys kogos zaprosil i jest biba (zapros carmen za 100 oreniakow) :) troche pochlasz pogadasz i Shani jest twoja heheheh tylko ba babke uwazaj:)
 
mnie zawsze za drugim razem wpuszcza. Raz z nią piłem ( zacząłem od winka heh) wyrzuciła mnie wbiłem drugi raz i już bez problemu.
 
ej a mozecie mi powiedziec o co chodzi z tymi nalewkami babuni, ogrkami czy cos takiego? :D bo jak to zbieram to do przedmiotow do zadan sie wlicza...jest jakis quwet zwiazany z tym? :p
 
avalan666 said:
ej a mozecie mi powiedziec o co chodzi z tymi nalewkami babuni, ogrkami czy cos takiego? :D bo jak to zbieram to do przedmiotow do zadan sie wlicza...jest jakis quwet zwiazany z tym? :p
potrzebne na imprezie u shani
 
avalan666 said:
jakiej znow imprezie??chodzi ci o ten wypad do nowego narakortu (jaskier, geralt, zoltan)?
na imprezę u shani... zaraz po sekcji zwłokSPOILER[size=4pt]w trakcie imprezy zaproszona przez ciebie osoba, poprosi, żebyś przyniósł coś z dołu; pamiętnik (dla carmen), nalewkę (dla zygfryda) albo coś do żarcia (dla zoltana)[/size]
 
przecież ta Babcia to przemiła, sypmatyczna kobiete...troche cierpliwoci i wejdziesz 9za 10tym razem), tylko bądź trzeźwy bo wywali na zbity pysk!!a jaka naewczkę robi, mniam;)
 
Ja tam Babci posmarowałem(za pierwszym razem) i jest teraz do rany przyłóż:)Ale mam inne pytanie,znalazłem wódeczkę u niej,i ta wódeczka znalazła mi się w questowych przedmiotach,co z nią zrobić?
 
piotr12 said:
Ale mam inne pytanie,znalazłem wódeczkę u niej,i ta wódeczka znalazła mi się w questowych przedmiotach,co z nią zrobić?
jak zerkniesz na gore strony to znajdziesz odpowiedz.. zalecam odrobine wysilku lub spostrzegawczosci ;)
 
Znalazłem tą flaszke po imprezie,kiedy przeleciałem po szafkach Babci,zerkałem na góre i nic mi to nie dało ,dlatego się pytamOk ,juz widze:) Troszku za mały druk jak dla moich starych oczu ;)
 
[size=10pt]w trakcie imprezy zaproszona przez ciebie osoba, poprosi, żebyś przyniósł coś z dołu; pamiętnik (dla carmen), nalewkę (dla zygfryda) albo coś do żarcia (dla zoltana)[/size]
5 postów powyżej :D
 

Similar threads

Top Bottom