Bagna Floatsam

+
Bagna Floatsam

Witam, mam pytanie, w lesie przy Floatsam jest rzeka, pomimo rozbitego mostu można przejść na drugą stronę... tam zaś są bagna, bandyci i utopce... oraz dwójka wisielców i jakaś chatka, do której potrzeba klucza...
Dotychczas w tej lokacji nie miałem żadnego questu... a dzisiaj pod drzewem wisielców mi się pojawił duch Enya, czy co takiego... czyli coś w tej lokacji ciekawego się jednak kryje... czy ktoś rozwikłał o co chodzi, jak zdobyć klucza do chatki oraz co to za upiory?

Ja obstawiam, że upiór pewnie ma klucze do chatki... ale jak cholere wywabić...
 
Klucze ma Dymitr z zadania z trolem, ale w chatce nic ciekawego nie ma, ot jakis miecz i trochę orenów. A ducha jeszcze ni razu nie spotkałem. A co on wogole tam robił, rozmawiałeś z nim?
 
Da rade tylko z duchem walczyć... i okazuje się że za każdym razem ma inne imię... zawsze kobitka... no nic... chyba tu jednak nic ciekawego nie ma :(
 
hmmmm, ja na zadnego ducha nie natrafilem... ale moze znow, to jest konsekwencja wykonania jakiegos questa w dany sposob.
 
A ten duch pojawiaci sie za każdym razem, czy o jakiej określonej porze np o północy? Możesz dac jakiegos screena?
 
Ja screena nie dam, bo nie mam dobrego save, ale ten duch pojawia się o północy pod drzewem, gdzie wisi elf :) Jest to upiór podobny do tych, które spotykamy w queście "Siostrzyczki" w II akcie, po stronie Roche'a.
 
Top Bottom